14.8., 19.8., 24.8., 26.8.
středa 14.8.

Entre Chiens et Louves
time 19:00 – 20:15
Cirque Le Roux Hlavní hvězdy

vyprodáno

OPENING PARTY DJ GADJO CZ a přátelé
time 19:00 – 22:00
14. srpna Koncerty

ARRÊT D’URGENCE
time 20:45 – 21:45
AKOREACRO Hlavní hvězdy

pondělí 19.8.

Duhové bubliny
time 11:00 – 11:50
Václav Strasser Dětská scéna

Kolotoč Řezbáře Matěje
time 11:30 – 19:00
15. 8 - 1. 9., 11:30-19:00 Další program pro děti

Výtvarné dílny
time 12:00 – 18:00
15. 8.- 1. 9., 12:00-18:00 Workshopy

Bibliobus Oskar
time 13:00 – 19:00
15. 8. - 1. 9., 13:00 - 19:00 Další program pro děti

Interaktivní instalace Guixot de 8
time 13:30 – 19:00
15. 8. -1. 9., 13:30 - 19:00 Další program pro děti

Šípková Růženka
time 14:00 – 14:50
Divadlo Víti Marčíka Dětská scéna

Žonglérské dílny s Firejokers
time 14:00 – 18:45
15. 8 - 25. 8, 14:00 – 18:45 Workshopy

Doleva doprava aneb Pohádka dopravní
time 15:30 – 16:10
Divadlo Vocaď Pocaď Dětská scéna

O námořníku Čepičkovi
time 17:00 – 17:40
Divadlo Basta-Fidli Dětská scéna

#Since1994
time 19:00 – 20:00
Eye Catching Circus Hlavní hvězdy

Concerto pour deux Clowns
time 19:00 – 20:10
Les Rois Vagabonds Hlavní hvězdy

(Nejen) Žonglérská Galashow
time 19:00 – 20:30

Entre Chiens et Louves
time 20:30 – 21:45
Cirque Le Roux Hlavní hvězdy

TYGROO
time 20:30 – 21:50
19. srpna Koncerty

14.8.
19:00

Entre Chiens et Louves Hlavní hvězdy vyprodáno
Cirque Le Roux

20:45

AKOREACRO

19.8.
11:00

Duhové bubliny Dětská scéna
Václav Strasser

11:30

Kolotoč Řezbáře Matěje Další program pro děti
15. 8 - 1. 9., 11:30-19:00

12:00

15. 8.- 1. 9., 12:00-18:00

13:00

Bibliobus Oskar Další program pro děti Zdarma
15. 8. - 1. 9., 13:00 - 19:00

13:30

15. 8. -1. 9., 13:30 - 19:00

14:00

Divadlo Víti Marčíka

14:00

15. 8 - 25. 8, 14:00 – 18:45

15:30

Divadlo Vocaď Pocaď

17:00

Divadlo Basta-Fidli

19:00

#Since1994 Hlavní hvězdy
Eye Catching Circus

19:00

Les Rois Vagabonds

20:30

Entre Chiens et Louves Hlavní hvězdy
Cirque Le Roux

20:30

TYGROO Koncerty Zdarma
19. srpna