Typ představení
14.8., 16.8., 17.8., 2.9., 20.8., 24.8., 25.8., 31.8., 31.8.
středa 14.8.

Entre Chiens et Louves
time 19:00 – 20:15
Cirque Le Roux Hlavní hvězdy

vyprodáno

OPENING PARTY DJ GADJO CZ a přátelé
time 19:00 – 22:00
14. srpna Koncerty

ARRÊT D’URGENCE
time 20:45 – 21:45
AKOREACRO Hlavní hvězdy

pátek 16.8.

Námořnická pohádka z Kampy
time 11:00 – 11:50
Divadélko Romaneto Dětská scéna

Kolotoč Řezbáře Matěje
time 11:30 – 19:00
15. 8 - 1. 9., 11:30-19:00 Další program pro děti

Výtvarné dílny
time 12:00
15. 8.- 1. 9., 12:00-18:00 Workshopy

Bibliobus Oskar
time 13:00 – 19:00
15. 8. - 1. 9., 13:00 - 19:00 Další program pro děti

Interaktivní instalace Guixot de 8
time 13:30 – 19:00
15. 8. -1. 9., 13:30 - 19:00 Další program pro děti

Kouzelnická klauniáda
time 14:00 – 14:50
Kouzelník Roberto Dětská scéna

Žonglérské dílny s Firejokers
time 14:00 – 18:45
15. 8 - 25. 8, 14:00 – 18:45 Workshopy

Teacrobat
time 14:30 – 15:15
Cirko Hopley Česká scéna

O kóče a pséku
time 15:30 – 16:20
Divadlo Buřt Dětská scéna

Veřejné natáčení podcastu Prostor X
time 17:00 – 17:45
16. srpna Debaty

Teacrobat
time 17:30 – 18:15
Cirko Hopley Česká scéna

#Since1994
time 19:00 – 20:00
Eye Catching Circus Hlavní hvězdy

Concerto pour deux Clowns
time 19:00 – 20:10
Les Rois Vagabonds Hlavní hvězdy

La Putyka
time 19:00 – 20:15
Cirk La Putyka Česká scéna

PIC
time 20:00 – 21:30
Surnatural Orchestra & Cirque Inextremiste Hlavní hvězdy

Debata po představení La Putyka
time 20:20 – 20:50
16. srpna Debaty

Entre Chiens et Louves
time 20:30 – 21:45
Cirque Le Roux Hlavní hvězdy

Pohřební kapela
time 20:30 – 21:50
16. srpna Koncerty

sobota 24.8.

Nedopečený koláček
time 11:00 – 11:45
Loutky bez hranic Dětská scéna

Kolotoč Řezbáře Matěje
time 11:30 – 19:00
15. 8 - 1. 9., 11:30-19:00 Další program pro děti

Výtvarné dílny
time 12:00 – 18:00
15. 8.- 1. 9., 12:00-18:00 Workshopy

Bibliobus Oskar
time 13:00 – 19:00
15. 8. - 1. 9., 13:00 - 19:00 Další program pro děti

Interaktivní instalace Guixot de 8
time 13:30 – 19:00
15. 8. -1. 9., 13:30 - 19:00 Další program pro děti

Poutníci po hvězdách
time 14:00 – 14:50
FysioART Česká scéna

Malá Flinta
time 14:00 – 15:00
Strýček & kol. Dětská scéna

Žonglérské dílny s Firejokers
time 14:00 – 18:45
15. 8 - 25. 8, 14:00 – 18:45 Workshopy

Teacrobat
time 14:30 – 15:15
Cirko Hopley Česká scéna

O Zubejdě Solimánské
time 15:30 – 16:00
Bauerovi Josefov Dětská scéna

Duhové bubliny
time 17:00 – 17:50
Václav Strasser Dětská scéna

Teacrobat
time 17:30 – 18:15
Cirko Hopley Česká scéna

Poutníci po hvězdách
time 17:30 – 18:20
FysioART Česká scéna

Concerto pour deux Clowns
time 19:00 – 20:10
Les Rois Vagabonds Hlavní hvězdy

PIC
time 20:00 – 21:30
Surnatural Orchestra & Cirque Inextremiste Hlavní hvězdy

Entre Chiens et Louves
time 20:30 – 21:45
Cirque Le Roux Hlavní hvězdy

VÁCLAV KOUBEK s kapelou
time 20:30 – 21:50
24. srpna Koncerty

sobota 31.8.

Leontýnka letí do vesmíru
time 11:00 – 11:40
Divadlo KAKÁ Dětská scéna

Kolotoč Řezbáře Matěje
time 11:30 – 19:00
15. 8 - 1. 9., 11:30-19:00 Další program pro děti

Výtvarné dílny
time 12:00
15. 8.- 1. 9., 12:00-18:00 Workshopy

Bibliobus Oskar
time 13:00 – 19:00
15. 8. - 1. 9., 13:00 - 19:00 Další program pro děti

Cirkusové dílny Cirkusu LeGrando
time 13:30 – 18:45
26. 8. - 1. 9., 13:30 - 18:45 Workshopy

Interaktivní instalace Guixot de 8
time 13:30 – 19:00
15. 8. -1. 9., 13:30 - 19:00 Další program pro děti

Dlouhý, Široký a Bystrozraký
time 14:00 – 14:45
vi.TVOR Dětská scéna

Teacrobat
time 14:30 – 15:15
Cirko Hopley Česká scéna

Brouček
time 15:30 – 16:10
LokVar Dětská scéna

Boom
time 17:00 – 18:00
Compagnia DUE Dětská scéna

Teacrobat
time 17:30 – 18:15
Cirko Hopley Česká scéna

Happy hour
time 18:00
Squadra Sua Česká scéna

#Since1994
time 19:00 – 20:00
Eye Catching Circus Hlavní hvězdy

Concerto pour deux Clowns
time 19:00 – 20:10
Les Rois Vagabonds Hlavní hvězdy

Teens Cirkabaret 2024
time 19:00 – 20:20

PIC
time 20:00 – 21:30
Surnatural Orchestra & Cirque Inextremiste Hlavní hvězdy

Entre Chiens et Louves
time 20:30 – 21:45
Cirque Le Roux Hlavní hvězdy

14.8.
19:00

Entre Chiens et Louves Hlavní hvězdy vyprodáno
Cirque Le Roux

20:45

AKOREACRO

16.8.
11:00

Divadélko Romaneto

11:30

Kolotoč Řezbáře Matěje Další program pro děti
15. 8 - 1. 9., 11:30-19:00

12:00

15. 8.- 1. 9., 12:00-18:00

13:00

Bibliobus Oskar Další program pro děti Zdarma
15. 8. - 1. 9., 13:00 - 19:00

13:30

15. 8. -1. 9., 13:30 - 19:00

14:00

Kouzelník Roberto

14:00

15. 8 - 25. 8, 14:00 – 18:45

14:30

Teacrobat Česká scéna Rodinné
Cirko Hopley

15:30

Divadlo Buřt

17:30

Teacrobat Česká scéna Rodinné
Cirko Hopley

19:00

#Since1994 Hlavní hvězdy
Eye Catching Circus

19:00

Les Rois Vagabonds

19:00

La Putyka Česká scéna
Cirk La Putyka

20:00

PIC Hlavní hvězdy
Surnatural Orchestra & Cirque Inextremiste

20:30

Entre Chiens et Louves Hlavní hvězdy
Cirque Le Roux

20:30

16. srpna

24.8.
11:00

Loutky bez hranic

11:30

Kolotoč Řezbáře Matěje Další program pro děti
15. 8 - 1. 9., 11:30-19:00

12:00

15. 8.- 1. 9., 12:00-18:00

13:00

Bibliobus Oskar Další program pro děti Zdarma
15. 8. - 1. 9., 13:00 - 19:00

13:30

15. 8. -1. 9., 13:30 - 19:00

14:00

Malá Flinta Dětská scéna
Strýček & kol.

14:00

15. 8 - 25. 8, 14:00 – 18:45

14:30

Teacrobat Česká scéna Rodinné
Cirko Hopley

15:30

Bauerovi Josefov

17:00

Duhové bubliny Dětská scéna
Václav Strasser

17:30

Teacrobat Česká scéna Rodinné
Cirko Hopley

19:00

Les Rois Vagabonds

20:00

PIC Hlavní hvězdy
Surnatural Orchestra & Cirque Inextremiste

20:30

Entre Chiens et Louves Hlavní hvězdy
Cirque Le Roux

20:30

24. srpna

31.8.
11:00

Divadlo KAKÁ

11:30

Kolotoč Řezbáře Matěje Další program pro děti
15. 8 - 1. 9., 11:30-19:00

12:00

15. 8.- 1. 9., 12:00-18:00

13:00

Bibliobus Oskar Další program pro děti Zdarma
15. 8. - 1. 9., 13:00 - 19:00

13:30

26. 8. - 1. 9., 13:30 - 18:45

13:30

15. 8. -1. 9., 13:30 - 19:00

14:30

Teacrobat Česká scéna Rodinné
Cirko Hopley

15:30

Brouček Dětská scéna Loutkové
LokVar

17:00

Compagnia DUE

17:30

Teacrobat Česká scéna Rodinné
Cirko Hopley

18:00

Squadra Sua

19:00

#Since1994 Hlavní hvězdy
Eye Catching Circus

19:00

Les Rois Vagabonds

20:00

PIC Hlavní hvězdy
Surnatural Orchestra & Cirque Inextremiste

20:30

Entre Chiens et Louves Hlavní hvězdy
Cirque Le Roux