Dětská scéna, Tvořivé a cirkusové dílny
17.8., 17.8., 20.8., 26.8., 27.8., 31.8.
čtvrtek 17.8.

O PAVLÍKOVI A JEHO HVĚZDĚ
time 11:00
Teátr Pavla Šmída Dětská scéna

VÝTVARNÉ DÍLNY
time 12:00 – 18:00
17. 8.- 3. 9., 12:00-18:00 Tvořivé a cirkusové dílny

VYPRÁVĚNÍ STARÉHO VLKA
time 14:00
Divadlo Koňmo Dětská scéna

ŽONGLÉRSKÉ DÍLNY S FIREJOKERS
time 14:00 – 18:45
17. 8 - 27. 8, 14:00 – 18:45 Tvořivé a cirkusové dílny

HURÁ NA KOLÁČ/Ž!
time 15:00 – 18:00
út + čt, 15:00 - 18:00 Tvořivé a cirkusové dílny

KOUZELNICKÁ KLAUNIÁDA
time 15:30
Kouzelník Roberto Dětská scéna

KOCOUR V BOTÁCH
time 17:00
Buchty a loutky Dětská scéna

sobota 26.8.

PAN KAŠPAR A JEHO POVEDENÁ RODINKA
time 11:00
Divadlo Alfa Dětská scéna

DLOUHÝ, ŠIROKÝ A BYSTROZRAKÝ
time 12:00
Teatrotoč Dětská scéna

VÝTVARNÉ DÍLNY
time 12:00 – 18:00
17. 8.- 3. 9., 12:00-18:00 Tvořivé a cirkusové dílny

CÍSAŘOVY NOVÉ ŠATY
time 14:00
Divadlo Volfi Dětská scéna

ŽONGLÉRSKÉ DÍLNY S FIREJOKERS
time 14:00 – 18:45
17. 8 - 27. 8, 14:00 – 18:45 Tvořivé a cirkusové dílny

DUHOVÉ BUBLINY
time 15:30
Václav Strasser Dětská scéna

DLOUHÝ, ŠIROKÝ A BYSTROZRAKÝ
time 16:00
Teatrotoč Dětská scéna

AVANTI
time 17:00
Compagnia DUE Dětská scéna

neděle 27.8.

UŠI PRO PRINCEZNU
time 11:00
Studio DAMÚZA Dětská scéna

DLOUHÝ, ŠIROKÝ A BYSTROZRAKÝ
time 12:00
Teatrotoč Dětská scéna

VÝTVARNÉ DÍLNY
time 12:00 – 18:00
17. 8.- 3. 9., 12:00-18:00 Tvořivé a cirkusové dílny

ABRAXAS DABRAXAS
time 14:00
Hafan Studio Dětská scéna

ŽONGLÉRSKÉ DÍLNY S FIREJOKERS
time 14:00 – 18:45
17. 8 - 27. 8, 14:00 – 18:45 Tvořivé a cirkusové dílny

DLOUHÝ, ŠIROKÝ A BYSTROZRAKÝ
time 15:30
Studio DAMÚZA Dětská scéna

DLOUHÝ, ŠIROKÝ A BYSTROZRAKÝ
time 16:00
Teatrotoč Dětská scéna

AVANTI
time 17:00
Compagnia DUE Dětská scéna

17.8.
11:00

O PAVLÍKOVI A JEHO HVĚZDĚ Dětská scéna
Teátr Pavla Šmída

12:00 – 18:00

VÝTVARNÉ DÍLNY Tvořivé a cirkusové dílny
17. 8.- 3. 9., 12:00-18:00

14:00

VYPRÁVĚNÍ STARÉHO VLKA Dětská scéna
Divadlo Koňmo

14:00 – 18:45

ŽONGLÉRSKÉ DÍLNY S FIREJOKERS Tvořivé a cirkusové dílny
17. 8 - 27. 8, 14:00 – 18:45

15:00 – 18:00

HURÁ NA KOLÁČ/Ž! Tvořivé a cirkusové dílny
út + čt, 15:00 - 18:00

15:30

KOUZELNICKÁ KLAUNIÁDA Dětská scéna
Kouzelník Roberto

17:00

KOCOUR V BOTÁCH Dětská scéna
Buchty a loutky

26.8.
11:00

PAN KAŠPAR A JEHO POVEDENÁ RODINKA Dětská scéna
Divadlo Alfa

12:00

DLOUHÝ, ŠIROKÝ A BYSTROZRAKÝ Dětská scéna
Teatrotoč

12:00 – 18:00

VÝTVARNÉ DÍLNY Tvořivé a cirkusové dílny
17. 8.- 3. 9., 12:00-18:00

14:00

CÍSAŘOVY NOVÉ ŠATY Dětská scéna
Divadlo Volfi

14:00 – 18:45

ŽONGLÉRSKÉ DÍLNY S FIREJOKERS Tvořivé a cirkusové dílny
17. 8 - 27. 8, 14:00 – 18:45

15:30

DUHOVÉ BUBLINY Dětská scéna
Václav Strasser

16:00

DLOUHÝ, ŠIROKÝ A BYSTROZRAKÝ Dětská scéna
Teatrotoč

17:00

AVANTI Dětská scéna
Compagnia DUE

27.8.
11:00

UŠI PRO PRINCEZNU Dětská scéna
Studio DAMÚZA

12:00

DLOUHÝ, ŠIROKÝ A BYSTROZRAKÝ Dětská scéna
Teatrotoč

12:00 – 18:00

VÝTVARNÉ DÍLNY Tvořivé a cirkusové dílny
17. 8.- 3. 9., 12:00-18:00

14:00

ABRAXAS DABRAXAS Dětská scéna
Hafan Studio

14:00 – 18:45

ŽONGLÉRSKÉ DÍLNY S FIREJOKERS Tvořivé a cirkusové dílny
17. 8 - 27. 8, 14:00 – 18:45

15:30

DLOUHÝ, ŠIROKÝ A BYSTROZRAKÝ Dětská scéna
Studio DAMÚZA

16:00

DLOUHÝ, ŠIROKÝ A BYSTROZRAKÝ Dětská scéna
Teatrotoč

17:00

AVANTI Dětská scéna
Compagnia DUE