Česká scéna
1.9., 17.8., 18.8., 20.8., 20.8., 22.8., 23.8., 26.8., 27.8., 31.8.
neděle 18.8.

Teacrobat
time 14:30 – 15:15
Cirko Hopley Česká scéna

Teacrobat
time 17:30 – 18:15
Cirko Hopley Česká scéna

J.O.E.
time 18:00 – 18:40
Jonatán Vnouček & Michaela Stará Česká scéna

Losers - Speciální edice
time 19:00
Losers Cirque Company Česká scéna

vyprodáno
úterý 20.8.

Teacrobat
time 14:30 – 15:15
Cirko Hopley Česká scéna

Teacrobat
time 17:30 – 18:15
Cirko Hopley Česká scéna

Šerosvět
time 18:00 – 18:40
AirGym Art Company Česká scéna

(Nejen) Žonglérská Galashow
time 19:00 – 20:30

Dokument Provazochodkyně nad Prahou
time 21:00 – 22:00
20. srpna Česká scéna

čtvrtek 22.8.

Teacrobat
time 14:30 – 15:15
Cirko Hopley Česká scéna

Teacrobat
time 17:30 – 18:15
Cirko Hopley Česká scéna

BANANA
time 18:00 – 18:45
TUTOcirk Česká scéna

Erlend - Cizinec
time 19:00 – 20:00
BoCirk Česká scéna

úterý 27.8.

Expedice k domovu
time 11:30 – 12:10
Moetivi Karavan Česká scéna

Expedice k domovu
time 13:30 – 14:10
Moetivi Karavan Česká scéna

Teacrobat
time 14:30 – 15:15
Cirko Hopley Česká scéna

Expedice k domovu
time 15:30 – 16:10
Moetivi Karavan Česká scéna

Expedice k domovu
time 17:30 – 18:10
Moetivi Karavan Česká scéna

Teacrobat
time 17:30 – 18:15
Cirko Hopley Česká scéna

Lov
time 19:00 – 20:00
Bratři v tricku a Holektiv Česká scéna

Stand'artní kabaret
time 20:00 – 20:50
VOSTO5 Česká scéna

18.8.
14:30

Teacrobat Česká scéna Rodinné
Cirko Hopley

17:30

Teacrobat Česká scéna Rodinné
Cirko Hopley

18:00

J.O.E. Česká scéna Open Air Zdarma
Jonatán Vnouček & Michaela Stará

19:00

Losers - Speciální edice Česká scéna vyprodáno
Losers Cirque Company

20.8.
14:30

Teacrobat Česká scéna Rodinné
Cirko Hopley

17:30

Teacrobat Česká scéna Rodinné
Cirko Hopley

18:00

AirGym Art Company

22.8.
14:30

Teacrobat Česká scéna Rodinné
Cirko Hopley

17:30

Teacrobat Česká scéna Rodinné
Cirko Hopley

18:00

BANANA Česká scéna Open Air Zdarma
TUTOcirk

19:00

Erlend - Cizinec Česká scéna
BoCirk

27.8.
11:30

Moetivi Karavan

13:30

Moetivi Karavan

14:30

Teacrobat Česká scéna Rodinné
Cirko Hopley

15:30

Moetivi Karavan

17:30

Moetivi Karavan

17:30

Teacrobat Česká scéna Rodinné
Cirko Hopley

19:00

Lov Česká scéna
Bratři v tricku a Holektiv

20:00

VOSTO5