Termíny

PoÚtStČtSoNe
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
15.8.
15. 8.
18:30
datum
15. 8.
čas
18:30

Cirque Aïtal / Francie
Saison du Cirque

15. 8.
19:00
datum
15. 8.
čas
19:00

Cirque Alfonse / Kanada
Tabarnak

15. 8.
20:30
datum
15. 8.
čas
20:30

Portés de Femmes / Francie
PDF Projet

16.8.
16. 8.
11:00
datum
16. 8.
čas
11:00

Václav Strasser
Duhové bubliny a jiné klauniády

16. 8.
14:00
datum
16. 8.
čas
14:00

Loutky bez hranic
Nedopečený koláček

16. 8.
15:30
datum
16. 8.
čas
15:30

Divadlo KAKÁ
Děti moře

16. 8.
17:00
datum
16. 8.
čas
17:00

Divadlo Volfi
O zakleté Apoleně

16. 8.
18:30
datum
16. 8.
čas
18:30

Cirque Aïtal / Francie
Saison du Cirque

16. 8.
20:00
datum
16. 8.
čas
20:00

Cirque Alfonse / Kanada
Tabarnak

16. 8.
20:30
datum
16. 8.
čas
20:30

Portés de Femmes / Francie
PDF Projet

17.8.
17. 8.
11:00
datum
17. 8.
čas
11:00

Lukáš Vláčil
Dopoledne s panem Hubou

17. 8.
14:00
datum
17. 8.
čas
14:00

Zuzka Vodičková, Jan Šprynar
Námořnická pohádka

17. 8.
15:30
datum
17. 8.
čas
15:30

David Ševčík, Jarda Vašut
Alois Vemeno a Bedřich Voháňka

17. 8.
17:00
datum
17. 8.
čas
17:00

Ondřej Klíč, Michal Chovanec
Břéťa a Čeněk za čárou

17. 8.
18:30
datum
17. 8.
čas
18:30

Cirque Aïtal / Francie
Saison du Cirque

17. 8.
20:00
datum
17. 8.
čas
20:00

Cirque Alfonse / Kanada
Tabarnak

17. 8.
20:30
datum
17. 8.
čas
20:30

Théâtre d’un Jour
Strach – a fear song

18.8.
18. 8.
14:00
datum
18. 8.
čas
14:00

Divadlo Volfi
Ošklivé káčátko

18. 8.
15:30
datum
18. 8.
čas
15:30

Václav Strasser
Duhové bubliny a jiné klauniády

18. 8.
17:00
datum
18. 8.
čas
17:00

Divadlo Bořivoj
Divadlo U dvou kašparů

18. 8.
18:30
datum
18. 8.
čas
18:30

Cirque Aïtal / Francie
Saison du Cirque

18. 8.
20:30
datum
18. 8.
čas
20:30

Portés de Femmes / Francie
PDF Projet

19.8.
19. 8.
11:00
datum
19. 8.
čas
11:00

Divadlo Víti Marčíka
Bajaja

19. 8.
14:00
datum
19. 8.
čas
14:00

Václav Strasser
Duhové bubliny a jiné klauniády

19. 8.
19:00
datum
19. 8.
čas
19:00

Cirque Alfonse / Kanada
Tabarnak

19. 8.
20:30
datum
19. 8.
čas
20:30

Théâtre d’un Jour
Strach – a fear song

20.8.
20. 8.
14:00
datum
20. 8.
čas
14:00

Divadlo Víti Marčíka
Tři zlaté vlasy

20. 8.
15:30
datum
20. 8.
čas
15:30

Bratři v tricku
Malíři

20. 8.
17:00
datum
20. 8.
čas
17:00

Kejklířské divadlo Vojty Vrtka
Kabinet létajících úžasností

20. 8.
18:30
datum
20. 8.
čas
18:30

Cirque Aïtal / Francie
Saison du Cirque

20. 8.
19:00
datum
20. 8.
čas
19:00

Cirque Alfonse / Kanada
Tabarnak

20. 8.
20:30
datum
20. 8.
čas
20:30

Portés de Femmes / Francie
PDF Projet

20. 8.
20:30
datum
20. 8.
čas
20:30

Théâtre d’un Jour
Strach – a fear song

21.8.
21. 8.
11:00
datum
21. 8.
čas
11:00

Václav Strasser
Duhové bubliny a jiné klauniády

21. 8.
15:30
datum
21. 8.
čas
15:30

Divadlo Víti Marčíka
Šípková Růženka

21. 8.
18:30
datum
21. 8.
čas
18:30

Cirque Aïtal / Francie
Saison du Cirque

21. 8.
20:30
datum
21. 8.
čas
20:30

Portés de Femmes / Francie
PDF Projet

21. 8.
20:30
datum
21. 8.
čas
20:30

Théâtre d’un Jour
Strach – a fear song

22.8.
22. 8.
11:00
datum
22. 8.
čas
11:00

Divadlo Já to jsem
Kolotoč pohádek

22. 8.
14:00
datum
22. 8.
čas
14:00

Kejklířské divadlo Vojty Vrtka
O kouzelné kuličce

22. 8.
15:30
datum
22. 8.
čas
15:30

Divadlo Víti Marčíka
Sněhurka a sedm trpaslíků

22. 8.
17:00
datum
22. 8.
čas
17:00

LokVar
Tatínek není k zahození

22. 8.
19:00
datum
22. 8.
čas
19:00

Cirque Alfonse / Kanada
Tabarnak

22. 8.
20:30
datum
22. 8.
čas
20:30

Théâtre d’un Jour
Strach – a fear song

22. 8.
20:30
datum
22. 8.
čas
20:30

Portés de Femmes / Francie
PDF Projet

23.8.
23. 8.
14:00
datum
23. 8.
čas
14:00

Václav Strasser
Duhové bubliny a jiné klauniády

23. 8.
15:30
datum
23. 8.
čas
15:30

Bratři v tricku
Prasečí cirkus

23. 8.
17:00
datum
23. 8.
čas
17:00

Compagnia DUE
Avanti

23. 8.
18:30
datum
23. 8.
čas
18:30

Cirque Aïtal / Francie
Saison du Cirque

23. 8.
20:30
datum
23. 8.
čas
20:30

Cirque Alfonse / Kanada
Tabarnak

24.8.
24. 8.
11:00
datum
24. 8.
čas
11:00

Divadlo 100 opic
DlouŠiBy

24. 8.
14:00
datum
24. 8.
čas
14:00

Divadlo Continuo
ZUNA

24. 8.
15:30
datum
24. 8.
čas
15:30

Dřevěné divadlo
O princi z knížky

24. 8.
17:00
datum
24. 8.
čas
17:00

Compagnie DUE
OH!

24. 8.
18:30
datum
24. 8.
čas
18:30

Cirque Aïtal / Francie
Saison du Cirque

24. 8.
19:00
datum
24. 8.
čas
19:00

Cirque Alfonse / Kanada
Tabarnak

24. 8.
20:30
datum
24. 8.
čas
20:30

Théâtre d’un Jour
Strach – a fear song

25.8.
25. 8.
14:00
datum
25. 8.
čas
14:00

Divadlo Continuo
ZUNA

25. 8.
15:30
datum
25. 8.
čas
15:30

Bohnická divadelní společnost
Ufoun je kamarád

25. 8.
17:00
datum
25. 8.
čas
17:00

Compagnia DUE
Avanti

25. 8.
18:30
datum
25. 8.
čas
18:30

Cirque Aïtal / Francie
Saison du Cirque

25. 8.
20:30
datum
25. 8.
čas
20:30

Portés de Femmes / Francie
PDF Projet

25. 8.
20:30
datum
25. 8.
čas
20:30

Théâtre d’un Jour
Strach – a fear song

26.8.
26. 8.
10:30
datum
26. 8.
čas
10:30

Den s Českou televizí

26. 8.
11:00
datum
26. 8.
čas
11:00

Divadlo Koňmo
Vyprávění starého vlka

26. 8.
14:00
datum
26. 8.
čas
14:00

Teátr Pavla Šmída
Pohádka z budíku

26. 8.
15:30
datum
26. 8.
čas
15:30

Václav Strasser
Duhové bubliny a jiné klauniády

26. 8.
17:00
datum
26. 8.
čas
17:00

LokVar
Český Honza

26. 8.
20:30
datum
26. 8.
čas
20:30

Théâtre d’un Jour
Strach – a fear song

26. 8.
20:30
datum
26. 8.
čas
20:30

Portés de Femmes / Francie
PDF Projet

26. 8.
20:30
datum
26. 8.
čas
20:30

Den žonglování

27.8.
27. 8.
11:00
datum
27. 8.
čas
11:00

LokVar
Deset černoušků

27. 8.
15:30
datum
27. 8.
čas
15:30

Divadlo Koňmo
Vodnická pohádka

27. 8.
18:30
datum
27. 8.
čas
18:30

Cirque Aïtal / Francie
Saison du Cirque

27. 8.
19:00
datum
27. 8.
čas
19:00

Cirque Alfonse / Kanada
Tabarnak

27. 8.
20:30
datum
27. 8.
čas
20:30

Portés de Femmes / Francie
PDF Projet

27. 8.
20:30
datum
27. 8.
čas
20:30

Théâtre d’un Jour
Strach – a fear song

28.8.
28. 8.
11:00
datum
28. 8.
čas
11:00

Teátr Pavla Šmída
Větrná pohádka

28. 8.
14:00
datum
28. 8.
čas
14:00

Václav Strasser
Duhové bubliny a jiné klauniády

28. 8.
15:30
datum
28. 8.
čas
15:30

Bratři v tricku
Malíři

28. 8.
17:00
datum
28. 8.
čas
17:00

MIMo.s.
Pohádka povídání bez mluvení aneb Mimuj!

28. 8.
19:00
datum
28. 8.
čas
19:00

Cirque Alfonse / Kanada
Tabarnak

28. 8.
20:30
datum
28. 8.
čas
20:30

Cirque Aïtal / Francie
Saison du Cirque

29.8.
29. 8.
14:00
datum
29. 8.
čas
14:00

Divadlo b
iOtesánek

29. 8.
15:30
datum
29. 8.
čas
15:30

Divadélko Romaneto
Námořnická pohádka z Kampy

29. 8.
17:00
datum
29. 8.
čas
17:00

LokVar
Aucassin a Nicoletta

29. 8.
19:00
datum
29. 8.
čas
19:00

Cirque Alfonse / Kanada
Tabarnak

29. 8.
20:30
datum
29. 8.
čas
20:30

Théâtre d’un Jour
Strach – a fear song

30.8.
30. 8.
11:00
datum
30. 8.
čas
11:00

Bilbo Compagnie
Maringotka

30. 8.
15:30
datum
30. 8.
čas
15:30

Bratři v tricku
Prasečí cirkus

30. 8.
17:00
datum
30. 8.
čas
17:00

Václav Strasser
Duhové bubliny a jiné klauniády

30. 8.
18:30
datum
30. 8.
čas
18:30

Cirque Aïtal / Francie
Saison du Cirque

30. 8.
20:30
datum
30. 8.
čas
20:30

Théâtre d’un Jour
Strach – a fear song

30. 8.
20:30
datum
30. 8.
čas
20:30

Portés de Femmes / Francie
PDF Projet

31.8.
31. 8.
15:30
datum
31. 8.
čas
15:30

Buchty a loutky
Neposlušná kůzlátka

31. 8.
18:30
datum
31. 8.
čas
18:30

Cirque Aïtal / Francie
Saison du Cirque

31. 8.
19:00
datum
31. 8.
čas
19:00

Cirque Alfonse / Kanada
Tabarnak

31. 8.
20:30
datum
31. 8.
čas
20:30

Portés de Femmes / Francie
PDF Projet

31. 8.
20:30
datum
31. 8.
čas
20:30

Théâtre d’un Jour
Strach – a fear song

1.9.
1. 9.
11:00
datum
1. 9.
čas
11:00

Bilbo Compagnie
Klaun Pingu

1. 9.
15:30
datum
1. 9.
čas
15:30

Buchty a loutky
Zlatá husa

1. 9.
17:00
datum
1. 9.
čas
17:00

Václav Strasser
Duhové bubliny a jiné klauniády

1. 9.
18:30
datum
1. 9.
čas
18:30

Cirque Aïtal / Francie
Saison du Cirque

1. 9.
19:00
datum
1. 9.
čas
19:00

Cirque Alfonse / Kanada
Tabarnak

1. 9.
20:30
datum
1. 9.
čas
20:30

Théâtre d’un Jour
Strach – a fear song