Lipánek víčko

Letná dětem

DivadelnÍ představení, výtvarné a cirkusové dílny, příměstské tábory a mnohem více.

Divadlo pro děti

Každý den nabízíme dětem 4 - 5 představení ve stanu i venku. Můžete se těšit na loutková i hraná představení, mluvená i pohybová, vracející se i zbrusu nová. Základní nabídku představení šestnáctého ročníku festivalu najdete po rozkliknutí odkazu "Více". Vstupenky v ceně 90 Kč můžete zakoupit na pokladně festivalu.

Letňáček Plus

Celé víkendové dny mohou děti zažít na festivalu v rámci programu Letňáček PLUS, který je určen dětem od 4 let.

Letňáček nabízí celodenní program od 9:00 do 16:30 - 17:00. Na programu je vždy ochutnávka cirkusových dovedností, spousta her a tvoření. O děti se starají profesionální lektoři a jsou pro ně organizovány soukromé workshopy vedené například Cirkusem TeTy, Cirkusem LeGrando, Vojtou Vrtkem, Bratry v tricku a dalšími lektory.

Letní Letňák

Letní Letňák je příměstský tábor - letní festivalová škola pro děti od 6 do 15 let, kde se děti učí základům herectví, žonglování, výtvarných aktivit, práce s hlasem s odborníky daných profesí.
V rámci festivalové školky se o děti starají profesionální lektoři a jsou pro ně organizovány soukromé workshopy vedené například Cirkusem TeTy, Cirkusem LeGrando, Vojtou Vrtkem, Bratry v tricku a dalšími lektory.
Děti zároveň po celou dobu tábora vytváří vlastní divadelní představení pod taktovkou Bely Schenkové / Terezy Pušové, které na konci festivalu představí rodičům i široké veřejnosti.

AKTUÁLNĚ: Přihlašování pro rok 2019 spuštěno (čtěte dále)

Noční hlídka

Nemáte večer hlídání? Nebo se vašim dětem nechce s vámi do divadla, protože tam neřvou tygři, nepitvoří se klauni a není to animovaný film?
Nevadí!
Letos je již nebudete muset brát s sebou, pokud nechtějí, a přesto sobě i jim připravíte nezapomenutelné zážitky! Vychutnejte si v klidu zahraniční hvězdy nového cirkusu. Bez dětí a bez starostí!

Další doprovodný program

Festival tradičně nabídne cirkusové dílny se členy Cirkusu LeGrando či Cirqueonu, výtvarné dílny pro děti nebo interaktivní instalace katalánské skupiny De Guixot 8, které budou přístupné všem návštěvníkům festivalového areálu každé odpoledne. Program bude doplňován.
left
right
Lipánek