Tento web využívá soubory cookie. Pokračováním v používání těchto stránek vyjadřujete souhlas se zásadami jejich používání. Více informací najdete zde.

Souhlasím

Circus Fans Card

klub přátel Letní Letné

Dozvíte se o novinkách jako první, nabídneme vám slevové akce a čekají na vás další výhody.

Aktuálně

Chodíte každý rok na festivalové představení? S napětím čekáte na spuštění předprodeje, abyste měli vstupenku jako první?
Zajímají vás novinky týkající se festivalu a nového cirkusu?

S naší Circus Fans Card se můžete stát součástí cirkusové rodiny, která se na Letní Letné každým rokem rozrůstá. Co to pro vás ale znamená?

Možnost výběru těch nejlepších míst v šapitó*   //    *Platí pouze na zahraniční představení.

Každé šapitó je jiné, a proto je sezení v některých číslované a v jiných ne. Vy ale budete mít jedinečnou možnost si své místo zvolit /vybrat dříve než všichni ostatní.
  • U číslovaných stanů si budete moci místo rezervovat již 14 dní před spuštěním předprodeje využitím speciálního odkazu pro nákup vstupenek.
  • U nečíslovaných stanů vyblokujeme pro prvních 20 ty nejlepší místa. Rezervaci si pak můžete udělat od srpna (bližší datum bude určeno), po zakoupení vstupenky běžným způsobem.
Informace obdržíte na svůj e-mail. 

 

Vstupenky za zvýhodněnou cenu

V průběhu roku vždy připravujeme pro členy klubu několik časově omezených akcí, během kterých je možné nakoupit zlevněné vstupenky na konkrétní představení. 

Aktuálně máme akci na představení Lexicon. Členové klubu mají zvýhodněnou vstupenku o 100 Kč. 

Informace z první ruky

Budeme vám posílat náš newsletter se všemi důležitými informacemi o festivalu. Kdo přijede na festival? Jaký bude letos doprovodný program? Zároveň se dozvíte o všech plánovaných akcích a o zvýhodněných vstupenkách úplně jako první! 

 

Sleva na občerstvení ve festivalové gastro zóně

Letní Letná není jen o představeních, ale o celkové atmosféře, ke které patří například i dobré jídlo a pití. Dejte si u nás něco s 10% slevou. Platí pouze ve vybraných stáncích.

Sleva na festivalový merch

Z naší pestré gastro zóny to můžete vzít rovnou do festivalového obchůdku, kde budete mít rovněž slevu 10% na festivalový merch. Tričko, tašku, ponožky a to už budete tím pravým cirkusovým fanouškem se vším všudy! Sleva platí i na našem e-shopu.

Jak se zaregistrovat?

Prvním krokem je přihlášení do zákaznického účtu. Pokud jste již u nás nakupovali, přihlašte se. Pokud jste u nás poprvé, zaregistrujte se.

Po přihlášení zakoupíte Circus Fans Card v záložce Věrnostní program. Cena členství je 20 Kč a lze jej ze platit online kartou.

UPOZORNĚNÍ: Abyste mohli čerpat výhody Circus Fans Card, je potřeba provést registraci ještě před nákupem vstupenek.

Pravidla a podmínky

Registrace do programu není omezena. Všechny výhody jsou vázány na konkrétní klubovou kartu, její číslo a e-mail se kterým je karta spojena.

V případě zájmu vám kartu zašleme poštou.

V případě problémů s fungováním systému nás kontaktujte na emailu ticket@letniletna.cz.