Dětská scéna
1.9., 17.8., 18.8., 20.8., 20.8., 20.8., 25.8., 30.8., 31.8.
neděle 18.8.

Neposlušná kůzlátka
time 14:00 – 14:50
Buchty a loutky Dětská scéna

Princ Nebojsa aneb žonglérská pohádka
time 15:30 – 16:10
Komedianti na káře Dětská scéna

Furiantská pohádka
time 17:00 – 17:40
Komedianti na káře Dětská scéna

úterý 20.8.

Ptáček a lev
time 10:00 – 10:35
Studio DAMÚZA Dětská scéna

Červená Karkulka
time 11:00 – 11:45
Divadlo Já to jsem Dětská scéna

Archa světla
time 11:15 – 11:30
Divadlo Víti Marčíka Dětská scéna

Ptáček a lev
time 11:30 – 12:05
Studio DAMÚZA Dětská scéna

Archa světla
time 11:45 – 12:00
Divadlo Víti Marčíka Dětská scéna

Tři zlaté vlasy děda Vševěda
time 14:00 – 14:50
Divadlo Víti Marčíka Dětská scéna

Malíři
time 15:30 – 16:10
Bratři v tricku Dětská scéna

Archa světla
time 17:00 – 17:15
Divadlo Víti Marčíka Dětská scéna

O prolhaném tygrovi + O nepořádném křečkovi
time 17:00 – 17:45
Divadlo Jednoho Edy Dětská scéna

Archa světla
time 17:30 – 17:45
Divadlo Víti Marčíka Dětská scéna

pátek 30.8.

Kouzelnická show pro děti a jejich rodiče
time 11:00 – 11:45
Kouzelník Mišuge Dětská scéna

O Zlatovlásce
time 12:00 – 12:30
Teatrotoč Puppets in Prague Dětská scéna

Zlatá husa
time 14:00 – 14:45
Buchty a loutky Dětská scéna

Kde budeme bydlet?
time 15:30 – 16:20
vi.TVOR Dětská scéna

O Zlatovlásce
time 16:00 – 16:30
Teatrotoč Puppets in Prague Dětská scéna

NA PRAŠINU!
time 16:00 – 16:40
Letní Letňák - Líza Urbanová, Dana Moree Dětská scéna

Sedm statečných
time 17:00 – 17:40
Letní Letňák - Tereza Pušová Dětská scéna

Oh!
time 17:00 – 18:05
Compagnia DUE Dětská scéna

Obraz a slovo
time 18:00 – 18:40
Letní Letňák Teens - Bela Schenková Dětská scéna

neděle 1.9.

Příběh malé Buddhy
time 11:00 – 11:45
Divadlo Vanička Dětská scéna

Perníková chaloupka
time 14:00 – 14:50
Loutkové divadlo Kozlík Dětská scéna

Duhové bubliny
time 15:30 – 16:20
Václav Strasser Dětská scéna

Boom
time 17:00 – 18:00
Compagnia DUE Dětská scéna

18.8.
14:00

Buchty a loutky

15:30

Komedianti na káře

17:00

Furiantská pohádka Dětská scéna
Komedianti na káře

20.8.
10:00

Studio DAMÚZA

11:00

Divadlo Já to jsem

11:15

Archa světla Dětská scéna
Divadlo Víti Marčíka

11:30

Studio DAMÚZA

11:45

Archa světla Dětská scéna
Divadlo Víti Marčíka

14:00

Divadlo Víti Marčíka

15:30

Bratři v tricku

17:00

Archa světla Dětská scéna
Divadlo Víti Marčíka

17:30

Archa světla Dětská scéna
Divadlo Víti Marčíka

30.8.
11:00

Kouzelník Mišuge

12:00

O Zlatovlásce Dětská scéna
Teatrotoč Puppets in Prague

14:00

Zlatá husa Dětská scéna Loutkové
Buchty a loutky

15:30

vi.TVOR

16:00

O Zlatovlásce Dětská scéna
Teatrotoč Puppets in Prague

16:00

NA PRAŠINU! Dětská scéna
Letní Letňák - Líza Urbanová, Dana Moree

17:00

Sedm statečných Dětská scéna
Letní Letňák - Tereza Pušová

17:00

Compagnia DUE

18:00

Obraz a slovo Dětská scéna
Letní Letňák Teens - Bela Schenková

1.9.
11:00

Divadlo Vanička

14:00

Loutkové divadlo Kozlík

15:30

Duhové bubliny Dětská scéna
Václav Strasser

17:00

Compagnia DUE