Dětská scéna
17.8., 20.8., 24.8., 27.8., 29.8., 30.8.
sobota 17.8.

Sem už se nikdo nevejde
time 11:00 – 11:50
Zdravotní klaun Dětská scéna

Karkulka Červená
time 14:00 – 14:50
Zdravotní klaun Dětská scéna

Za čárou
time 15:30 – 16:15
Zdravotní klaun Dětská scéna

O Šípkové Růžence
time 17:00 – 17:45
Zdravotní klaun Dětská scéna

úterý 27.8.

Chramst
time 10:00 – 10:35
Studio DAMÚZA Dětská scéna

Hra o trůn
time 11:00 – 11:45
Bratři v tricku Dětská scéna

Chramst
time 11:30 – 12:05
Studio DAMÚZA Dětská scéna

Tři prasátka
time 14:00 – 14:40
Kejklířské divadlo Vojty Vrtka Dětská scéna

Neboj, houbo
time 15:30 – 16:00
Kolektiv TMEL Dětská scéna

Cirkus Archibald
time 15:30 – 16:10
MIM.o.s. Dětská scéna

O kohoutkovi a slepičce
time 17:00 – 17:45
Malé divadélko Praha Dětská scéna

pátek 30.8.

Kouzelnická show pro děti a jejich rodiče
time 11:00 – 11:45
Kouzelník Mišuge Dětská scéna

O Zlatovlásce
time 12:00 – 12:30
Teatrotoč Puppets in Prague Dětská scéna

Zlatá husa
time 14:00 – 14:45
Buchty a loutky Dětská scéna

Kde budeme bydlet?
time 15:30 – 16:20
vi.TVOR Dětská scéna

O Zlatovlásce
time 16:00 – 16:30
Teatrotoč Puppets in Prague Dětská scéna

NA PRAŠINU!
time 16:00 – 16:40
Letní Letňák - Líza Urbanová, Dana Moree Dětská scéna

Sedm statečných
time 17:00 – 17:40
Letní Letňák - Tereza Pušová Dětská scéna

Oh!
time 17:00 – 18:05
Compagnia DUE Dětská scéna

Obraz a slovo
time 18:00 – 18:40
Letní Letňák Teens - Bela Schenková Dětská scéna

17.8.
11:00

Zdravotní klaun

14:00

Zdravotní klaun

15:30

Za čárou Dětská scéna Klauni
Zdravotní klaun

17:00

Zdravotní klaun

27.8.
10:00

Studio DAMÚZA

11:00

Hra o trůn Dětská scéna
Bratři v tricku

11:30

Studio DAMÚZA

14:00

Tři prasátka Dětská scéna Loutkové
Kejklířské divadlo Vojty Vrtka

15:30

Neboj, houbo Dětská scéna Loutkové
Kolektiv TMEL

15:30

Cirkus Archibald Dětská scéna
MIM.o.s.

17:00

Malé divadélko Praha

30.8.
11:00

Kouzelník Mišuge

12:00

O Zlatovlásce Dětská scéna
Teatrotoč Puppets in Prague

14:00

Zlatá husa Dětská scéna Loutkové
Buchty a loutky

15:30

vi.TVOR

16:00

O Zlatovlásce Dětská scéna
Teatrotoč Puppets in Prague

16:00

NA PRAŠINU! Dětská scéna
Letní Letňák - Líza Urbanová, Dana Moree

17:00

Sedm statečných Dětská scéna
Letní Letňák - Tereza Pušová

17:00

Compagnia DUE

18:00

Obraz a slovo Dětská scéna
Letní Letňák Teens - Bela Schenková