Dětská scéna
1.9., 17.8., 18.8., 20.8., 20.8., 21.8., 22.8., 23.8., 26.8., 31.8.
neděle 18.8.

O zajíčkovi, který byl rád na světě
time 11:00 – 11:40
Divadlo Volfi Dětská scéna

Neposlušná kůzlátka
time 14:00 – 14:50
Buchty a loutky Dětská scéna

Princ Nebojsa aneb žonglérská pohádka
time 15:30 – 16:10
Komedianti na káře Dětská scéna

Furiantská pohádka
time 17:00 – 17:40
Komedianti na káře Dětská scéna

úterý 20.8.

Ptáček a lev
time 10:00 – 10:35
Studio DAMÚZA Dětská scéna

Červená Karkulka
time 11:00 – 11:45
Divadlo Já to jsem Dětská scéna

Ptáček a lev
time 11:30 – 12:05
Studio DAMÚZA Dětská scéna

Tři zlaté vlasy děda Vševěda
time 14:00 – 14:50
Divadlo Víti Marčíka Dětská scéna

Malíři
time 15:30 – 16:10
Bratři v tricku Dětská scéna

O prolhaném tygrovi + O nepořádném křečkovi
time 17:00 – 17:45
Divadlo Jednoho Edy Dětská scéna

středa 21.8.

Pinocchio
time 11:00 – 11:45
Divadlo Já to jsem Dětská scéna

Sněhurka a sedm trpaslíků
time 14:00 – 14:50
Divadlo Víti Marčíka Dětská scéna

Zvěřinec
time 16:00 – 16:50
Yellow Sisters Dětská scéna

Pohádky z celého světa
time 17:00 – 17:50
Justin Svoboda Dětská scéna

čtvrtek 22.8.

Kolotoč
time 10:00 – 10:30
Damúza Dětská scéna

Prasečí cirkus
time 11:00 – 11:35
Bratři v tricku Dětská scéna

Kolotoč
time 11:30 – 12:00
Damúza Dětská scéna

O Zlatovlásce
time 14:00 – 14:50
Divadlo Víti Marčíka Dětská scéna

Kocour v botách
time 15:30 – 16:20
Buchty a loutky Dětská scéna

Jak slon dostal chobot
time 17:00 – 17:40
Divadlo Toy Machine Dětská scéna

18.8.
14:00

Buchty a loutky

15:30

Komedianti na káře

17:00

Furiantská pohádka Dětská scéna
Komedianti na káře

20.8.
10:00

Studio DAMÚZA

11:00

Divadlo Já to jsem

11:30

Studio DAMÚZA

14:00

Divadlo Víti Marčíka

15:30

Bratři v tricku

21.8.
11:00

Pinocchio Dětská scéna Loutkové
Divadlo Já to jsem

14:00

Divadlo Víti Marčíka

16:00

Yellow Sisters

17:00

Justin Svoboda

22.8.
10:00

Kolotoč Dětská scéna Pro batolata
Damúza

11:00

Bratři v tricku

11:30

Kolotoč Dětská scéna Pro batolata
Damúza

14:00

O Zlatovlásce Dětská scéna
Divadlo Víti Marčíka

15:30

Buchty a loutky

17:00

Divadlo Toy Machine