Typ představení
25.8., 3.9.
neděle 3.9.

ROZVERNÉ PŘÍBĚHY Z KUFRU
time 11:00
Loutky bez hranic Dětská scéna

KOLOTOČ ŘEZBÁŘE MATĚJE
time 11:30 – 19:00
17. 8 - 3. 9., 11:30-19:00 Další program pro děti

VÝTVARNÉ DÍLNY
time 12:00 – 17:00
17. 8.- 3. 9., 12:00-18:00 Tvořivé a cirkusové dílny

BIBLIOBUS OSKAR
time 13:00 – 19:00
17. 8. - 3. 9., 13:00 - 19:00 Další program pro děti

VODNICKÁ POHÁDKA
time 14:00
Divadlo Kozlík Dětská scéna

ARÉNA FILIPÍNA
time 14:00 – 23:00
16. 8. - 3. 9., 14:00 - 23:00

TEACROBAT
time 14:30
Cirko Hopley Česká scéna

vyprodáno

O PALEČKOVI
time 15:30
Malé divadélko Dětská scéna

DLOUHÝ, ŠIROKÝ A BYSTROZRAKÝ
time 17:00
vi.TVOR Dětská scéna

BITBYBIT
time 17:30
Collectif Malunés a Movedbymatter Hlavní hvězdy

TEACROBAT
time 17:30
Cirko Hopley Česká scéna

vyprodáno

SABOTAGE
time 19:00
NoFit State Hlavní hvězdy

vyprodáno

A RIVEDER LE STELLE RELOADED
time 19:00
CZECH IT OUT Česká scéna

ANIMAL
time 19:00
Cirque Alfonse Hlavní hvězdy

poslední místa

BITBYBIT
time 20:30
Collectif Malunés a Movedbymatter Hlavní hvězdy

A CIEL OUVERT
time 20:30
Cirque Aïtal Hlavní hvězdy

vyprodáno

Banana Split a Jeho Moralisté
time 20:30 – 21:50

3.9.
11:00

ROZVERNÉ PŘÍBĚHY Z KUFRU Dětská scéna
Loutky bez hranic

11:30 – 19:00

KOLOTOČ ŘEZBÁŘE MATĚJE Další program pro děti
17. 8 - 3. 9., 11:30-19:00

12:00 – 17:00

VÝTVARNÉ DÍLNY Tvořivé a cirkusové dílny
17. 8.- 3. 9., 12:00-18:00

13:00 – 19:00

BIBLIOBUS OSKAR Další program pro děti
17. 8. - 3. 9., 13:00 - 19:00

14:00

VODNICKÁ POHÁDKA Dětská scéna
Divadlo Kozlík

14:00 – 23:00

ARÉNA FILIPÍNA
16. 8. - 3. 9., 14:00 - 23:00

14:30

TEACROBAT Česká scéna vyprodáno
Cirko Hopley

15:30

O PALEČKOVI Dětská scéna
Malé divadélko

17:00

DLOUHÝ, ŠIROKÝ A BYSTROZRAKÝ Dětská scéna
vi.TVOR

17:30

BITBYBIT Hlavní hvězdy
Collectif Malunés a Movedbymatter

17:30

TEACROBAT Česká scéna vyprodáno
Cirko Hopley

19:00

SABOTAGE Hlavní hvězdy vyprodáno
NoFit State

19:00

A RIVEDER LE STELLE RELOADED Česká scéna
CZECH IT OUT

19:00

ANIMAL Hlavní hvězdy poslední místa
Cirque Alfonse

20:30

BITBYBIT Hlavní hvězdy
Collectif Malunés a Movedbymatter

20:30

A CIEL OUVERT Hlavní hvězdy vyprodáno
Cirque Aïtal

20:30 – 21:50

Banana Split a Jeho Moralisté Koncerty