Dětská scéna
1.9., 15.8., 17.8., 18.8., 20.8., 20.8., 23.8., 26.8., 30.8., 31.8.
čtvrtek 15.8.

Červená Karkulka Rex
time 11:00 – 11:40
Divadlo B Dětská scéna

Duhové bubliny
time 14:00 – 14:50
Václav Strasser Dětská scéna

Tři pohádky o Honzovi
time 15:30 – 16:15
divadlo Harmonika Dětská scéna

Čert tě vem!
time 17:00 – 17:50
LokVar Dětská scéna

neděle 18.8.

O zajíčkovi, který byl rád na světě
time 11:00 – 11:40
Divadlo Volfi Dětská scéna

Neposlušná kůzlátka
time 14:00 – 14:50
Buchty a loutky Dětská scéna

Princ Nebojsa aneb žonglérská pohádka
time 15:30 – 16:10
Komedianti na káře Dětská scéna

Furiantská pohádka
time 17:00 – 17:40
Komedianti na káře Dětská scéna

úterý 20.8.

Ptáček a lev
time 10:00 – 10:35
Studio DAMÚZA Dětská scéna

Červená Karkulka
time 11:00 – 11:45
Divadlo Já to jsem Dětská scéna

Ptáček a lev
time 11:30 – 12:05
Studio DAMÚZA Dětská scéna

Tři zlaté vlasy děda Vševěda
time 14:00 – 14:50
Divadlo Víti Marčíka Dětská scéna

Malíři
time 15:30 – 16:10
Bratři v tricku Dětská scéna

O prolhaném tygrovi + O nepořádném křečkovi
time 17:00 – 17:45
Divadlo Jednoho Edy Dětská scéna

pátek 30.8.

Kouzelnická show pro děti a jejich rodiče
time 11:00 – 11:45
Kouzelník Mišuge Dětská scéna

O Zlatovlásce
time 12:00 – 12:30
Teatrotoč Puppets in Prague Dětská scéna

Zlatá husa
time 14:00 – 14:45
Buchty a loutky Dětská scéna

Kde budeme bydlet?
time 15:30 – 16:20
vi.TVOR Dětská scéna

O Zlatovlásce
time 16:00 – 16:30
Teatrotoč Puppets in Prague Dětská scéna

Oh!
time 17:00 – 18:05
Compagnia DUE Dětská scéna

15.8.
11:00

Divadlo B

14:00

Duhové bubliny Dětská scéna
Václav Strasser

15:30

divadlo Harmonika

17:00

Čert tě vem! Dětská scéna Loutkové
LokVar

18.8.
14:00

Buchty a loutky

15:30

Komedianti na káře

17:00

Furiantská pohádka Dětská scéna
Komedianti na káře

20.8.
10:00

Studio DAMÚZA

11:00

Divadlo Já to jsem

11:30

Studio DAMÚZA

14:00

Divadlo Víti Marčíka

15:30

Bratři v tricku

30.8.
11:00

Kouzelník Mišuge

12:00

O Zlatovlásce Dětská scéna
Teatrotoč Puppets in Prague

14:00

Zlatá husa Dětská scéna Loutkové
Buchty a loutky

15:30

vi.TVOR

16:00

O Zlatovlásce Dětská scéna
Teatrotoč Puppets in Prague

17:00

Compagnia DUE