17.8., 18.8., 2.9., 20.8., 20.8., 26.8., 27.8., 31.8.
neděle 18.8.

Den se Zdravotním klaunem
time 10:00 – 18:00
17. srpna Další program pro děti

Teacrobat
time 14:30 – 15:15
Cirko Hopley Česká scéna

Teacrobat
time 17:30 – 18:15
Cirko Hopley Česká scéna

J.O.E.
time 18:00 – 18:40
Jonatán Vnouček & Michaela Stará Česká scéna

Losers - Speciální edice
time 19:00
Losers Cirque Company Česká scéna

#Since1994
time 19:00 – 20:00
Eye Catching Circus Hlavní hvězdy

PIC
time 20:00 – 21:30
Surnatural Orchestra & Cirque Inextremiste Hlavní hvězdy

Entre Chiens et Louves
time 20:30 – 21:45
Cirque Le Roux Hlavní hvězdy

úterý 20.8.

Teacrobat
time 14:30 – 15:15
Cirko Hopley Česká scéna

Teacrobat
time 17:30 – 18:15
Cirko Hopley Česká scéna

Šerosvět
time 18:00 – 18:40
AirGym Art Company Česká scéna

Concerto pour deux Clowns
time 19:00 – 20:10
Les Rois Vagabonds Hlavní hvězdy

(Nejen) Žonglérská Galashow
time 19:00 – 20:30

PIC
time 20:00 – 21:30
Surnatural Orchestra & Cirque Inextremiste Hlavní hvězdy

Entre Chiens et Louves
time 20:30 – 21:45
Cirque Le Roux Hlavní hvězdy

úterý 27.8.

Expedice k domovu
time 11:30 – 12:10
Moetivi Karavan Česká scéna

Expedice k domovu
time 13:30 – 14:10
Moetivi Karavan Česká scéna

Teacrobat
time 14:30 – 15:15
Cirko Hopley Česká scéna

Expedice k domovu
time 15:30 – 16:10
Moetivi Karavan Česká scéna

Expedice k domovu
time 17:30 – 18:10
Moetivi Karavan Česká scéna

Teacrobat
time 17:30 – 18:15
Cirko Hopley Česká scéna

Lov
time 19:00 – 20:00
Bratři v tricku a Holektiv Česká scéna

Concerto pour deux Clowns
time 19:00 – 20:10
Les Rois Vagabonds Hlavní hvězdy

Stand'artní kabaret
time 20:00 – 20:50
VOSTO5 Česká scéna

PIC
time 20:00 – 21:30
Surnatural Orchestra & Cirque Inextremiste Hlavní hvězdy

Entre Chiens et Louves
time 20:30 – 21:45
Cirque Le Roux Hlavní hvězdy

18.8.
10:00

Den se Zdravotním klaunem Další program pro děti
17. srpna

14:30

Teacrobat Česká scéna Rodinné
Cirko Hopley

17:30

Teacrobat Česká scéna Rodinné
Cirko Hopley

18:00

J.O.E. Česká scéna Open Air Zdarma
Jonatán Vnouček & Michaela Stará

19:00

Losers Cirque Company

19:00

#Since1994 Hlavní hvězdy
Eye Catching Circus

20:00

PIC Hlavní hvězdy
Surnatural Orchestra & Cirque Inextremiste

20:30

Entre Chiens et Louves Hlavní hvězdy
Cirque Le Roux

20.8.
14:30

Teacrobat Česká scéna Rodinné
Cirko Hopley

17:30

Teacrobat Česká scéna Rodinné
Cirko Hopley

18:00

AirGym Art Company

19:00

Les Rois Vagabonds

20:00

PIC Hlavní hvězdy
Surnatural Orchestra & Cirque Inextremiste

20:30

Entre Chiens et Louves Hlavní hvězdy
Cirque Le Roux

27.8.
11:30

Moetivi Karavan

13:30

Moetivi Karavan

14:30

Teacrobat Česká scéna Rodinné
Cirko Hopley

15:30

Moetivi Karavan

17:30

Moetivi Karavan

17:30

Teacrobat Česká scéna Rodinné
Cirko Hopley

19:00

Lov Česká scéna
Bratři v tricku a Holektiv

19:00

Les Rois Vagabonds

20:00

VOSTO5

20:00

PIC Hlavní hvězdy
Surnatural Orchestra & Cirque Inextremiste

20:30

Entre Chiens et Louves Hlavní hvězdy
Cirque Le Roux