Dětská scéna
17.8., 20.8., 23.8., 24.8., 27.8., 29.8.
sobota 17.8.

Sem už se nikdo nevejde
time 11:00 – 11:50
Zdravotní klaun Dětská scéna

Karkulka Červená
time 14:00 – 14:50
Zdravotní klaun Dětská scéna

Za čárou
time 15:30 – 16:15
Zdravotní klaun Dětská scéna

O Šípkové Růžence
time 17:00 – 17:45
Zdravotní klaun Dětská scéna

pátek 23.8.

Dezert
time 11:00 – 11:40
Damúza Dětská scéna

Archa světla
time 11:15 – 11:30
Divadlo Víti Marčíka Dětská scéna

Archa světla
time 11:45 – 12:00
Divadlo Víti Marčíka Dětská scéna

Bajaja
time 14:00 – 14:50
Divadlo Víti Marčíka Dětská scéna

Hadráček a létající svetr
time 15:30 – 16:15
Divadlo 100 opic Dětská scéna

Archa světla
time 17:00 – 17:15
Divadlo Víti Marčíka Dětská scéna

Mafia Remaster
time 17:00 – 17:50
Televize Estráda Dětská scéna

Archa světla
time 17:30 – 17:45
Divadlo Víti Marčíka Dětská scéna

úterý 27.8.

Chramst
time 10:00 – 10:35
Studio DAMÚZA Dětská scéna

Hra o trůn
time 11:00 – 11:45
Bratři v tricku Dětská scéna

Chramst
time 11:30 – 12:05
Studio DAMÚZA Dětská scéna

Tři prasátka
time 14:00 – 14:40
Kejklířské divadlo Vojty Vrtka Dětská scéna

Neboj, houbo
time 15:30 – 16:00
Kolektiv TMEL Dětská scéna

Cirkus Archibald
time 15:30 – 16:10
MIM.o.s. Dětská scéna

O kohoutkovi a slepičce
time 17:00 – 17:45
Malé divadélko Praha Dětská scéna

17.8.
11:00

Zdravotní klaun

14:00

Zdravotní klaun

15:30

Za čárou Dětská scéna Klauni
Zdravotní klaun

17:00

Zdravotní klaun

23.8.
11:15

Archa světla Dětská scéna
Divadlo Víti Marčíka

11:45

Archa světla Dětská scéna
Divadlo Víti Marčíka

14:00

Bajaja Dětská scéna Loutkové
Divadlo Víti Marčíka

15:30

Divadlo 100 opic

17:00

Archa světla Dětská scéna
Divadlo Víti Marčíka

17:00

Mafia Remaster Dětská scéna Loutkové
Televize Estráda

17:30

Archa světla Dětská scéna
Divadlo Víti Marčíka

27.8.
10:00

Studio DAMÚZA

11:00

Hra o trůn Dětská scéna
Bratři v tricku

11:30

Studio DAMÚZA

14:00

Tři prasátka Dětská scéna Loutkové
Kejklířské divadlo Vojty Vrtka

15:30

Neboj, houbo Dětská scéna Loutkové
Kolektiv TMEL

15:30

Cirkus Archibald Dětská scéna
MIM.o.s.

17:00

Malé divadélko Praha