Dětská scéna
16.8., 17.8., 2.9., 20.8., 20.8., 23.8., 23.8., 24.8., 26.8., 31.8.
pátek 16.8.

Námořnická pohádka z Kampy
time 11:00 – 11:50
Divadélko Romaneto Dětská scéna

Kouzelnická klauniáda
time 14:00 – 14:50
Kouzelník Roberto Dětská scéna

O kóče a pséku
time 15:30 – 16:20
Divadlo Buřt Dětská scéna

úterý 20.8.

Ptáček a lev
time 10:00 – 10:35
Studio DAMÚZA Dětská scéna

Červená Karkulka
time 11:00 – 11:45
Divadlo Já to jsem Dětská scéna

Archa světla
time 11:15 – 11:30
Divadlo Víti Marčíka Dětská scéna

Ptáček a lev
time 11:30 – 12:05
Studio DAMÚZA Dětská scéna

Archa světla
time 11:45 – 12:00
Divadlo Víti Marčíka Dětská scéna

Tři zlaté vlasy děda Vševěda
time 14:00 – 14:50
Divadlo Víti Marčíka Dětská scéna

Malíři
time 15:30 – 16:10
Bratři v tricku Dětská scéna

Archa světla
time 17:00 – 17:15
Divadlo Víti Marčíka Dětská scéna

O prolhaném tygrovi + O nepořádném křečkovi
time 17:00 – 17:45
Divadlo Jednoho Edy Dětská scéna

Archa světla
time 17:30 – 17:45
Divadlo Víti Marčíka Dětská scéna

pátek 23.8.

Dezert
time 11:00 – 11:40
Damúza Dětská scéna

Archa světla
time 11:15 – 11:30
Divadlo Víti Marčíka Dětská scéna

Archa světla
time 11:45 – 12:00
Divadlo Víti Marčíka Dětská scéna

Bajaja
time 14:00 – 14:50
Divadlo Víti Marčíka Dětská scéna

Hadráček a létající svetr
time 15:30 – 16:15
Divadlo 100 opic Dětská scéna

Archa světla
time 17:00 – 17:15
Divadlo Víti Marčíka Dětská scéna

Mafia Remaster
time 17:00 – 17:50
Televize Estráda Dětská scéna

Archa světla
time 17:30 – 17:45
Divadlo Víti Marčíka Dětská scéna

sobota 24.8.

Nedopečený koláček
time 11:00 – 11:45
Loutky bez hranic Dětská scéna

Malá Flinta
time 14:00 – 15:00
Strýček & kol. Dětská scéna

O Zubejdě Solimánské
time 15:30 – 16:00
Bauerovi Josefov Dětská scéna

Duhové bubliny
time 17:00 – 17:50
Václav Strasser Dětská scéna

16.8.
11:00

Divadélko Romaneto

14:00

Kouzelník Roberto

15:30

Divadlo Buřt

20.8.
10:00

Studio DAMÚZA

11:00

Divadlo Já to jsem

11:15

Archa světla Dětská scéna
Divadlo Víti Marčíka

11:30

Studio DAMÚZA

11:45

Archa světla Dětská scéna
Divadlo Víti Marčíka

14:00

Divadlo Víti Marčíka

15:30

Bratři v tricku

17:00

Archa světla Dětská scéna
Divadlo Víti Marčíka

17:30

Archa světla Dětská scéna
Divadlo Víti Marčíka

23.8.
11:15

Archa světla Dětská scéna
Divadlo Víti Marčíka

11:45

Archa světla Dětská scéna
Divadlo Víti Marčíka

14:00

Bajaja Dětská scéna Loutkové
Divadlo Víti Marčíka

15:30

Divadlo 100 opic

17:00

Archa světla Dětská scéna
Divadlo Víti Marčíka

17:00

Mafia Remaster Dětská scéna Loutkové
Televize Estráda

17:30

Archa světla Dětská scéna
Divadlo Víti Marčíka

24.8.
11:00

Loutky bez hranic

14:00

Malá Flinta Dětská scéna
Strýček & kol.

15:30

Bauerovi Josefov

17:00

Duhové bubliny Dětská scéna
Václav Strasser