1.9., 17.8., 18.8., 20.8., 22.8., 23.8., 24.8., 26.8., 31.8.
neděle 18.8.

TEACROBAT
time 14:30 – 15:15
Cirko Hopley Česká scéna

TEACROBAT
time 17:30 – 18:15
Cirko Hopley Česká scéna

J.O.E.
time 18:00 – 18:40
Jonatán Vnouček & Michaela Stará Česká scéna

Losers - Speciální edice
time 19:00
Losers Cirque Company Česká scéna

#Since1994
time 19:00 – 20:00
Eye Catching Circus Hlavní hvězdy

PIC
time 20:00 – 21:30
Surnatural Orchestra & Cirque Inextremiste Hlavní hvězdy

Entre Chiens et Louves
time 20:30 – 21:45
Cirque Le Roux Hlavní hvězdy

čtvrtek 22.8.

TEACROBAT
time 14:30 – 15:15
Cirko Hopley Česká scéna

TEACROBAT
time 17:30 – 18:15
Cirko Hopley Česká scéna

BANANA
time 18:00 – 18:45
TUTOcirk Česká scéna

#Since1994
time 19:00 – 20:00
Eye Catching Circus Hlavní hvězdy

Erlend - Cizinec
time 19:00 – 20:00
BoCirk Česká scéna

PIC
time 20:00 – 21:30
Surnatural Orchestra & Cirque Inextremiste Hlavní hvězdy

Entre Chiens et Louves
time 20:30 – 21:45
Cirque Le Roux Hlavní hvězdy

sobota 24.8.

Poutníci po hvězdách
time 14:00 – 14:50
FysioART Česká scéna

TEACROBAT
time 14:30 – 15:15
Cirko Hopley Česká scéna

TEACROBAT
time 17:30 – 18:15
Cirko Hopley Česká scéna

Poutníci po hvězdách
time 17:30 – 18:20
FysioART Česká scéna

Concerto pour deux Clowns
time 19:00 – 20:10
Les Rois Vagabonds Hlavní hvězdy

PIC
time 20:00 – 21:30
Surnatural Orchestra & Cirque Inextremiste Hlavní hvězdy

Entre Chiens et Louves
time 20:30 – 21:45
Cirque Le Roux Hlavní hvězdy

18.8.
14:30

TEACROBAT Česká scéna
Cirko Hopley

17:30

TEACROBAT Česká scéna
Cirko Hopley

18:00

J.O.E. Česká scéna Open Air Zdarma
Jonatán Vnouček & Michaela Stará

19:00

Losers Cirque Company

19:00

#Since1994 Hlavní hvězdy
Eye Catching Circus

20:00

PIC Hlavní hvězdy
Surnatural Orchestra & Cirque Inextremiste

20:30

Entre Chiens et Louves Hlavní hvězdy
Cirque Le Roux

22.8.
14:30

TEACROBAT Česká scéna
Cirko Hopley

17:30

TEACROBAT Česká scéna
Cirko Hopley

18:00

BANANA Česká scéna Open Air Zdarma
TUTOcirk

19:00

#Since1994 Hlavní hvězdy
Eye Catching Circus

19:00

Erlend - Cizinec Česká scéna
BoCirk

20:00

PIC Hlavní hvězdy
Surnatural Orchestra & Cirque Inextremiste

20:30

Entre Chiens et Louves Hlavní hvězdy
Cirque Le Roux

24.8.
14:00

FysioART

14:30

TEACROBAT Česká scéna
Cirko Hopley

17:30

TEACROBAT Česká scéna
Cirko Hopley

17:30

FysioART

19:00

Les Rois Vagabonds

20:00

PIC Hlavní hvězdy
Surnatural Orchestra & Cirque Inextremiste

20:30

Entre Chiens et Louves Hlavní hvězdy
Cirque Le Roux