Dětská scéna
17.8., 17.8., 2.9., 20.8., 20.8., 23.8., 24.8., 26.8., 29.8., 31.8.
sobota 17.8.

Sem už se nikdo nevejde
time 11:00 – 11:50
Zdravotní klaun Dětská scéna

Karkulka Červená
time 14:00 – 14:50
Zdravotní klaun Dětská scéna

Za čárou
time 15:30 – 16:15
Zdravotní klaun Dětská scéna

O Šípkové Růžence
time 17:00 – 17:45
Zdravotní klaun Dětská scéna

úterý 20.8.

Ptáček a lev
time 10:00 – 10:35
Studio DAMÚZA Dětská scéna

Červená Karkulka
time 11:00 – 11:45
Divadlo Já to jsem Dětská scéna

Ptáček a lev
time 11:30 – 12:05
Studio DAMÚZA Dětská scéna

Tři zlaté vlasy děda Vševěda
time 14:00 – 14:50
Divadlo Víti Marčíka Dětská scéna

Malíři
time 15:30 – 16:10
Bratři v tricku Dětská scéna

O prolhaném tygrovi + O nepořádném křečkovi
time 17:00 – 17:45
Divadlo Jednoho Edy Dětská scéna

sobota 24.8.

Nedopečený koláček
time 11:00 – 11:45
Loutky bez hranic Dětská scéna

Malá Flinta
time 14:00 – 15:00
Strýček & kol. Dětská scéna

O Zubejdě Solimánské
time 15:30 – 16:00
Bauerovi Josefov Dětská scéna

Duhové bubliny
time 17:00 – 17:50
Václav Strasser Dětská scéna

čtvrtek 29.8.

Výlet
time 10:00 – 10:35
Studio DAMÚZA Dětská scéna

Pohádka z budíku
time 11:00 – 11:45
Teátr Pavla Šmída Dětská scéna

Výlet
time 11:30 – 12:05
Studio DAMÚZA Dětská scéna

O Zlatovlásce
time 12:00 – 12:30
Teatrotoč Puppets in Prague Dětská scéna

Pískomil se vrací - koncert
time 14:00 – 14:45
Pískomil se vrací Dětská scéna

Malíři
time 15:30 – 16:10
Bratři v tricku Dětská scéna

O Zlatovlásce
time 16:00 – 16:30
Teatrotoč Puppets in Prague Dětská scéna

Oh!
time 17:00 – 18:05
Compagnia DUE Dětská scéna

17.8.
11:00

Zdravotní klaun

14:00

Zdravotní klaun

15:30

Za čárou Dětská scéna Klauni
Zdravotní klaun

17:00

Zdravotní klaun

20.8.
10:00

Studio DAMÚZA

11:00

Divadlo Já to jsem

11:30

Studio DAMÚZA

14:00

Divadlo Víti Marčíka

15:30

Bratři v tricku

24.8.
11:00

Loutky bez hranic

14:00

Malá Flinta Dětská scéna
Strýček & kol.

15:30

Bauerovi Josefov

17:00

Duhové bubliny Dětská scéna
Václav Strasser

29.8.
10:00

Výlet Dětská scéna Pro batolata
Studio DAMÚZA

11:00

Teátr Pavla Šmída

11:30

Výlet Dětská scéna Pro batolata
Studio DAMÚZA

12:00

O Zlatovlásce Dětská scéna
Teatrotoč Puppets in Prague

14:00

Pískomil se vrací

15:30

Bratři v tricku

16:00

O Zlatovlásce Dětská scéna
Teatrotoč Puppets in Prague

17:00

Compagnia DUE