Dětská scéna
20.8., 21.8., 24.8., 28.8., 29.8., 29.8.
středa 21.8.

Pinocchio
time 11:00 – 11:45
Divadlo Já to jsem Dětská scéna

Archa světla
time 11:15 – 11:30
Divadlo Víti Marčíka Dětská scéna

Archa světla
time 11:45 – 12:00
Divadlo Víti Marčíka Dětská scéna

Sněhurka a sedm trpaslíků
time 14:00 – 14:50
Divadlo Víti Marčíka Dětská scéna

Zvěřinec
time 16:00 – 16:50
Yellow Sisters Dětská scéna

Archa světla
time 17:00 – 17:15
Divadlo Víti Marčíka Dětská scéna

Pohádky z celého světa
time 17:00 – 17:50
Justin Svoboda Dětská scéna

Archa světla
time 17:30 – 17:45
Divadlo Víti Marčíka Dětská scéna

středa 28.8.

Duhové bubliny
time 11:00 – 11:50
Václav Strasser Dětská scéna

Táta a syn
time 14:00 – 14:50
Teátr Pavla Šmída Dětská scéna

Honza a drak
time 15:30 – 16:00
Dřevěné divadlo Dětská scéna

O Palečkovi
time 17:00 – 17:45
Malé divadélko Dětská scéna

čtvrtek 29.8.

Výlet
time 10:00 – 10:35
Studio DAMÚZA Dětská scéna

Pohádka z budíku
time 11:00 – 11:45
Teátr Pavla Šmída Dětská scéna

Výlet
time 11:30 – 12:05
Studio DAMÚZA Dětská scéna

O Zlatovlásce
time 12:00 – 12:30
Teatrotoč Puppets in Prague Dětská scéna

Pískomil se vrací - koncert
time 14:00 – 14:45
Pískomil se vrací Dětská scéna

Malíři
time 15:30 – 16:10
Bratři v tricku Dětská scéna

O Zlatovlásce
time 16:00 – 16:30
Teatrotoč Puppets in Prague Dětská scéna

Oh!
time 17:00 – 18:05
Compagnia DUE Dětská scéna

21.8.
11:00

Pinocchio Dětská scéna Loutkové
Divadlo Já to jsem

11:15

Archa světla Dětská scéna
Divadlo Víti Marčíka

11:45

Archa světla Dětská scéna
Divadlo Víti Marčíka

14:00

Divadlo Víti Marčíka

16:00

Yellow Sisters

17:00

Archa světla Dětská scéna
Divadlo Víti Marčíka

17:00

Justin Svoboda

17:30

Archa světla Dětská scéna
Divadlo Víti Marčíka

28.8.
11:00

Duhové bubliny Dětská scéna
Václav Strasser

14:00

Táta a syn Dětská scéna Loutkové
Teátr Pavla Šmída

15:30

Honza a drak Dětská scéna Loutkové
Dřevěné divadlo

17:00

O Palečkovi Dětská scéna Loutkové
Malé divadélko

29.8.
10:00

Výlet Dětská scéna Pro batolata
Studio DAMÚZA

11:00

Teátr Pavla Šmída

11:30

Výlet Dětská scéna Pro batolata
Studio DAMÚZA

12:00

O Zlatovlásce Dětská scéna
Teatrotoč Puppets in Prague

14:00

Pískomil se vrací

15:30

Bratři v tricku

16:00

O Zlatovlásce Dětská scéna
Teatrotoč Puppets in Prague

17:00

Compagnia DUE