Circus Fans Card

klub přátel Letní Letné

Dozvíte se o novinkách jako první, nabídneme vám slevové akce a čekají na vás další výhody.

Chodíte každý rok na festivalové představení? S napětím čekáte na spuštění předprodeje, abyste měli vstupenku jako první?
Zajímají vás novinky týkající se festivalu a nového cirkusu?

S naší Circus Fans Card se můžete stát součástí cirkusové rodiny, která se na Letní Letné každým rokem rozrůstá. Co to pro vás ale znamená?

Možnost výběru těch nejlepších míst v šapitó*   //    *Platí pouze na zahraniční představení.

Každé šapitó je jiné, a proto je sezení v některých stanech číslované a v jiných ne. Vy ale budete mít jedinečnou možnost zajistit si své místo dříve než všichni ostatní.
  • U číslovaných stanů si budete moci místo rezervovat již 7 dní před spuštěním předprodeje využitím speciálního odkazu pro nákup vstupenek.
  • U nečíslovaných stanů vyblokujeme pro prvních 20 ty nejlepší místa. Rezervaci si pak můžete vytvořit od srpna (bližší datum bude určeno), po zakoupení vstupenky běžným způsobem.
Informace obdržíte na svůj e-mail. 

 

Vstupenky za zvýhodněnou cenu

V průběhu roku vždy připravujeme pro členy klubu několik časově omezených akcí, během kterých je možné nakoupit zlevněné vstupenky na konkrétní představení. 

Informace z první ruky

Budeme vám posílat náš newsletter se všemi důležitými informacemi o festivalu. Kdo přijede na festival? Jaký bude letos doprovodný program? Zároveň se dozvíte o všech plánovaných akcích a o zvýhodněných vstupenkách úplně jako první!  

Sleva na občerstvení ve festivalové gastro zóně

Letní Letná není jen o představeních, ale o celkové atmosféře, ke které patří například i dobré jídlo a pití. Dejte si u nás něco s 10% slevou. Platí pouze ve vybraných stáncích.

Sleva na festivalový merch

Z naší pestré gastro zóny to můžete vzít rovnou do festivalového obchůdku, kde budete mít rovněž slevu 10% na festivalový merch. Tričko, tašku, ponožky a to už budete tím pravým cirkusovým fanouškem se vším všudy! 

Jak se zaregistrovat?

Prvním krokem je přihlášení do zákaznického účtu. Pokud jste již u nás nakupovali, přihlašte se. Pokud jste u nás poprvé, zaregistrujte se.

Po přihlášení zakoupíte Circus Fans Card v záložce Věrnostní program. Cena členství je 20 Kč a lze jej ze platit online kartou.

UPOZORNĚNÍ: Abyste mohli čerpat výhody Circus Fans Card, je potřeba provést registraci ještě před nákupem vstupenek.

Pravidla a podmínky

Registrace do programu není omezena. Všechny výhody jsou vázány na konkrétní klubovou kartu, její číslo a e-mail se kterým je karta spojena.

V případě zájmu vám kartu zašleme poštou.

V případě problémů s fungováním systému nás kontaktujte na emailu ticket@letniletna.cz.