Letná dětem

DivadelnÍ představení, výtvarné a cirkusové dílny, příměstské tábory a mnohem více.

Lipánek
partner
Letná dětem

Letní Letňák

AKTUÁLNĚ: Termín tábora se mění (10. - 21. srpna), Letní Letňák se mimořádně uskuteční v ZŠ Brigádníků v pražských Strašnicích.

 

Festival Letní Letná letos sice musíte oželet, ale kousek festivalové atmosféry budou moci zažít alespoň děti, které se zúčastní příměstského tábora Letní Letňák. Ten se letos mimořádně uskuteční v ZŠ Brigádníků v pražských Strašnicích.

Na programu bude nácvik divadelního představení, cirkusové, divadelní a výtvarné workshopy, hry venku i v tělocvičně, výlety.

Program každý všední den od 9 do 16 h. (s možností příchodu dětí již od 8, odchodu do 18 h.). Cena 6900,- Kč. Přijímáme pouze přihlášky na oba týdny.

Pro další informace a přihlášky volejte 603 309 724 (Laďka Poláková) nebo pište (letnak@letniletna.cz).

Letňáček Plus

Celé víkendové dny mohou děti zažít na festivalu v rámci programu Letňáček PLUS, který je určen dětem od 4 let.

Tábor Letňáček PLUS je v souvislosti se zrušením festivalu zrušen také. Bohužel není v našich silách realizovat tábor bez festivalu.

Zaplacené poplatky za účast budou vráceny na účet, ze kterého byly zaplaceny do 14 dnů.

Letňáček nabízí celodenní program od 9:00 do 16:30 - 17:00. Na programu je vždy ochutnávka cirkusových dovedností, spousta her a tvoření. O děti se starají profesionální lektoři a jsou pro ně organizovány soukromé workshopy vedené například Cirkusem TeTy, Cirkusem LeGrando, Vojtou Vrtkem, Bratry v tricku a dalšími lektory.

Divadlo pro děti

Každý den nabízíme dětem 4 - 5 představení ve stanu i venku. Můžete se těšit na loutková i hraná představení, mluvená i pohybová, vracející se i zbrusu nová. Základní nabídku představení 17. ročníku festivalu najdete po rozkliknutí odkazu "Více". Vstupenky v ceně 90 Kč můžete zakoupit už nyní v předprodeji, případně na pokladně festivalu od 15. srpna (slevy lze využít pouze při osobním nákupu).

Další doprovodný program

Festival tradičně nabídne cirkusové dílny se členy Cirkusu LeGrando či Cirqueonu, výtvarné dílny pro děti nebo interaktivní instalace katalánské skupiny Guixot de 8, které budou přístupné všem návštěvníkům festivalového areálu každé odpoledne. Program bude doplňován.
left
right