Doprovodný program - Open Air představení ZDARMA

Milí příznivci Letní Letné, 

chtěli bychom vás pozvat na veškerý doprovodný program Letní Letné, který je ZDARMA! Jsou to především Open air představení, která v rámci Letní Letné pořádáme! Opět vás čekají oblíbená představení pro celou rodinu! 

Využijte příležitosti, přijďte si udělat rodinný piknik do Letenských sadů do areálu festivalu. Pro všechny zde máme vyžití, a pro ty malé obzvlášť! Pro nejmenší návštěvníky se každý den točí Kolotoč řezbáře Matěje. Pro všechny členy rodiny jsou tu připravené interaktivní instalace Guixot de 8, výtvarné dílny, Bibliobus Oskar a jednodenní akce se Zdravotním klaunem, Loutkami v nemocnici či náš oblíbený Žonglérský den. Protože je Letní Letná festivalem novocirkusového umění, nesmí chybět ani každodenní dílny různých technik žonglování, chození po laně či dalších artistických disciplín. Pro dospělé návštěvníky jsou pak připraveny především zajímavé debaty a koncerty. Nenechte si ujít doprovodný program na Letní Letné, který je zcela zdarma.
 
AIRGYM ART COMPANY - ŠEROSVĚT
Soubor AirGym Art Company vás opět zve do světa nespoutané fantazie a bláznivých akrobatických kousků na zemi i ve vzduchu.
Pět akrobatů, párová akrobacie, která ovšem nebude tak docela v páru, závěsná akrobacie s využitím rekvizit a postupů, které jste možná dosud v žádném představení neviděli, smysluplně zakomponovaná clownerie a hlavně pokus o vytvoření svébytného fantazijního prostředí bez použití ilustrativních rekvizit – to všechno je Chiaroscuro. To všechno je Šerosvět – a tam vás zveme.
V úterý 22. srpna od 18 hodin v Letenských sadech! 
 
J. VNOUČEK A M. STARÁ - J. O. E.
Rodinné představení, které skrze hravost, fyzické akce a komedii, jemně poukazuje na klady či případné zápory, které mohou moderní technologie v dětském světě představovat.
J. O. E. a Rue jsou nerozlučná dvojka. J. O. E. je robot, který udělá pro Rue vše na co si jen vzpomene. Alespoň do chvíle, než začne Rue pokoušet hranice jejich přátelství.
V pátek 25. srpna od 18 hodin v Letenských sadech! 
 
VOSTO5 - STAND'ARTNÍ KABARET
Chlapci Ondar, Petar, Tomina, Jura a Kurt předvedou svůj maximální improvizační standart! Nic víc, nic míň!
Zcela otevřený divadelně-hudební improvizační večer. Stand´artní kabaret prožívá pokaždé svou premiéru i derniéru a je hudebně doprovázený vlastní kapelou SNAHA.
V pondělí  28. srpna od 20 hodin v Letenských sadech! 
 
BRATŘI V TRICKU - BĚŽKAŘSKÁ ODYSSEA
Dva běžkaři ztraceni v mapě i v ročním období, bok po boku a však v jedné stopě podstupují běžkařskou odyseou – bludnou pouť s nejasným koncem i průběhem! Hole vzhůru, vosk na knír, čaj na kuráž a krok sun krok!
Velmi oblíbené představení, na které se vždy sejde neskutečně mnoho diváků uvádíme 29. srpna od 20 hodin na obvyklém místě.