1.9., 15.8., 17.8., 18.8., 20.8., 21.8., 23.8., 26.8., 31.8., 31.8.
čtvrtek 15.8.

Červená Karkulka Rex
time 11:00 – 11:40
Divadlo B Dětská scéna

Kolotoč Řezbáře Matěje
time 11:30 – 19:00
15. 8 - 1. 9., 11:30-19:00 Další program pro děti

Výtvarné dílny
time 12:00
15. 8.- 1. 9., 12:00-18:00 Workshopy

Bibliobus Oskar
time 13:00 – 19:00
15. 8. - 1. 9., 13:00 - 19:00 Další program pro děti

Interaktivní instalace Guixot de 8
time 13:30 – 19:00
15. 8. -1. 9., 13:30 - 19:00 Další program pro děti

Duhové bubliny
time 14:00 – 14:50
Václav Strasser Dětská scéna

Žonglérské dílny s Firejokers
time 14:00 – 18:45
15. 8 - 25. 8, 14:00 – 18:45 Workshopy

Tři pohádky o Honzovi
time 15:30 – 16:15
divadlo Harmonika Dětská scéna

Čert tě vem!
time 17:00 – 17:50
LokVar Dětská scéna

#Since1994
time 19:00 – 20:00
Eye Catching Circus Hlavní hvězdy

Nespoutaní
time 19:00 – 20:10
Losers Cirque Company Česká scéna

vyprodáno

Concerto pour deux Clowns
time 19:00 – 20:10
Les Rois Vagabonds Hlavní hvězdy

PIC
time 20:00 – 21:30
Surnatural Orchestra & Cirque Inextremiste Hlavní hvězdy

La Orquesta Informal (arg)
time 20:30 – 21:50
15. srpna Koncerty

neděle 18.8.

Víkend se Zdravotním klaunem
time 10:00 – 18:00
17. a 18. srpna Další program pro děti

Kolotoč Řezbáře Matěje
time 11:30 – 19:00
15. 8 - 1. 9., 11:30-19:00 Další program pro děti

Výtvarné dílny
time 12:00 – 18:00
15. 8.- 1. 9., 12:00-18:00 Workshopy

Bibliobus Oskar
time 13:00 – 19:00
15. 8. - 1. 9., 13:00 - 19:00 Další program pro děti

Interaktivní instalace Guixot de 8
time 13:30 – 19:00
15. 8. -1. 9., 13:30 - 19:00 Další program pro děti

Neposlušná kůzlátka
time 14:00 – 14:50
Buchty a loutky Dětská scéna

Žonglérské dílny s Firejokers
time 14:00 – 18:45
15. 8 - 25. 8, 14:00 – 18:45 Workshopy

Teacrobat
time 14:30 – 15:15
Cirko Hopley Česká scéna

Princ Nebojsa aneb žonglérská pohádka
time 15:30 – 16:10
Komedianti na káře Dětská scéna

Furiantská pohádka
time 17:00 – 17:40
Komedianti na káře Dětská scéna

Teacrobat
time 17:30 – 18:15
Cirko Hopley Česká scéna

J.O.E.
time 18:00 – 18:40
Jonatán Vnouček & Michaela Stará Česká scéna

Losers - Speciální edice
time 19:00
Losers Cirque Company Česká scéna

vyprodáno

#Since1994
time 19:00 – 20:00
Eye Catching Circus Hlavní hvězdy

PIC
time 20:00 – 21:30
Surnatural Orchestra & Cirque Inextremiste Hlavní hvězdy

Entre Chiens et Louves
time 20:30 – 21:45
Cirque Le Roux Hlavní hvězdy

ZOOBLASTERS
time 20:30 – 21:50
18. srpna Koncerty

středa 21.8.

Pinocchio
time 11:00 – 11:45
Divadlo Já to jsem Dětská scéna

Archa světla
time 11:15 – 11:30
Divadlo Víti Marčíka Dětská scéna

Kolotoč Řezbáře Matěje
time 11:30
15. 8 - 1. 9., 11:30-19:00 Další program pro děti

Archa světla
time 11:45 – 12:00
Divadlo Víti Marčíka Dětská scéna

Výtvarné dílny
time 12:00 – 18:00
15. 8.- 1. 9., 12:00-18:00 Workshopy

Bibliobus Oskar
time 13:00 – 19:00
15. 8. - 1. 9., 13:00 - 19:00 Další program pro děti

Interaktivní instalace Guixot de 8
time 13:30 – 19:00
15. 8. -1. 9., 13:30 - 19:00 Další program pro děti

Sněhurka a sedm trpaslíků
time 14:00 – 14:50
Divadlo Víti Marčíka Dětská scéna

Žonglérské dílny s Firejokers
time 14:00 – 18:45
15. 8 - 25. 8, 14:00 – 18:45 Workshopy

Teacrobat
time 14:30 – 15:15
Cirko Hopley Česká scéna

Zvěřinec
time 16:00 – 16:50
Yellow Sisters Dětská scéna

Archa světla
time 17:00 – 17:15
Divadlo Víti Marčíka Dětská scéna

Pohádky z celého světa
time 17:00 – 17:50
Justin Svoboda Dětská scéna

Archa světla
time 17:30 – 17:45
Divadlo Víti Marčíka Dětská scéna

Teacrobat
time 17:30 – 18:15
Cirko Hopley Česká scéna

ReLife
time 18:00
LaClara a kol. Česká scéna

Radiant
time 19:00 – 19:55
Holektiv Česká scéna

#Since1994
time 19:00 – 20:00
Eye Catching Circus Hlavní hvězdy

Concerto pour deux Clowns
time 19:00 – 20:10
Les Rois Vagabonds Hlavní hvězdy

PIC
time 20:00 – 21:30
Surnatural Orchestra & Cirque Inextremiste Hlavní hvězdy

Střídmí klusáci v kulisách višní
time 20:30 – 21:50
21. srpna Koncerty

sobota 31.8.

Leontýnka letí do vesmíru
time 11:00 – 11:40
Divadlo KAKÁ Dětská scéna

Kolotoč Řezbáře Matěje
time 11:30 – 19:00
15. 8 - 1. 9., 11:30-19:00 Další program pro děti

Výtvarné dílny
time 12:00
15. 8.- 1. 9., 12:00-18:00 Workshopy

Bibliobus Oskar
time 13:00 – 19:00
15. 8. - 1. 9., 13:00 - 19:00 Další program pro děti

Cirkusové dílny Cirkusu LeGrando
time 13:30 – 18:45
26. 8. - 1. 9., 13:30 - 18:45 Workshopy

Interaktivní instalace Guixot de 8
time 13:30 – 19:00
15. 8. -1. 9., 13:30 - 19:00 Další program pro děti

Dlouhý, Široký a Bystrozraký
time 14:00 – 14:45
vi.TVOR Dětská scéna

Teacrobat
time 14:30 – 15:15
Cirko Hopley Česká scéna

Brouček
time 15:30 – 16:10
LokVar Dětská scéna

Boom
time 17:00 – 18:00
Compagnia DUE Dětská scéna

Teacrobat
time 17:30 – 18:15
Cirko Hopley Česká scéna

Happy hour
time 18:00
Squadra Sua Česká scéna

#Since1994
time 19:00 – 20:00
Eye Catching Circus Hlavní hvězdy

Concerto pour deux Clowns
time 19:00 – 20:10
Les Rois Vagabonds Hlavní hvězdy

Teens Cirkabaret 2024
time 19:00 – 20:20

PIC
time 20:00 – 21:30
Surnatural Orchestra & Cirque Inextremiste Hlavní hvězdy

Entre Chiens et Louves
time 20:30 – 21:45
Cirque Le Roux Hlavní hvězdy

15.8.
11:00

Divadlo B

11:30

Kolotoč Řezbáře Matěje Další program pro děti
15. 8 - 1. 9., 11:30-19:00

12:00

15. 8.- 1. 9., 12:00-18:00

13:00

Bibliobus Oskar Další program pro děti Zdarma
15. 8. - 1. 9., 13:00 - 19:00

13:30

15. 8. -1. 9., 13:30 - 19:00

14:00

Duhové bubliny Dětská scéna
Václav Strasser

14:00

15. 8 - 25. 8, 14:00 – 18:45

15:30

divadlo Harmonika

17:00

Čert tě vem! Dětská scéna Loutkové
LokVar

19:00

#Since1994 Hlavní hvězdy
Eye Catching Circus

19:00

Nespoutaní Česká scéna vyprodáno
Losers Cirque Company

19:00

Les Rois Vagabonds

20:00

PIC Hlavní hvězdy
Surnatural Orchestra & Cirque Inextremiste

20:30

15. srpna

18.8.
10:00

Víkend se Zdravotním klaunem Další program pro děti
17. a 18. srpna

11:30

Kolotoč Řezbáře Matěje Další program pro děti
15. 8 - 1. 9., 11:30-19:00

12:00

15. 8.- 1. 9., 12:00-18:00

13:00

Bibliobus Oskar Další program pro děti Zdarma
15. 8. - 1. 9., 13:00 - 19:00

13:30

15. 8. -1. 9., 13:30 - 19:00

14:00

Buchty a loutky

14:00

15. 8 - 25. 8, 14:00 – 18:45

14:30

Teacrobat Česká scéna Rodinné
Cirko Hopley

15:30

Komedianti na káře

17:00

Furiantská pohádka Dětská scéna
Komedianti na káře

17:30

Teacrobat Česká scéna Rodinné
Cirko Hopley

18:00

J.O.E. Česká scéna Open Air Zdarma
Jonatán Vnouček & Michaela Stará

19:00

Losers - Speciální edice Česká scéna vyprodáno
Losers Cirque Company

19:00

#Since1994 Hlavní hvězdy
Eye Catching Circus

20:00

PIC Hlavní hvězdy
Surnatural Orchestra & Cirque Inextremiste

20:30

Entre Chiens et Louves Hlavní hvězdy
Cirque Le Roux

20:30

18. srpna

21.8.
11:00

Pinocchio Dětská scéna Loutkové
Divadlo Já to jsem

11:15

Archa světla Dětská scéna
Divadlo Víti Marčíka

11:30

Kolotoč Řezbáře Matěje Další program pro děti
15. 8 - 1. 9., 11:30-19:00

11:45

Archa světla Dětská scéna
Divadlo Víti Marčíka

12:00

15. 8.- 1. 9., 12:00-18:00

13:00

Bibliobus Oskar Další program pro děti Zdarma
15. 8. - 1. 9., 13:00 - 19:00

13:30

15. 8. -1. 9., 13:30 - 19:00

14:00

Divadlo Víti Marčíka

14:00

15. 8 - 25. 8, 14:00 – 18:45

14:30

Teacrobat Česká scéna Rodinné
Cirko Hopley

16:00

Yellow Sisters

17:00

Archa světla Dětská scéna
Divadlo Víti Marčíka

17:00

Justin Svoboda

17:30

Archa světla Dětská scéna
Divadlo Víti Marčíka

17:30

Teacrobat Česká scéna Rodinné
Cirko Hopley

18:00

ReLife Česká scéna Open Air Zdarma
LaClara a kol.

19:00

Radiant Česká scéna
Holektiv

19:00

#Since1994 Hlavní hvězdy
Eye Catching Circus

19:00

Les Rois Vagabonds

20:00

PIC Hlavní hvězdy
Surnatural Orchestra & Cirque Inextremiste

31.8.
11:00

Divadlo KAKÁ

11:30

Kolotoč Řezbáře Matěje Další program pro děti
15. 8 - 1. 9., 11:30-19:00

12:00

15. 8.- 1. 9., 12:00-18:00

13:00

Bibliobus Oskar Další program pro děti Zdarma
15. 8. - 1. 9., 13:00 - 19:00

13:30

26. 8. - 1. 9., 13:30 - 18:45

13:30

15. 8. -1. 9., 13:30 - 19:00

14:30

Teacrobat Česká scéna Rodinné
Cirko Hopley

15:30

Brouček Dětská scéna Loutkové
LokVar

17:00

Compagnia DUE

17:30

Teacrobat Česká scéna Rodinné
Cirko Hopley

18:00

Squadra Sua

19:00

#Since1994 Hlavní hvězdy
Eye Catching Circus

19:00

Les Rois Vagabonds

20:00

PIC Hlavní hvězdy
Surnatural Orchestra & Cirque Inextremiste

20:30

Entre Chiens et Louves Hlavní hvězdy
Cirque Le Roux