Dětská scéna
1.9., 17.8., 2.9., 20.8., 23.8., 26.8., 30.8., 31.8., 31.8.
pátek 23.8.

Dezert
time 11:00 – 11:40
Damúza Dětská scéna

Bajaja
time 14:00 – 14:50
Divadlo Víti Marčíka Dětská scéna

Hadráček a létající svetr
time 15:30 – 16:15
Divadlo 100 opic Dětská scéna

Mafia Remaster
time 17:00 – 17:50
Televize Estráda Dětská scéna

pátek 30.8.

Kouzelnická show pro děti a jejich rodiče
time 11:00 – 11:45
Kouzelník Mišuge Dětská scéna

O Zlatovlásce
time 12:00 – 12:30
Teatrotoč Puppets in Prague Dětská scéna

Zlatá husa
time 14:00 – 14:45
Buchty a loutky Dětská scéna

Kde budeme bydlet?
time 15:30 – 16:20
vi.TVOR Dětská scéna

O Zlatovlásce
time 16:00 – 16:30
Teatrotoč Puppets in Prague Dětská scéna

NA PRAŠINU!
time 16:00 – 16:40
Letní Letňák - Líza Urbanová, Dana Moree Dětská scéna

Sedm statečných
time 17:00 – 17:40
Letní Letňák - Tereza Pušová Dětská scéna

Oh!
time 17:00 – 18:05
Compagnia DUE Dětská scéna

Obraz a slovo
time 18:00 – 18:40
Letní Letňák Teens - Bela Schenková Dětská scéna

sobota 31.8.

Leontýnka letí do vesmíru
time 11:00 – 11:40
Divadlo KAKÁ Dětská scéna

Dlouhý, Široký a Bystrozraký
time 14:00 – 14:45
vi.TVOR Dětská scéna

Brouček
time 15:30 – 16:10
LokVar Dětská scéna

Boom
time 17:00 – 18:00
Compagnia DUE Dětská scéna

neděle 1.9.

Příběh malé Buddhy
time 11:00 – 11:45
Divadlo Vanička Dětská scéna

Perníková chaloupka
time 14:00 – 14:50
Loutkové divadlo Kozlík Dětská scéna

Duhové bubliny
time 15:30 – 16:20
Václav Strasser Dětská scéna

Boom
time 17:00 – 18:00
Compagnia DUE Dětská scéna

23.8.
14:00

Bajaja Dětská scéna Loutkové
Divadlo Víti Marčíka

15:30

Divadlo 100 opic

17:00

Mafia Remaster Dětská scéna Loutkové
Televize Estráda

30.8.
11:00

Kouzelník Mišuge

12:00

O Zlatovlásce Dětská scéna
Teatrotoč Puppets in Prague

14:00

Zlatá husa Dětská scéna Loutkové
Buchty a loutky

15:30

vi.TVOR

16:00

O Zlatovlásce Dětská scéna
Teatrotoč Puppets in Prague

16:00

NA PRAŠINU! Dětská scéna
Letní Letňák - Líza Urbanová, Dana Moree

17:00

Sedm statečných Dětská scéna
Letní Letňák - Tereza Pušová

17:00

Compagnia DUE

18:00

Obraz a slovo Dětská scéna
Letní Letňák Teens - Bela Schenková

31.8.
11:00

Divadlo KAKÁ

15:30

Brouček Dětská scéna Loutkové
LokVar

17:00

Compagnia DUE

1.9.
11:00

Divadlo Vanička

14:00

Loutkové divadlo Kozlík

15:30

Duhové bubliny Dětská scéna
Václav Strasser

17:00

Compagnia DUE