Tento web využívá soubory cookie. Pokračováním v používání těchto stránek vyjadřujete souhlas se zásadami jejich používání. Více informací najdete zde.

Souhlasím
Česko

AirGym Art Company
Tajemství oblaků

open air zdarma

stan 4 - OPEN AIR délka 45 min cena zdarma / free
Důležitá upozornění

Dětství je obdobím příběhů. Těch, které posloucháme, i těch, které vyprávíme. Jsou to příběhy, které umějí rozesmát, utiší smutek, bojují proti nudě. Věřte nebo ne, někdy dokáží udělat dobrodružství i z každodenní cesty do školy. AirGym Art Company se jeden takový příběh pokusí vyprávět. Jmenuje se Tajemství oblaků… Akrobaté, komedianti a klauni ovšem nebudou vyprávět slovy, nýbrž skrze závěsnou a pozemní akrobacii, pohybové divadlo a klaunerii.

Představte si, že žijete jenom s několika tvorečky – možná lidmi, ale možná taky ne – v malé a uzavřené skupině, snad rodině – a procházíte tajemnou, ne zrovna přátelskou krajinou, asi pouští, ale možná, že to ani nevíte, protože to není důležité… Důležité je, že ctíte vlastní pravidla, která jsou stejně svérázná jako vaše rodina, a že všechno, co potřebujete, si nesete s sebou. Jste prostě kočovníci, nomádi, dobrovolní vyděděnci. Nějaký vousatý vědec by asi řekl, že „tvoříte malou komunitu, zranitelnou a odtrženou od okolního světa, o němž si vytváříte vlastní představy.“ Jenže: Co vás vede k tomu, že žijete takhle izolovaně? Připadá vám okolní svět nebezpečný? Nebo je to celé jen hra? A pak dojde k něčemu překvapivému. Ve vašem dosud známém prostoru se objeví cizinec. Jak se s tím vyrovnáte? Co vás čeká? Hrůza nebo úžasné dobrodružství? A hlavně – kdo je vlastně ten cizinec

arrow Více informací

arrow Tvůrčí tým

Termíny

PoÚtStČtSoNe
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
arrow neděle 29.8.2021 | 17:45
AirGym Art Company
Tajemství oblaků