Tento web využívá soubory cookie. Pokračováním v používání těchto stránek vyjadřujete souhlas se zásadami jejich používání. Více informací najdete zde.

Souhlasím
stan 1 délka 90 min vhodné pro děti od 6 let? cena 750 Kč
Důležitá upozornění
 
Vzhledem k aktuální situaci jsme pozastavili prodej představení Lexicon. Rádi bychom Vám nabídli místa a termíny v plné šíři, dle daných pandemických opatření. Během měsíce května vás budeme informovat o finálním programu a termínech představení, sledujte proto naše webové stránky, sociální sítě nebo newsletter. Pokud již vstupenky máte a čekáte na jejich výměnu, pošleme Vám informace e-mailem jakmile vše upřesníme. Děkujeme za pochopení. 


Po šesti letech a velkolepém úspěchu představení BIANCO se soubor NoFit State Circus vrací do Prahy a příváží oslavu novocirkusového umění LEXICON!

LEXICON vypráví o minulosti, přítomnosti a budoucnosti cirkusu. Vracíme se do školních lavic a znovu se podíváme na původ a tradice cirkusového umění, jež přizpůsobíme potřebám moderního publika.

Vytváříme svět plný divokých lidí, kteří nikam nezapadnou. Svět divého cirkusu a magie, hudby a smíchu. Svět, kde se hranice mezi skutečným a neskutečným a možným a nemožným zcela mažou. Svět, kde neexistují hranice mezi diváky a umělci. Svět, kde nic není očím skryto.

LEXICON je odvážnou, smyslnou a velmi současnou variací na tradiční cirkusový zážitek. V představení z režie Firenzy Guidi se mísí prvotřídní mezinárodní osazenstvo s filmovými obrazy a jedinečnou živou hudbou. Toto břitké a zároveň poetické představení zvedne náladu a umožní vám radostně uniknout dnešnímu strastiplnému světu.

arrow Recenze

arrow Kredity

Termíny

PoÚtStČtSoNe
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
arrow pátek 13.8.2021 | 19:00
NoFit State Circus
Lexicon