Dětská scéna
15.8., 17.8., 20.8., 20.8., 22.8., 25.8., 25.8., 30.8., 31.8.
čtvrtek 15.8.

Červená Karkulka Rex
time 11:00 – 11:40
Divadlo B Dětská scéna

Duhové bubliny
time 14:00 – 14:50
Václav Strasser Dětská scéna

Tři pohádky o Honzovi
time 15:30 – 16:15
divadlo Harmonika Dětská scéna

Čert tě vem!
time 17:00 – 17:50
LokVar Dětská scéna

úterý 20.8.

Ptáček a lev
time 10:00 – 10:35
Studio DAMÚZA Dětská scéna

Červená Karkulka
time 11:00 – 11:45
Divadlo Já to jsem Dětská scéna

Archa světla
time 11:15 – 11:30
Divadlo Víti Marčíka Dětská scéna

Ptáček a lev
time 11:30 – 12:05
Studio DAMÚZA Dětská scéna

Archa světla
time 11:45 – 12:00
Divadlo Víti Marčíka Dětská scéna

Tři zlaté vlasy děda Vševěda
time 14:00 – 14:50
Divadlo Víti Marčíka Dětská scéna

Malíři
time 15:30 – 16:10
Bratři v tricku Dětská scéna

Archa světla
time 17:00 – 17:15
Divadlo Víti Marčíka Dětská scéna

O prolhaném tygrovi + O nepořádném křečkovi
time 17:00 – 17:45
Divadlo Jednoho Edy Dětská scéna

Archa světla
time 17:30 – 17:45
Divadlo Víti Marčíka Dětská scéna

čtvrtek 22.8.

Kolotoč
time 10:00 – 10:30
Damúza Dětská scéna

Prasečí cirkus
time 11:00 – 11:35
Bratři v tricku Dětská scéna

Archa světla
time 11:15 – 11:30
Divadlo Víti Marčíka Dětská scéna

Kolotoč
time 11:30 – 12:00
Damúza Dětská scéna

Archa světla
time 11:45 – 12:00
Divadlo Víti Marčíka Dětská scéna

O Zlatovlásce
time 14:00 – 14:50
Divadlo Víti Marčíka Dětská scéna

Kocour v botách
time 15:30 – 16:20
Buchty a loutky Dětská scéna

Archa světla
time 17:00 – 17:15
Divadlo Víti Marčíka Dětská scéna

Jak slon dostal chobot
time 17:00 – 17:40
Divadlo Toy Machine Dětská scéna

Archa světla
time 17:30 – 17:45
Divadlo Víti Marčíka Dětská scéna

neděle 25.8.

Neviditelný cirkus
time 11:00 – 11:45
Sacra Circus Dětská scéna

PohádkoMAT
time 14:00 – 14:45
Divadlo Buřt Dětská scéna

Rozbal to!
time 16:00 – 16:45
Nosálci Dětská scéna

Pohádky z celého světa
time 17:00 – 17:50
Storytelling s Markétou Holou Dětská scéna

15.8.
11:00

Divadlo B

14:00

Duhové bubliny Dětská scéna
Václav Strasser

15:30

divadlo Harmonika

17:00

Čert tě vem! Dětská scéna Loutkové
LokVar

20.8.
10:00

Studio DAMÚZA

11:00

Divadlo Já to jsem

11:15

Archa světla Dětská scéna
Divadlo Víti Marčíka

11:30

Studio DAMÚZA

11:45

Archa světla Dětská scéna
Divadlo Víti Marčíka

14:00

Divadlo Víti Marčíka

15:30

Bratři v tricku

17:00

Archa světla Dětská scéna
Divadlo Víti Marčíka

17:30

Archa světla Dětská scéna
Divadlo Víti Marčíka

22.8.
10:00

Kolotoč Dětská scéna Pro batolata
Damúza

11:00

Bratři v tricku

11:15

Archa světla Dětská scéna
Divadlo Víti Marčíka

11:30

Kolotoč Dětská scéna Pro batolata
Damúza

11:45

Archa světla Dětská scéna
Divadlo Víti Marčíka

14:00

O Zlatovlásce Dětská scéna
Divadlo Víti Marčíka

15:30

Buchty a loutky

17:00

Archa světla Dětská scéna
Divadlo Víti Marčíka

17:00

Divadlo Toy Machine

17:30

Archa světla Dětská scéna
Divadlo Víti Marčíka

25.8.
11:00

Neviditelný cirkus Dětská scéna
Sacra Circus

14:00

PohádkoMAT Dětská scéna Loutkové
Divadlo Buřt

16:00

Nosálci

17:00

Storytelling s Markétou Holou