Typ představení
17.8., 18.8., 19.8., 2.9., 20.8., 26.8., 27.8., 30.8., 31.8., 31.8.
neděle 18.8.

Víkend se Zdravotním klaunem
time 10:00 – 18:00
17. a 18. srpna Další program pro děti

Kolotoč Řezbáře Matěje
time 11:30 – 19:00
15. 8 - 1. 9., 11:30-19:00 Další program pro děti

Výtvarné dílny
time 12:00 – 18:00
15. 8.- 1. 9., 12:00-18:00 Workshopy

Bibliobus Oskar
time 13:00 – 19:00
15. 8. - 1. 9., 13:00 - 19:00 Další program pro děti

Interaktivní instalace Guixot de 8
time 13:30 – 19:00
15. 8. -1. 9., 13:30 - 19:00 Další program pro děti

Neposlušná kůzlátka
time 14:00 – 14:50
Buchty a loutky Dětská scéna

Žonglérské dílny s Firejokers
time 14:00 – 18:45
15. 8 - 25. 8, 14:00 – 18:45 Workshopy

Teacrobat
time 14:30 – 15:15
Cirko Hopley Česká scéna

Princ Nebojsa aneb žonglérská pohádka
time 15:30 – 16:10
Komedianti na káře Dětská scéna

Furiantská pohádka
time 17:00 – 17:40
Komedianti na káře Dětská scéna

Teacrobat
time 17:30 – 18:15
Cirko Hopley Česká scéna

J.O.E.
time 18:00 – 18:40
Jonatán Vnouček & Michaela Stará Česká scéna

Losers - Speciální edice
time 19:00
Losers Cirque Company Česká scéna

vyprodáno

#Since1994
time 19:00 – 20:00
Eye Catching Circus Hlavní hvězdy

PIC
time 20:00 – 21:30
Surnatural Orchestra & Cirque Inextremiste Hlavní hvězdy

Entre Chiens et Louves
time 20:30 – 21:45
Cirque Le Roux Hlavní hvězdy

ZOOBLASTERS
time 20:30 – 21:50
18. srpna Koncerty

pondělí 19.8.

Duhové bubliny
time 11:00 – 11:50
Václav Strasser Dětská scéna

Archa světla
time 11:15 – 11:30
Divadlo Víti Marčíka Dětská scéna

Kolotoč Řezbáře Matěje
time 11:30 – 19:00
15. 8 - 1. 9., 11:30-19:00 Další program pro děti

Archa světla
time 11:45 – 12:00
Divadlo Víti Marčíka Dětská scéna

Výtvarné dílny
time 12:00 – 18:00
15. 8.- 1. 9., 12:00-18:00 Workshopy

Bibliobus Oskar
time 13:00 – 19:00
15. 8. - 1. 9., 13:00 - 19:00 Další program pro děti

Interaktivní instalace Guixot de 8
time 13:30 – 19:00
15. 8. -1. 9., 13:30 - 19:00 Další program pro děti

Šípková Růženka
time 14:00 – 14:50
Divadlo Víti Marčíka Dětská scéna

Žonglérské dílny s Firejokers
time 14:00 – 18:45
15. 8 - 25. 8, 14:00 – 18:45 Workshopy

Doleva doprava aneb Pohádka dopravní
time 15:30 – 16:10
Divadlo Vocaď Pocaď Dětská scéna

Archa světla
time 17:00 – 17:15
Divadlo Víti Marčíka Dětská scéna

O námořníku Čepičkovi
time 17:00 – 17:40
Divadlo Basta-Fidli Dětská scéna

Veřejné natáčení pořadu Akcent pro ČRo Vltava
time 17:00 – 17:45
19. srpna Debaty

Archa světla
time 17:30 – 17:45
Divadlo Víti Marčíka Dětská scéna

#Since1994
time 19:00 – 20:00
Eye Catching Circus Hlavní hvězdy

Concerto pour deux Clowns
time 19:00 – 20:10
Les Rois Vagabonds Hlavní hvězdy

(Nejen) Žonglérská Galashow
time 19:00 – 20:30

Entre Chiens et Louves
time 20:30 – 21:45
Cirque Le Roux Hlavní hvězdy

TYGROO
time 20:30 – 21:50
19. srpna Koncerty

úterý 27.8.

Chramst
time 10:00 – 10:35
Studio DAMÚZA Dětská scéna

Hra o trůn
time 11:00 – 11:45
Bratři v tricku Dětská scéna

Chramst
time 11:30 – 12:05
Studio DAMÚZA Dětská scéna

Expedice k domovu
time 11:30 – 12:10
Moetivi Karavan Česká scéna

Kolotoč Řezbáře Matěje
time 11:30 – 19:00
15. 8 - 1. 9., 11:30-19:00 Další program pro děti

Výtvarné dílny
time 12:00
15. 8.- 1. 9., 12:00-18:00 Workshopy

Bibliobus Oskar
time 13:00 – 19:00
15. 8. - 1. 9., 13:00 - 19:00 Další program pro děti

Expedice k domovu
time 13:30 – 14:10
Moetivi Karavan Česká scéna

Cirkusové dílny Cirkusu LeGrando
time 13:30 – 18:45
26. 8. - 1. 9., 13:30 - 18:45 Workshopy

Interaktivní instalace Guixot de 8
time 13:30 – 19:00
15. 8. -1. 9., 13:30 - 19:00 Další program pro děti

Tři prasátka
time 14:00 – 14:40
Kejklířské divadlo Vojty Vrtka Dětská scéna

Teacrobat
time 14:30 – 15:15
Cirko Hopley Česká scéna

Neboj, houbo
time 15:30 – 16:00
Kolektiv TMEL Dětská scéna

Expedice k domovu
time 15:30 – 16:10
Moetivi Karavan Česká scéna

Cirkus Archibald
time 15:30 – 16:10
MIM.o.s. Dětská scéna

O kohoutkovi a slepičce
time 17:00 – 17:45
Malé divadélko Praha Dětská scéna

Expedice k domovu
time 17:30 – 18:10
Moetivi Karavan Česká scéna

Teacrobat
time 17:30 – 18:15
Cirko Hopley Česká scéna

Lov
time 19:00 – 20:00
Bratři v tricku a Holektiv Česká scéna

Concerto pour deux Clowns
time 19:00 – 20:10
Les Rois Vagabonds Hlavní hvězdy

Stand'artní kabaret
time 20:00 – 20:50
VOSTO5 Česká scéna

PIC
time 20:00 – 21:30
Surnatural Orchestra & Cirque Inextremiste Hlavní hvězdy

Entre Chiens et Louves
time 20:30 – 21:45
Cirque Le Roux Hlavní hvězdy

THE ASHTRAYS
time 20:30 – 21:50
27. srpna Koncerty

pátek 30.8.

Kouzelnická show pro děti a jejich rodiče
time 11:00 – 11:45
Kouzelník Mišuge Dětská scéna

Expedice k domovu
time 11:30 – 12:10
Moetivi Karavan Česká scéna

Kolotoč Řezbáře Matěje
time 11:30 – 19:00
15. 8 - 1. 9., 11:30-19:00 Další program pro děti

Výtvarné dílny
time 12:00
15. 8.- 1. 9., 12:00-18:00 Workshopy

O Zlatovlásce
time 12:00 – 12:30
Teatrotoč Puppets in Prague Dětská scéna

Bibliobus Oskar
time 13:00 – 19:00
15. 8. - 1. 9., 13:00 - 19:00 Další program pro děti

Expedice k domovu
time 13:30 – 14:10
Moetivi Karavan Česká scéna

Cirkusové dílny Cirkusu LeGrando
time 13:30 – 18:45
26. 8. - 1. 9., 13:30 - 18:45 Workshopy

Interaktivní instalace Guixot de 8
time 13:30 – 19:00
15. 8. -1. 9., 13:30 - 19:00 Další program pro děti

Zlatá husa
time 14:00 – 14:45
Buchty a loutky Dětská scéna

Teacrobat
time 14:30 – 15:15
Cirko Hopley Česká scéna

Expedice k domovu
time 15:30 – 16:10
Moetivi Karavan Česká scéna

Kde budeme bydlet?
time 15:30 – 16:20
vi.TVOR Dětská scéna

O Zlatovlásce
time 16:00 – 16:30
Teatrotoč Puppets in Prague Dětská scéna

NA PRAŠINU!
time 16:00 – 16:40
Letní Letňák - Líza Urbanová, Dana Moree Dětská scéna

Sedm statečných
time 17:00 – 17:40
Letní Letňák - Tereza Pušová Dětská scéna

Oh!
time 17:00 – 18:05
Compagnia DUE Dětská scéna

Expedice k domovu
time 17:30 – 18:10
Moetivi Karavan Česká scéna

Teacrobat
time 17:30 – 18:15
Cirko Hopley Česká scéna

Obraz a slovo
time 18:00 – 18:40
Letní Letňák Teens - Bela Schenková Dětská scéna

“She is not me” performance
time 18:30 – 19:15

#Since1994
time 19:00 – 20:00
Eye Catching Circus Hlavní hvězdy

PADEnáct
time 19:00 – 20:00
Cirk La Putyka Studio Česká scéna

PIC
time 20:00 – 21:30
Surnatural Orchestra & Cirque Inextremiste Hlavní hvězdy

Entre Chiens et Louves
time 20:30 – 21:45
Cirque Le Roux Hlavní hvězdy

Circus Brothers
time 20:30 – 21:50
30. srpna Koncerty

sobota 31.8.

Leontýnka letí do vesmíru
time 11:00 – 11:40
Divadlo KAKÁ Dětská scéna

Kolotoč Řezbáře Matěje
time 11:30 – 19:00
15. 8 - 1. 9., 11:30-19:00 Další program pro děti

Výtvarné dílny
time 12:00
15. 8.- 1. 9., 12:00-18:00 Workshopy

Bibliobus Oskar
time 13:00 – 19:00
15. 8. - 1. 9., 13:00 - 19:00 Další program pro děti

Cirkusové dílny Cirkusu LeGrando
time 13:30 – 18:45
26. 8. - 1. 9., 13:30 - 18:45 Workshopy

Interaktivní instalace Guixot de 8
time 13:30 – 19:00
15. 8. -1. 9., 13:30 - 19:00 Další program pro děti

Dlouhý, Široký a Bystrozraký
time 14:00 – 14:45
vi.TVOR Dětská scéna

Teacrobat
time 14:30 – 15:15
Cirko Hopley Česká scéna

Brouček
time 15:30 – 16:10
LokVar Dětská scéna

Boom
time 17:00 – 18:00
Compagnia DUE Dětská scéna

Teacrobat
time 17:30 – 18:15
Cirko Hopley Česká scéna

Happy hour
time 18:00
Squadra Sua Česká scéna

#Since1994
time 19:00 – 20:00
Eye Catching Circus Hlavní hvězdy

Concerto pour deux Clowns
time 19:00 – 20:10
Les Rois Vagabonds Hlavní hvězdy

Teens Cirkabaret 2024
time 19:00 – 20:20

PIC
time 20:00 – 21:30
Surnatural Orchestra & Cirque Inextremiste Hlavní hvězdy

Entre Chiens et Louves
time 20:30 – 21:45
Cirque Le Roux Hlavní hvězdy

18.8.
10:00

Víkend se Zdravotním klaunem Další program pro děti
17. a 18. srpna

11:30

Kolotoč Řezbáře Matěje Další program pro děti
15. 8 - 1. 9., 11:30-19:00

12:00

15. 8.- 1. 9., 12:00-18:00

13:00

Bibliobus Oskar Další program pro děti Zdarma
15. 8. - 1. 9., 13:00 - 19:00

13:30

15. 8. -1. 9., 13:30 - 19:00

14:00

Buchty a loutky

14:00

15. 8 - 25. 8, 14:00 – 18:45

14:30

Teacrobat Česká scéna Rodinné
Cirko Hopley

15:30

Komedianti na káře

17:00

Furiantská pohádka Dětská scéna
Komedianti na káře

17:30

Teacrobat Česká scéna Rodinné
Cirko Hopley

18:00

J.O.E. Česká scéna Open Air Zdarma
Jonatán Vnouček & Michaela Stará

19:00

Losers - Speciální edice Česká scéna vyprodáno
Losers Cirque Company

19:00

#Since1994 Hlavní hvězdy
Eye Catching Circus

20:00

PIC Hlavní hvězdy
Surnatural Orchestra & Cirque Inextremiste

20:30

Entre Chiens et Louves Hlavní hvězdy
Cirque Le Roux

20:30

18. srpna

19.8.
11:00

Duhové bubliny Dětská scéna
Václav Strasser

11:15

Archa světla Dětská scéna
Divadlo Víti Marčíka

11:30

Kolotoč Řezbáře Matěje Další program pro děti
15. 8 - 1. 9., 11:30-19:00

11:45

Archa světla Dětská scéna
Divadlo Víti Marčíka

12:00

15. 8.- 1. 9., 12:00-18:00

13:00

Bibliobus Oskar Další program pro děti Zdarma
15. 8. - 1. 9., 13:00 - 19:00

13:30

15. 8. -1. 9., 13:30 - 19:00

14:00

Divadlo Víti Marčíka

14:00

15. 8 - 25. 8, 14:00 – 18:45

15:30

Divadlo Vocaď Pocaď

17:00

Archa světla Dětská scéna
Divadlo Víti Marčíka

17:00

Divadlo Basta-Fidli

17:30

Archa světla Dětská scéna
Divadlo Víti Marčíka

19:00

#Since1994 Hlavní hvězdy
Eye Catching Circus

19:00

Les Rois Vagabonds

20:30

Entre Chiens et Louves Hlavní hvězdy
Cirque Le Roux

20:30

TYGROO Koncerty Zdarma
19. srpna

27.8.
10:00

Studio DAMÚZA

11:00

Hra o trůn Dětská scéna
Bratři v tricku

11:30

Studio DAMÚZA

11:30

Moetivi Karavan

11:30

Kolotoč Řezbáře Matěje Další program pro děti
15. 8 - 1. 9., 11:30-19:00

12:00

15. 8.- 1. 9., 12:00-18:00

13:00

Bibliobus Oskar Další program pro děti Zdarma
15. 8. - 1. 9., 13:00 - 19:00

13:30

Moetivi Karavan

13:30

26. 8. - 1. 9., 13:30 - 18:45

13:30

15. 8. -1. 9., 13:30 - 19:00

14:00

Tři prasátka Dětská scéna Loutkové
Kejklířské divadlo Vojty Vrtka

14:30

Teacrobat Česká scéna Rodinné
Cirko Hopley

15:30

Neboj, houbo Dětská scéna Loutkové
Kolektiv TMEL

15:30

Moetivi Karavan

15:30

Cirkus Archibald Dětská scéna
MIM.o.s.

17:00

Malé divadélko Praha

17:30

Moetivi Karavan

17:30

Teacrobat Česká scéna Rodinné
Cirko Hopley

19:00

Lov Česká scéna
Bratři v tricku a Holektiv

19:00

Les Rois Vagabonds

20:00

VOSTO5

20:00

PIC Hlavní hvězdy
Surnatural Orchestra & Cirque Inextremiste

20:30

Entre Chiens et Louves Hlavní hvězdy
Cirque Le Roux

20:30

27. srpna

30.8.
11:00

Kouzelník Mišuge

11:30

Moetivi Karavan

11:30

Kolotoč Řezbáře Matěje Další program pro děti
15. 8 - 1. 9., 11:30-19:00

12:00

15. 8.- 1. 9., 12:00-18:00

12:00

O Zlatovlásce Dětská scéna
Teatrotoč Puppets in Prague

13:00

Bibliobus Oskar Další program pro děti Zdarma
15. 8. - 1. 9., 13:00 - 19:00

13:30

Moetivi Karavan

13:30

26. 8. - 1. 9., 13:30 - 18:45

13:30

15. 8. -1. 9., 13:30 - 19:00

14:00

Zlatá husa Dětská scéna Loutkové
Buchty a loutky

14:30

Teacrobat Česká scéna Rodinné
Cirko Hopley

15:30

Moetivi Karavan