Dětská scéna
16.8., 17.8., 18.8., 19.8., 2.9., 20.8., 25.8., 31.8., 31.8.
pátek 16.8.

Námořnická pohádka z Kampy
time 11:00 – 11:50
Divadélko Romaneto Dětská scéna

Kouzelnická klauniáda
time 14:00 – 14:50
Kouzelník Roberto Dětská scéna

O kóče a pséku
time 15:30 – 16:20
Divadlo Buřt Dětská scéna

Irská rybka
time 17:00 – 17:40
Divadlo Volfi Dětská scéna

neděle 18.8.

O zajíčkovi, který byl rád na světě
time 11:00 – 11:40
Divadlo Volfi Dětská scéna

Neposlušná kůzlátka
time 14:00 – 14:50
Buchty a loutky Dětská scéna

Princ Nebojsa aneb žonglérská pohádka
time 15:30 – 16:10
Komedianti na káře Dětská scéna

Furiantská pohádka
time 17:00 – 17:40
Komedianti na káře Dětská scéna

pondělí 19.8.

Duhové bubliny
time 11:00 – 11:50
Václav Strasser Dětská scéna

Archa světla
time 11:15 – 11:30
Divadlo Víti Marčíka Dětská scéna

Archa světla
time 11:45 – 12:00
Divadlo Víti Marčíka Dětská scéna

Šípková Růženka
time 14:00 – 14:50
Divadlo Víti Marčíka Dětská scéna

Doleva doprava aneb Pohádka dopravní
time 15:30 – 16:10
Divadlo Vocaď Pocaď Dětská scéna

Archa světla
time 17:00 – 17:15
Divadlo Víti Marčíka Dětská scéna

O námořníku Čepičkovi
time 17:00 – 17:40
Divadlo Basta-Fidli Dětská scéna

Archa světla
time 17:30 – 17:45
Divadlo Víti Marčíka Dětská scéna

sobota 31.8.

Leontýnka letí do vesmíru
time 11:00 – 11:40
Divadlo KAKÁ Dětská scéna

Dlouhý, Široký a Bystrozraký
time 14:00 – 14:45
vi.TVOR Dětská scéna

Brouček
time 15:30 – 16:10
LokVar Dětská scéna

Boom
time 17:00 – 18:00
Compagnia DUE Dětská scéna

16.8.
11:00

Divadélko Romaneto

14:00

Kouzelník Roberto

15:30

Divadlo Buřt

17:00

Irská rybka Dětská scéna Loutkové
Divadlo Volfi

18.8.
14:00

Buchty a loutky

15:30

Komedianti na káře

17:00

Furiantská pohádka Dětská scéna
Komedianti na káře

19.8.
11:00

Duhové bubliny Dětská scéna
Václav Strasser

11:15

Archa světla Dětská scéna
Divadlo Víti Marčíka

11:45

Archa světla Dětská scéna
Divadlo Víti Marčíka

14:00

Divadlo Víti Marčíka

15:30

Divadlo Vocaď Pocaď

17:00

Archa světla Dětská scéna
Divadlo Víti Marčíka

17:00

Divadlo Basta-Fidli

17:30

Archa světla Dětská scéna
Divadlo Víti Marčíka

31.8.
11:00

Divadlo KAKÁ

15:30

Brouček Dětská scéna Loutkové
LokVar

17:00

Compagnia DUE