Typ představení
15.8., 21.8.
pondělí 15.8.

12. - 31. srpna, 10:30-19:00
Kolotoč řezbáře Matěje

pondělí 15. 8. 2022
time 10:30 – 19:00
Pro děti

Buchty a loutky
Detektiv Emil a králík s velkýma ušima

pondělí 15. 8. 2022
time 11:00
Dětská scéna

12.-31. srpna, 12:00-18:00
Výtvarné dílny

pondělí 15. 8. 2022
time 12:00 – 18:00
Tvořivé a cirkusové dílny

12. - 31. srpna, 13:00 - 19:00
Bibliobus Oskar

pondělí 15. 8. 2022
time 13:00 – 19:00
Rodinné

12.-31. srpna, 13:30 - 19:00
Interaktivní instalace Guixot de 8

pondělí 15. 8. 2022
time 13:30 – 19:00
Rodinné

Julio Castaňeda Rodríguez
Kouzelník Roberto

pondělí 15. 8. 2022
time 14:00
Dětská scéna

12.-21. + 29.-31. srpna, 14:00 – 19:00
Žonglérské dílny s Firejokers

pondělí 15. 8. 2022
time 14:00 – 19:00
Tvořivé a cirkusové dílny

Aréna Filipína

pondělí 15. 8. 2022
time 14:00 – 23:59
Novinky

Dřevěné divadlo
O Zlaté rybce

pondělí 15. 8. 2022
time 15:30
Dětská scéna

Eliška Brtnická
Hang Out

pondělí 15. 8. 2022
time 17:00
Česká scéna Šapito

Teátr Pavla Šmída
Zapomenutá pohádka

pondělí 15. 8. 2022
time 17:00
Dětská scéna

AirGym Art Company
Tajemství oblaků

pondělí 15. 8. 2022
time 18:30
Česká scéna Open-air

Cirkus Cirkör
Knitting Peace

pondělí 15. 8. 2022
time 19:00
Hlavní hvězdy Šapito

Johann Le Guillerm
Terces

pondělí 15. 8. 2022
time 19:00
Hlavní hvězdy Šapito

Eliška Brtnická
Hang Out

pondělí 15. 8. 2022
time 19:30
Česká scéna Šapito

Compañía de Circo "eia"
NUYE

pondělí 15. 8. 2022
time 20:30
Hlavní hvězdy Šapito

ZOOBLASTERS

pondělí 15. 8. 2022
time 20:30
Koncerty v baru
neděle 21.8.

20. - 21. srpna
Víkend se Zdravotním klaunem

neděle 21. 8. 2022
time 10:00 – 18:00
Rodinné

12. - 31. srpna, 10:30-19:00
Kolotoč řezbáře Matěje

neděle 21. 8. 2022
time 10:30 – 19:00
Pro děti

Divadlo Tondy Novotného
Hopsa hejsa do Brandejsa

neděle 21. 8. 2022
time 11:00
Dětská scéna

12.-31. srpna, 12:00-18:00
Výtvarné dílny

neděle 21. 8. 2022
time 12:00 – 18:00
Tvořivé a cirkusové dílny

12. - 31. srpna, 13:00 - 19:00
Bibliobus Oskar

neděle 21. 8. 2022
time 13:00 – 19:00
Rodinné

12.-31. srpna, 13:30 - 19:00
Interaktivní instalace Guixot de 8

neděle 21. 8. 2022
time 13:30 – 19:00
Rodinné

Divadlo DNO
Dinosauří pohádka

neděle 21. 8. 2022
time 14:00
Dětská scéna

12.-21. + 29.-31. srpna, 14:00 – 19:00
Žonglérské dílny s Firejokers

neděle 21. 8. 2022
time 14:00 – 19:00
Tvořivé a cirkusové dílny

Aréna Filipína

neděle 21. 8. 2022
time 14:00 – 23:59
Novinky

Divadlo Puk
Haló Jácíčku

neděle 21. 8. 2022
time 15:30
Dětská scéna

Divadlo Drak
Červená Karkulka / Червона шапочка

neděle 21. 8. 2022
time 17:00
Dětská scéna

Cirkus Cirkör
Knitting Peace

neděle 21. 8. 2022
time 19:00
Hlavní hvězdy Šapito

Lenka Švolíková
Sandwritten

neděle 21. 8. 2022
time 19:00
Česká scéna Šapito

Xavier Baumaxa

neděle 21. 8. 2022
time 20:00
Koncerty v baru

Compañía de Circo "eia"
NUYE

neděle 21. 8. 2022
time 20:30
Hlavní hvězdy Šapito