Česká scéna
1.9., 17.8., 18.8., 20.8., 20.8., 25.8., 28.8., 30.8., 31.8.
neděle 18.8.

Teacrobat
time 14:30 – 15:15
Cirko Hopley Česká scéna

Teacrobat
time 17:30 – 18:15
Cirko Hopley Česká scéna

J.O.E.
time 18:00 – 18:40
Jonatán Vnouček & Michaela Stará Česká scéna

Losers - Speciální edice
time 19:00
Losers Cirque Company Česká scéna

vyprodáno
úterý 20.8.

Teacrobat
time 14:30 – 15:15
Cirko Hopley Česká scéna

Teacrobat
time 17:30 – 18:15
Cirko Hopley Česká scéna

Šerosvět
time 18:00 – 18:40
AirGym Art Company Česká scéna

(Nejen) Žonglérská Galashow
time 19:00 – 20:30

Dokument Provazochodkyně nad Prahou
time 21:00 – 22:00
20. srpna Česká scéna

středa 28.8.

Expedice k domovu
time 11:30 – 12:10
Moetivi Karavan Česká scéna

Expedice k domovu
time 13:30 – 14:10
Moetivi Karavan Česká scéna

Teacrobat
time 14:30 – 15:15
Cirko Hopley Česká scéna

Expedice k domovu
time 15:30 – 16:10
Moetivi Karavan Česká scéna

Kabaret LeGrando
time 16:00 – 16:35
LeGrando Česká scéna

Expedice k domovu
time 17:30 – 18:10
Moetivi Karavan Česká scéna

Teacrobat
time 17:30 – 18:15
Cirko Hopley Česká scéna

Il sogno del sogno
time 19:00 – 20:10
Philipp Boë & Accademia Dimitri Česká scéna

neděle 1.9.

Teacrobat
time 14:30 – 15:15
Cirko Hopley Česká scéna

Teacrobat
time 17:30 – 18:15
Cirko Hopley Česká scéna

Kristall Bohéme
time 19:00
Vivian Friedrich & The Schubert Sisters Česká scéna

18.8.
14:30

Teacrobat Česká scéna Rodinné
Cirko Hopley

17:30

Teacrobat Česká scéna Rodinné
Cirko Hopley

18:00

J.O.E. Česká scéna Open Air Zdarma
Jonatán Vnouček & Michaela Stará

19:00

Losers - Speciální edice Česká scéna vyprodáno
Losers Cirque Company

20.8.
14:30

Teacrobat Česká scéna Rodinné
Cirko Hopley

17:30

Teacrobat Česká scéna Rodinné
Cirko Hopley

18:00

AirGym Art Company

28.8.
11:30

Moetivi Karavan

13:30

Moetivi Karavan

14:30

Teacrobat Česká scéna Rodinné
Cirko Hopley

15:30

Moetivi Karavan

16:00

LeGrando

17:30

Moetivi Karavan

17:30

Teacrobat Česká scéna Rodinné
Cirko Hopley

19:00

Il sogno del sogno Česká scéna
Philipp Boë & Accademia Dimitri

1.9.
14:30

Teacrobat Česká scéna Rodinné
Cirko Hopley

17:30

Teacrobat Česká scéna Rodinné
Cirko Hopley

19:00

Kristall Bohéme Česká scéna
Vivian Friedrich & The Schubert Sisters