Vstupenky na hlavní zahraniční hvězdy festivalu a českou scénu v předprodeji. Program pro děti bude zveřejněn během června 2022.

Termíny

PoÚtStČtSoNe
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12.8.
12. 8.
11:00
datum
12. 8.
čas
11:00

Dětská scéna Václav Strasser
Duhové bubliny

12. 8.
14:00
datum
12. 8.
čas
14:00

Dětská scéna MIMo.s.
Pohádka pošťácká

12. 8.
15:30
datum
12. 8.
čas
15:30

Dětská scéna Vocaď Pocaď
Detektivní pohádka

12. 8.
17:00
datum
12. 8.
čas
17:00

Dětská scéna Divadlo Cylindr
Jmenuji se Orel

13.8.
13. 8.
10:00
datum
13. 8.
čas
10:00

Dětská scéna Studio DAMÚZA
Výlet

13. 8.
11:00
datum
13. 8.
čas
11:00

Dětská scéna Studio DAMÚZA
Výlet

14.8.
14. 8.
11:00
datum
14. 8.
čas
11:00

Dětská scéna Divadlo Tondy Novotného
Když nechtějí malé myšky spát

14. 8.
14:00
datum
14. 8.
čas
14:00

Dětská scéna Václav Strasser
Duhové bubliny

14. 8.
15:30
datum
14. 8.
čas
15:30

Dětská scéna MIMo.s.
Povídání bez mluvení aneb Mimuj!

14. 8.
17:00
datum
14. 8.
čas
17:00

Dětská scéna Divadlo DNO
Liška Bystrouška

15.8.
15. 8.
11:00
datum
15. 8.
čas
11:00

Dětská scéna Buchty a loutky
Detektiv Emil a králík s velkýma ušima

15. 8.
14:00
datum
15. 8.
čas
14:00

Dětská scéna Julio Castaňeda Rodríguez
Kouzelník Roberto

15. 8.
15:30
datum
15. 8.
čas
15:30

Dětská scéna Dřevěné divadlo
O Zlaté rybce

15. 8.
17:00
datum
15. 8.
čas
17:00

Dětská scéna Teátr Pavla Šmída
Zapomenutá pohádka

16.8.
16. 8.
11:00
datum
16. 8.
čas
11:00

Dětská scéna Divadlo Basta-Fidli
O námořníku Čepičkovi

16. 8.
14:00
datum
16. 8.
čas
14:00

Dětská scéna LokVar
Český Honza

16. 8.
15:30
datum
16. 8.
čas
15:30

Dětská scéna Teátr Pavla Šmída
Pohádka z budíku

16. 8.
17:00
datum
16. 8.
čas
17:00

Dětská scéna Divadlo 100 opic
Chytej ušima

17.8.
17. 8.
11:00
datum
17. 8.
čas
11:00

Dětská scéna Divadlo Volfi
O zajíčkovi, který byl rád na světě

17. 8.
14:00
datum
17. 8.
čas
14:00

Dětská scéna Bratři v tricku
Malíři

17. 8.
15:30
datum
17. 8.
čas
15:30

Dětská scéna Bilbo Compagnie
Klaun Pingu

17. 8.
17:00
datum
17. 8.
čas
17:00

Dětská scéna Václav Strasser
Duhové bubliny

18.8.
18. 8.
11:00
datum
18. 8.
čas
11:00

Dětská scéna Divadlo B
Červená Karkulka

18. 8.
14:00
datum
18. 8.
čas
14:00

Dětská scéna Divadlo Koňmo
Vodnická pohádka

18. 8.
15:30
datum
18. 8.
čas
15:30

Dětská scéna Divadlo Basta-Fidli
O tureckém rybáři

18. 8.
17:00
datum
18. 8.
čas
17:00

Dětská scéna Divadélko Romaneto
Námořnická pohádka z Kampy

19.8.
19. 8.
11:00
datum
19. 8.
čas
11:00

Dětská scéna Bratři v tricku
Hra o trůn

19. 8.
15:30
datum
19. 8.
čas
15:30

Dětská scéna Dřevěné divadlo
Rozum a štěstí

19. 8.
17:00
datum
19. 8.
čas
17:00

Dětská scéna Václav Strasser
Duhové bubliny

20.8.
20. 8.
11:00
datum
20. 8.
čas
11:00

Dětská scéna Zdravotní klaun
Čert to vzal

20. 8.
14:00
datum
20. 8.
čas
14:00

Dětská scéna Zdravotní klaun
Tučňáci aneb láska na ledu

20. 8.
15:30
datum
20. 8.
čas
15:30

Dětská scéna Zdravotní klaun
Vy jste doktor?

20. 8.
17:00
datum
20. 8.
čas
17:00

Dětská scéna Zdravotní klaun
Znovu věčně znovu

21.8.
21. 8.
11:00
datum
21. 8.
čas
11:00

Dětská scéna Divadlo Tondy Novotného
Hopsa hejsa do Brandejsa

21. 8.
14:00
datum
21. 8.
čas
14:00

Dětská scéna Divadlo DNO
Dinosauří pohádka

21. 8.
15:30
datum
21. 8.
čas
15:30

Dětská scéna Divadlo Puk
Haló Jácíčku

21. 8.
17:00
datum
21. 8.
čas
17:00

Dětská scéna Divadlo Drak
Červená Karkulka / Червона шапочка

22.8.
22. 8.
10:00
datum
22. 8.
čas
10:00

Dětská scéna Studio DAMÚZA
Já, ty a to

22. 8.
11:00
datum
22. 8.
čas
11:00

Dětská scéna Studio DAMÚZA
Já, ty a to

22. 8.
11:00
datum
22. 8.
čas
11:00

Dětská scéna Loutky bez hranic
Pohádko z pytle ven!

22. 8.
14:00
datum
22. 8.
čas
14:00

Dětská scéna Buchty a loutky
Tři zlaté vlasy děda Vševěda / Jak se ze syna chudého uhlíře stal král

22. 8.
15:30
datum
22. 8.
čas
15:30

Dětská scéna Václav Strasser
Duhové bubliny

22. 8.
17:00
datum
22. 8.
čas
17:00

Dětská scéna Divadlo Víti Marčíka
Sněhurka a sedm trpaslíků

23.8.
23. 8.
11:00
datum
23. 8.
čas
11:00

Dětská scéna Divadlo Já to jsem
Pinocchio

23. 8.
14:00
datum
23. 8.
čas
14:00

Dětská scéna Divadlo Víti Marčíka
Bajaja

23. 8.
15:30
datum
23. 8.
čas
15:30

Dětská scéna Divadlo Kasperle
O holčičce, která zlobila

23. 8.
17:00
datum
23. 8.
čas
17:00

Dětská scéna Compagnia Due
Libero?

24.8.
24. 8.
11:00
datum
24. 8.
čas
11:00

Dětská scéna Václav Strasser
Duhové bubliny

24. 8.
14:00
datum
24. 8.
čas
14:00

Dětská scéna Divadlo Víti Marčíka
Popelka

24. 8.
15:30
datum
24. 8.
čas
15:30

Dětská scéna Divadlo Já to jsem
Eliščiny pohádky

24. 8.
17:00
datum
24. 8.
čas
17:00

Dětská scéna Compagnia Due
Libero?

25.8.
25. 8.
11:00
datum
25. 8.
čas
11:00

Dětská scéna Divadlo Víti Marčíka
Šípková Růženka

25. 8.
14:00
datum
25. 8.
čas
14:00

Dětská scéna Studio DAMÚZA
Z tajného deníku Smolíčka Pé

25. 8.
15:30
datum
25. 8.
čas
15:30

Dětská scéna Bratři v tricku
Prasečí cirkus

25. 8.
17:00
datum
25. 8.
čas
17:00

Dětská scéna Compagnia Due
Libero?

26.8.
Open-air
26. 8.
11:00
datum
26. 8.
čas
11:00

Dětská scéna Duo HaRo/Cirkus LeGrando
Hračky plačky

Open-air
26. 8.
12:00
datum
26. 8.
čas
12:00

Dětská scéna Divadlo Teatrotoč
Aladin

Open-air
26. 8.
14:00
datum
26. 8.
čas
14:00

Dětská scéna Divadlo Minor
Mami už tam budem?

Open-air
26. 8.
15:30
datum
26. 8.
čas
15:30

Dětská scéna Divadlo 100 opic
Zajíček a velká mrkvová záhada

Open-air
26. 8.
16:00
datum
26. 8.
čas
16:00

Dětská scéna Divadlo Teatrotoč
Aladin

Open-air
26. 8.
17:00
datum
26. 8.
čas
17:00

Dětská scéna Vocaď Pocaď
Světová pohádka

27.8.
27. 8.
11:00
datum
27. 8.
čas
11:00

Dětská scéna Divadlo Ančí a Fančí
Princezna na hrášku

Open-air
27. 8.
12:00
datum
27. 8.
čas
12:00

Dětská scéna Divadlo Teatrotoč
Aladin

27. 8.
14:00
datum
27. 8.
čas
14:00

Dětská scéna Vi.Tvor
Kde budeme bydlet?

27. 8.
15:30
datum
27. 8.
čas
15:30

Dětská scéna Kouzelník Mišuge
Kouzelník Mišuge

Open-air
27. 8.
16:00
datum
27. 8.
čas
16:00

Dětská scéna Divadlo Teatrotoč
Aladin

27. 8.
17:00
datum
27. 8.
čas
17:00

Dětská scéna Divadlo U staré herečky
Mauglí

28.8.
28. 8.
11:00
datum
28. 8.
čas
11:00

Dětská scéna Divadlo KAKÁ
Idunčino Kvítí

28. 8.
14:00
datum
28. 8.
čas
14:00

Dětská scéna Divadlo Bořivoj
Jak se hledají princezny

28. 8.
15:30
datum
28. 8.
čas
15:30

Dětská scéna Divadlo Ančí a Fančí
Dvě pověsti české

28. 8.
17:00
datum
28. 8.
čas
17:00

Dětská scéna Divadlo Toy Machine
Popelka

29.8.
29. 8.
10:00
datum
29. 8.
čas
10:00

Dětská scéna Studio DAMÚZA
Moment!

29. 8.
11:00
datum
29. 8.
čas
11:00

Dětská scéna Václav Strasser
Duhové bubliny

29. 8.
11:00
datum
29. 8.
čas
11:00

Dětská scéna Studio DAMÚZA
Moment!

29. 8.
14:00
datum
29. 8.
čas
14:00

Dětská scéna Kejklířské divadlo Vojty Vrtka
Velká cirkusová pohádka

29. 8.
15:30
datum
29. 8.
čas
15:30

Dětská scéna Studio DAMÚZA
Turnaj krále Karla

29. 8.
17:00
datum
29. 8.
čas
17:00

Dětská scéna Divadlo Toy Machine
Kabinet obrů

30.8.
30. 8.
11:00
datum
30. 8.
čas
11:00

Dětská scéna Kejklířské divadlo Vojty Vrtka
Kabinet létajících úžasností

30. 8.
14:00
datum
30. 8.
čas
14:00

Dětská scéna LokVar
Aucassin a Nicoletta

30. 8.
15:30
datum
30. 8.
čas
15:30

Dětská scéna Divadlo B
Locika

31.8.
31. 8.
11:00
datum
31. 8.
čas
11:00

Dětská scéna Loutky bez hranic
Nedopečený koláček

31. 8.
14:00
datum
31. 8.
čas
14:00

Dětská scéna Divadlo KAKÁ
Leontýnka letí do vesmíru

31. 8.
15:30
datum
31. 8.
čas
15:30

Dětská scéna Studio DAMÚZA
Pohádky z lesa

31. 8.
17:00
datum
31. 8.
čas
17:00

Dětská scéna Václav Strasser
Duhové bubliny