Tento web využívá soubory cookie. Pokračováním v používání těchto stránek vyjadřujete souhlas se zásadami jejich používání. Více informací najdete zde.

Souhlasím

Praktické - často kladené dotazy

arrowInformace pro držitele voucherů a vstupenek na Lexicon 2020 / 2021

Informace pro držitele voucherů na rok 2020

Platnost již zakoupených voucherů bude automaticky prodloužena do 1. 9. 2021.

Informace pro držitele vstupenek na představení Lexicon v termínu 12. - 30. srpna 2020 / 2021

Představení Lexicon bohužel v roce 2021 nebude uvedeno. Soubor NoFit State Circus s tímto představením nemůže do Česka přijet nejen z důvodů pandemie, ale i komplikované situaci po Brexitu. Vzniklá situace nás moc mrzí a majitelům/majitelkám vstupenek nabízíme následující možnosti.
 1. výměnu za některé z potvrzených představení, která jsou již nyní dostupná na webových stránkách
  1. Cirque Le Roux: Deer In The Headlights
  2. Cirque La Compagnie: L'Avis Bidon
  3. Les Filles du Renard Pâle: Résiste
  4. Compagnie 100 issues: Don't Feed the Alligators
 2. vrácení platby
 3. výměnu za voucher platný na letošní ročník festivalu.

Všichni majitelé a majitelky vstupenek a voucherů byli kontaktováni. Pokud jste zprávu nedostali, napište nám na ticket@letniletna.cz.


arrowAktuální informace o mimořádných opatřeních (Covid-19)

Aktualizované bezpečnostní informace najdete na stránce www.letniletna.cz/bezpecnost.

 

arrowFestivalový areál

Mapa areálu

Festival se koná v parku Letenské sady v Praze, v části mezi Kramářovou vilou a Hanavským pavilonem. Nejbližší ulice jsou Gogolova a Na Baště sv. Tomáše.

Jak se k nám dostanete a parkování

Nejbližší zastávky MHD jsou Chotkovy sady (tramvaje 2, 12, 18, 20 a 97 / 5 minut chůze od areálu), Hradčanská (metro A, tramvaje 1, 2, 8, 18, 20, 25, 26,91, 96 a 97 / 12 minut chůze), Sparta (tramvaje 1, 8, 12, 25, 26, 91 a 96 / 15 minut chůze).
Parkování je možné v podzemních garážích přímo proti stadionu pražské Sparty, u výjezdu z tunelu Blanka - www.garazeletna.cz (15 minut chůze)

Vstup do areálu a vstupenky (základní informace)

Vstup do areálu není nijak zpoplatněn. Festival nabízí jak program se vstupným (většina představení pro dospělé i pro děti na 4 scénách), tak zdarma (některá venkovní představení, workshopy, koncerty v baru nebo gastrozónu).

arrowNávštěva festivalu pro handicapované

Pro rezervaci vstupenek pro osobu na vozíku nás prosím kontaktujte před nákupem (kapacita je omezena kvůli technických dispozicím jednotlivých prostor) na emailu ticket@letniletna.cz. V areálu jsou k dispozici bezbariérové toalety na několika místech.

arrowNákup vstupenek

Obecné

Pro vystavení faktury a větší objednávky nás kontaktuje na emailu ticket@letniletna.cz.

Daňový doklad si stáhnete ve svém účtu (viz otázka níže „Jak se přihlásit“). Pokud potřebujete vystavit fakturu, kontaktujte prosím email ticket@letniletna.cz

Jak najdu své eVstupenky?

Po úspěšné platbě vám přijde email s eVstupenkami jako PDF přílohou. Pokud ho postrádáte, podívejte se i do spamové složky, případně vyhledejte zprávy od adresáta ticket@letniletna.cz.

Pokud máte vytvořen účet, můžete se přihlásit kliknutím na ikonu vpravo nahoře  na našem webu (v mobilní verzi odkaz "Přihlášení" v menu"), v sekci Mé nákupy své vstupenky také najdete. Účet je Vám vytvořen při nákupu automaticky, přihlásit se lze pomocí emailové adresy, pokud se nepřihlásíte do 14 dnů, tak je automaticky smazán.

Platby převodem potřebují jeden pracovní den na spárování, pokud tedy platíte v pondělí, v úterý by Vám měly být vstupenky doručeny emailem. Pokud ho postrádáte, podívejte se i do spamové složky, případně vyhledejte zprávy od adresáta ticket@letniletna.cz.

V případě, že máte zakoupenou vstupenku online není nutně potřeba ji tisknout. Můžete mít PDF verzi v telefonu a uvaděčům ukázat QR kód na displeji.

Jak se přihlásit do zákaznického účtu

Klikněte na ikonu vpravo nahoře  a zadejte přihlašovací údaje – emailovou adresu a heslo. Pokud své heslo neznáte nebo si ho nepamatujete, lze si nechat zaslat nové.

V účtu najdete své minulé nákupy, lze změnit heslo nebo se registrovat do Circus Fans klubu.

arrowNákup a uplatnění voucherů

Nákup voucherů

Vouchery lze zakoupit elektronicky na webu, nabízíme tyto možnosti platby

 • platba kartou online
 • platba převodem na účet

Uplatnění voucherů

Všechny platné vouchery jsou prodlouženy do 1. 9. 2021 a všechny nově zakoupené lze využít jak v roce 2020 tak i v roce 2021.

Voucher lze uplatnit pouze na nákup ve stejné nebo vyšší hodnotě. Pokud chcete zakoupit vstupenky v nižší hodnotě, kontaktujte nás na emailu ticket@letniletna.cz

Návod k uplatnění voucheru najdete zde.

arrowReklamace a změny termínů

Zaplacené vstupné se nevrací.

Pokud máte pochybnosti o tom, zda platba proběhla, či jiný technický problém, kontaktujte nás na mailu ticket@letniletna.cz.

arrowProč nemůžu navštívit večerní představení s dítětem mladším 6 let?

 • Respektujeme věková doporučení souborů.
 • Představení jsou technicky náročná, mnohdy obsahují pro děti hlasitou hudbu a momenty, kdy se artisté potřebují koncentrovat. Z našich dlouhodobých zkušenosti a zpětné vazby našich diváků i umělců víme, že v případě předškolních dětí bohužel často dochází k narušení představení hlučením či potřebou představení předčasně opustit v nepředvídatelných momentech, což může ohrozit bezpečnost umělců a zároveň omezuje prožitek z představení ostatním divákům.
 • Pokud z představení odejdete, již se nemůžete vrátit zpět.

Využijte hlídání dětí od 4 let přímo v areálu festivalu: Noční hlídka je zde pro vás.

arrowZásady ochrany osobních údajů a Obchodní podmínky

arrowPravidla soutěže na sociálních sítích

Pořadatelem soutěže je Společnost GASPARD, Milady Horákové 109/108, 160 00 Praha 6, IČ: 693 47 271.

Tyto soutěže nejsou žádným způsobem sponzorovány, podporovány ani spravovány společností Facebook či Instagram a nijak s ní nesouvisí a platí zde kompletní osvobození od závazků každého z účastníků.

Soutěže se mohou zúčastnit osoby nad 18 let, které mají doručovací adresu na území České republiky nebo Slovenské republiky. 

Soutěžícím je osoba, která odpoví na komentář u soutěžního příspěvku. Jeho odesláním souhlasí se zpracováním osobních údajů a s pravidly této soutěže. Soutěžícím na instagramu je ten, kdo odpoví na anketu v příběhu. 

Výhercem soutěže se může stát osoba, která správně odpoví na danou soutěžní otázku v komentářích pod soutěžním příspěvkem na facebooku Letní Letné nebo v anketě příběhu na instagramu Letní Letné. 

Za vyhlášení soutěže je považováno zveřejnění soutěžního příspěvku na facebooku nebo instagramu Letní Letné. 

Soutěž o vstupenky na Letní Letnou 2021 končí na facebooku 10. srpna ve 12:00 na instagramu 9. srpna v 17:00. Výherci budou kontaktováni skrze komentář během následujících 24h nebo v soukromé zprávě. Výherci jsou povinni řídit se na festivalu stanovenými bezpečnostními pravidly týkající se situace COVID-19. Výherní vstupenky nelze vrátit ani vyměnit za peníze. 

Výherci budou vybráni náhodným vygenerováním čísla z počtu všech správných odpovědí. (Pořadí se počítá od nejstarších po nejnovější). Výherci budou dva. Každý z nich získá čtyři vstupenky na vybrané představení.  

Pořadatel nenese žádnou odpovědnost za škody, které může výhra Výherci způsobit, případně dalším osobám, které přijdou do styku s výhrou.

Pořadatel si vyhrazuje právo Soutěž pozastavit, změnit, ukončit bez udání důvodů, a to v případě pokud dojde k závažným neočekávaným událostem nebo událostem ovlivněných vyšší mocí. V takovém případě nemá Soutěžící nárok na jakékoli odškodnění či vypořádání.

Pořadatel nenese žádnou zodpovědnost za případné škody způsobené selháním systémů a programového vybavení, které nemají původ v úmyslném jednání Pořadatele. V takovém případě si Pořadatel vyhrazuje právo soutěž pozastavit, změnit, ukončit bez udání důvodů. Soutěžící nemá nárok na jakékoli odškodnění či vypořádání.

Tyto Soutěžní podmínky jsou vytvořeny v souladu s platnými zákony a dalšími právními předpisy České republiky. 

Pořadatel si vyhrazuje právo na případnou změnu a doplnění těchto Soutěžních podmínek. V tomto případě Pořadatel oznámí změny upozorněním na svých Serverech.

Tyto Soutěžní podmínky jsou platné ode dne 8.8.2021