stan 1 délka 90 min vhodné pro děti od 6 let? cena 750 Kč
Důležitá upozornění

Po pěti letech a velkolepém úspěchu představení BIANCO se soubor NoFit State Circus vrací do Prahy a příváží oslavu novocirkusového umění LEXICON!

LEXICON vypráví o minulosti, přítomnosti a budoucnosti cirkusu. Vracíme se do školních lavic a znovu se podíváme na původ a tradice cirkusového umění, jež přizpůsobíme potřebám moderního publika.

Vytváříme svět plný divokých lidí, kteří nikam nezapadnou. Svět divého cirkusu a magie, hudby a smíchu. Svět, kde se hranice mezi skutečným a neskutečným a možným a nemožným zcela mažou. Svět, kde neexistují hranice mezi diváky a umělci. Svět, kde nic není očím skryto.

LEXICON je odvážnou, smyslnou a velmi současnou variací na tradiční cirkusový zážitek. V představení z režie Firenzy Guidi se mísí prvotřídní mezinárodní osazenstvo s filmovými obrazy a jedinečnou živou hudbou. Toto břitké a zároveň poetické a mocné představení zvedne náladu a umožní vám radostně uniknout dnešnímu strastiplnému světu.

Putujeme se stanem v duchu tradice. Společně žijeme a pracujeme. Každý den vzájemně svěřujeme své životy do rukou jeden druhému. Jedinečné srdce a duch naší práce spočívá v důvěře, vazbě a soudržnosti.

 

 

arrow Recenze

arrow Kredity

Termíny

PoÚtStČtSoNe
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
arrow čtvrtek 13.8.2020 | 18:30
NoFit State Circus
Lexicon
Koupit