Letná dětem

DivadelnÍ představení, výtvarné a cirkusové dílny, příměstské tábory a mnohem více.

Lipánek
partner
Letná dětem

Letní Letňák

AKTUÁLNĚ: Přihlašování do Letního Letňák 2021 spustíme na jaře roku 2021.

 

Letňáček Plus

Celé víkendové dny mohou děti zažít na festivalu v rámci programu Letňáček PLUS, který je určen dětem od 4 let.

Tábor Letňáček PLUS je v souvislosti se zrušením festivalu zrušen také. Bohužel není v našich silách realizovat tábor bez festivalu.

Zaplacené poplatky za účast budou vráceny na účet, ze kterého byly zaplaceny do 14 dnů.

Letňáček nabízí celodenní program od 9:00 do 16:30 - 17:00. Na programu je vždy ochutnávka cirkusových dovedností, spousta her a tvoření. O děti se starají profesionální lektoři a jsou pro ně organizovány soukromé workshopy vedené například Cirkusem TeTy, Cirkusem LeGrando, Vojtou Vrtkem, Bratry v tricku a dalšími lektory.

Divadlo pro děti

Každý den nabízíme dětem 4 - 5 představení ve stanu i venku. Můžete se těšit na loutková i hraná představení, mluvená i pohybová, vracející se i zbrusu nová. Základní nabídku představení 17. ročníku festivalu najdete po rozkliknutí odkazu "Více". Vstupenky v ceně 90 Kč můžete zakoupit už nyní v předprodeji, případně na pokladně festivalu od 15. srpna (slevy lze využít pouze při osobním nákupu).

Další doprovodný program

Festival tradičně nabídne cirkusové dílny se členy Cirkusu LeGrando či Cirqueonu, výtvarné dílny pro děti nebo interaktivní instalace katalánské skupiny Guixot de 8, které budou přístupné všem návštěvníkům festivalového areálu každé odpoledne.
left
right