Typ představení
17.8., 20.8., 31.8., 31.8.
čtvrtek 31.8.

ŠKOLA MALÉHO STROMU
time 11:00
Divadlo Cylindr Dětská scéna

EXPEDICE K DOMOVU
time 11:30
Moetivi Karavan Česká scéna

vyprodáno

KOLOTOČ ŘEZBÁŘE MATĚJE
time 11:30 – 19:00
17. 8 - 3. 9., 11:30-19:00 Další program pro děti

VÝTVARNÉ DÍLNY
time 12:00 – 18:00
17. 8.- 3. 9., 12:00-18:00 Tvořivé a cirkusové dílny

BIBLIOBUS OSKAR
time 13:00 – 19:00
17. 8. - 3. 9., 13:00 - 19:00 Další program pro děti

EXPEDICE K DOMOVU
time 13:30
Moetivi Karavan Česká scéna

vyprodáno

CIRKUSOVÉ DÍLNY CIRKUSU LEGRANDO
time 13:30 – 18:45
28. 8. - 3. 9., 13:30 - 18:45 Tvořivé a cirkusové dílny

INTERAKTIVNÍ INSTALACE GUIXOT DE 8
time 13:30 – 19:00
17. 8. -2. 9., 13:30 - 19:00 Další program pro děti

JAK ŠEL KOZLÍK DO SVĚTA
time 14:00
Divadlo Kozlík Dětská scéna

ARÉNA FILIPÍNA
time 14:00 – 23:00
16. 8. - 3. 9., 14:00 - 23:00

TEACROBAT
time 14:30
Cirko Hopley Česká scéna

vyprodáno

HURÁ NA KOLÁČ/Ž!
time 15:00 – 18:00
út + čt, 15:00 - 18:00 Tvořivé a cirkusové dílny

EXPEDICE K DOMOVU
time 15:30
Moetivi Karavan Česká scéna

vyprodáno

DUHOVÉ BUBLINY
time 15:30
Václav Strasser Dětská scéna

POHÁDKA Z KROSNY
time 17:00
Studio DAMÚZA Dětská scéna

EXPEDICE K DOMOVU
time 17:30
Moetivi Karavan Česká scéna

vyprodáno

TEACROBAT
time 17:30
Cirko Hopley Česká scéna

vyprodáno

ANIMAL
time 19:00
Cirque Alfonse Hlavní hvězdy

poslední místa

MASS & FREQUENCY
time 19:00
Holektiv & Alžběta Tichá Česká scéna

DEBATA PO PŘEDSTAVENÍ MASS + FREQUENCY
time 20:00

SABOTAGE
time 20:00
NoFit State Hlavní hvězdy

poslední místa

A CIEL OUVERT
time 20:30
Cirque Aïtal Hlavní hvězdy

poslední místa

KOMUNNA LUX (ukr)
time 20:30 – 21:50

31.8.
11:00

ŠKOLA MALÉHO STROMU Dětská scéna
Divadlo Cylindr

11:30

EXPEDICE K DOMOVU Česká scéna vyprodáno
Moetivi Karavan

11:30 – 19:00

KOLOTOČ ŘEZBÁŘE MATĚJE Další program pro děti
17. 8 - 3. 9., 11:30-19:00

12:00 – 18:00

VÝTVARNÉ DÍLNY Tvořivé a cirkusové dílny
17. 8.- 3. 9., 12:00-18:00

13:00 – 19:00

BIBLIOBUS OSKAR Další program pro děti
17. 8. - 3. 9., 13:00 - 19:00

13:30

EXPEDICE K DOMOVU Česká scéna vyprodáno
Moetivi Karavan

13:30 – 18:45

CIRKUSOVÉ DÍLNY CIRKUSU LEGRANDO Tvořivé a cirkusové dílny
28. 8. - 3. 9., 13:30 - 18:45

13:30 – 19:00

INTERAKTIVNÍ INSTALACE GUIXOT DE 8 Další program pro děti
17. 8. -2. 9., 13:30 - 19:00

14:00

JAK ŠEL KOZLÍK DO SVĚTA Dětská scéna
Divadlo Kozlík

14:00 – 23:00

ARÉNA FILIPÍNA
16. 8. - 3. 9., 14:00 - 23:00

14:30

TEACROBAT Česká scéna vyprodáno
Cirko Hopley

15:00 – 18:00

HURÁ NA KOLÁČ/Ž! Tvořivé a cirkusové dílny
út + čt, 15:00 - 18:00

15:30

EXPEDICE K DOMOVU Česká scéna vyprodáno
Moetivi Karavan

15:30

DUHOVÉ BUBLINY Dětská scéna
Václav Strasser

17:00

POHÁDKA Z KROSNY Dětská scéna
Studio DAMÚZA

17:30

EXPEDICE K DOMOVU Česká scéna vyprodáno
Moetivi Karavan

17:30

TEACROBAT Česká scéna vyprodáno
Cirko Hopley

19:00

ANIMAL Hlavní hvězdy poslední místa
Cirque Alfonse

19:00

MASS & FREQUENCY Česká scéna
Holektiv & Alžběta Tichá

20:00

DEBATA PO PŘEDSTAVENÍ MASS + FREQUENCY Debaty

20:00

SABOTAGE Hlavní hvězdy poslední místa
NoFit State

20:30

A CIEL OUVERT Hlavní hvězdy poslední místa
Cirque Aïtal

20:30 – 21:50

KOMUNNA LUX (ukr) Koncerty