Typ představení
14.8., 16.8., 17.8., 20.8., 22.8., 26.8., 28.8., 31.8.
středa 14.8.

Entre Chiens et Louves
time 19:00 – 20:15
Cirque Le Roux Hlavní hvězdy

vyprodáno

OPENING PARTY DJ GADJO CZ a přátelé
time 19:00 – 22:00
14. srpna Koncerty

ARRÊT D’URGENCE
time 20:45 – 21:45
AKOREACRO Hlavní hvězdy

pátek 16.8.

Námořnická pohádka z Kampy
time 11:00 – 11:50
Divadélko Romaneto Dětská scéna

Kolotoč Řezbáře Matěje
time 11:30 – 19:00
15. 8 - 1. 9., 11:30-19:00 Další program pro děti

Výtvarné dílny
time 12:00
15. 8.- 1. 9., 12:00-18:00 Další program pro děti

Bibliobus Oskar
time 13:00 – 19:00
15. 8. - 1. 9., 13:00 - 19:00 Další program pro děti

Interaktivní instalace Guixot de 8
time 13:30 – 19:00
15. 8. -1. 9., 13:30 - 19:00 Další program pro děti

Kouzelnická klauniáda
time 14:00 – 14:50
Kouzelník Roberto Dětská scéna

Žonglérské dílny s Firejokers
time 14:00 – 18:45
15. 8 - 25. 8, 14:00 – 18:45 Další program pro děti

Teacrobat
time 14:30 – 15:15
Cirko Hopley Česká scéna

O kóče a pséku
time 15:30 – 16:20
Divadlo Buřt Dětská scéna

Veřejné natáčení podcastu Prostor X
time 17:00 – 17:45
16. srpna Debaty

Teacrobat
time 17:30 – 18:15
Cirko Hopley Česká scéna

#Since1994
time 19:00 – 20:00
Eye Catching Circus Hlavní hvězdy

Concerto pour deux Clowns
time 19:00 – 20:10
Les Rois Vagabonds Hlavní hvězdy

La Putyka
time 19:00 – 20:15
Cirk La Putyka Česká scéna

PIC
time 20:00 – 21:30
Surnatural Orchestra & Cirque Inextremiste Hlavní hvězdy

Debata po představení La Putyka
time 20:20 – 20:50
16. srpna Debaty

Entre Chiens et Louves
time 20:30 – 21:45
Cirque Le Roux Hlavní hvězdy

Pohřební kapela
time 20:30 – 21:50
16. srpna Koncerty

středa 28.8.

Duhové bubliny
time 11:00 – 11:50
Václav Strasser Dětská scéna

Expedice k domovu
time 11:30 – 12:10
Moetivi Karavan Česká scéna

Kolotoč Řezbáře Matěje
time 11:30 – 19:00
15. 8 - 1. 9., 11:30-19:00 Další program pro děti

Výtvarné dílny
time 12:00
15. 8.- 1. 9., 12:00-18:00 Další program pro děti

Bibliobus Oskar
time 13:00 – 19:00
15. 8. - 1. 9., 13:00 - 19:00 Další program pro děti

Expedice k domovu
time 13:30 – 14:10
Moetivi Karavan Česká scéna

Cirkusové dílny Cirkusu LeGrando
time 13:30 – 18:45
26. 8. - 1. 9., 13:30 - 18:45 Další program pro děti

Interaktivní instalace Guixot de 8
time 13:30 – 19:00
15. 8. -1. 9., 13:30 - 19:00 Další program pro děti

Táta a syn
time 14:00 – 14:50
Teátr Pavla Šmída Dětská scéna

Teacrobat
time 14:30 – 15:15
Cirko Hopley Česká scéna

Honza a drak
time 15:30 – 16:00
Dřevěné divadlo Dětská scéna

Expedice k domovu
time 15:30 – 16:10
Moetivi Karavan Česká scéna

Kabaret LeGrando
time 16:00 – 16:35
LeGrando Česká scéna

O Palečkovi
time 17:00 – 17:45
Malé divadélko Dětská scéna

Expedice k domovu
time 17:30 – 18:10
Moetivi Karavan Česká scéna

Teacrobat
time 17:30 – 18:15
Cirko Hopley Česká scéna

#Since1994
time 19:00 – 20:00
Eye Catching Circus Hlavní hvězdy

Il sogno del sogno
time 19:00 – 20:10
Philipp Boë & Accademia Dimitri Česká scéna

Concerto pour deux Clowns
time 19:00 – 20:10
Les Rois Vagabonds Hlavní hvězdy

PIC
time 20:00 – 21:30
Surnatural Orchestra & Cirque Inextremiste Hlavní hvězdy

SCHODIŠTĚ
time 20:30 – 21:50
28. srpna Koncerty

14.8.
19:00

Entre Chiens et Louves Hlavní hvězdy vyprodáno
Cirque Le Roux

20:45

AKOREACRO

16.8.
11:00

Divadélko Romaneto

11:30

Kolotoč Řezbáře Matěje Další program pro děti
15. 8 - 1. 9., 11:30-19:00

12:00

Výtvarné dílny Další program pro děti
15. 8.- 1. 9., 12:00-18:00

13:00

Bibliobus Oskar Další program pro děti Zdarma
15. 8. - 1. 9., 13:00 - 19:00

13:30

15. 8. -1. 9., 13:30 - 19:00

14:00

Kouzelník Roberto

14:00

15. 8 - 25. 8, 14:00 – 18:45

14:30

Teacrobat Česká scéna Rodinné
Cirko Hopley

15:30

Divadlo Buřt

17:30

Teacrobat Česká scéna Rodinné
Cirko Hopley

19:00

#Since1994 Hlavní hvězdy
Eye Catching Circus

19:00

Les Rois Vagabonds

19:00

La Putyka Česká scéna
Cirk La Putyka

20:00

PIC Hlavní hvězdy
Surnatural Orchestra & Cirque Inextremiste

20:30

Entre Chiens et Louves Hlavní hvězdy
Cirque Le Roux

20:30

16. srpna

28.8.
11:00

Duhové bubliny Dětská scéna
Václav Strasser

11:30

Moetivi Karavan

11:30

Kolotoč Řezbáře Matěje Další program pro děti
15. 8 - 1. 9., 11:30-19:00

12:00

Výtvarné dílny Další program pro děti
15. 8.- 1. 9., 12:00-18:00

13:00

Bibliobus Oskar Další program pro děti Zdarma
15. 8. - 1. 9., 13:00 - 19:00

13:30

Moetivi Karavan

13:30

26. 8. - 1. 9., 13:30 - 18:45

13:30

15. 8. -1. 9., 13:30 - 19:00

14:00

Táta a syn Dětská scéna Loutkové
Teátr Pavla Šmída

14:30

Teacrobat Česká scéna Rodinné
Cirko Hopley

15:30

Honza a drak Dětská scéna Loutkové
Dřevěné divadlo

15:30

Moetivi Karavan

16:00

LeGrando

17:00

O Palečkovi Dětská scéna Loutkové
Malé divadélko

17:30

Moetivi Karavan

17:30

Teacrobat Česká scéna Rodinné
Cirko Hopley

19:00

#Since1994 Hlavní hvězdy
Eye Catching Circus

19:00

Il sogno del sogno Česká scéna
Philipp Boë & Accademia Dimitri

19:00

Les Rois Vagabonds

20:00

PIC Hlavní hvězdy
Surnatural Orchestra & Cirque Inextremiste

20:30

28. srpna