1.9., 17.8., 20.8., 20.8., 25.8., 26.8., 28.8., 31.8.
pondělí 26.8.

Žonglérský den 2024
time 10:30 – 19:30
26. srpna Workshopy

O kouzelné kuličce
time 11:00 – 11:50
Kejklířské divadlo Vojty Vrtka Dětská scéna

Expedice k domovu
time 11:30 – 12:10
Moetivi Karavan Česká scéna

Kolotoč Řezbáře Matěje
time 11:30 – 19:00
15. 8 - 1. 9., 11:30-19:00 Další program pro děti

Výtvarné dílny
time 12:00 – 18:00
15. 8.- 1. 9., 12:00-18:00 Workshopy

Bibliobus Oskar
time 13:00 – 19:00
15. 8. - 1. 9., 13:00 - 19:00 Další program pro děti

Expedice k domovu
time 13:30 – 14:10
Moetivi Karavan Česká scéna

Cirkusové dílny Cirkusu LeGrando
time 13:30 – 18:45
26. 8. - 1. 9., 13:30 - 18:45 Workshopy

Interaktivní instalace Guixot de 8
time 13:30 – 19:00
15. 8. -1. 9., 13:30 - 19:00 Další program pro děti

Z tajného deníku Smolíčka Pé
time 14:00 – 14:45
Studio DAMÚZA Dětská scéna

Expedice k domovu
time 15:30 – 16:10
Moetivi Karavan Česká scéna

O třech neposlušných kůzlátkách
time 15:30 – 16:20
Pruhované panenky Dětská scéna

Digitime
time 17:00 – 17:45
Nosálci Dětská scéna

Expedice k domovu
time 17:30 – 18:10
Moetivi Karavan Česká scéna

#Since1994
time 19:00 – 20:00
Eye Catching Circus Hlavní hvězdy

Cirkusové miniatury
time 19:00 – 20:00
Stará / Zahradnický / Hrdlička / Lennox / Widmer Česká scéna

Entre Chiens et Louves
time 20:30 – 21:45
Cirque Le Roux Hlavní hvězdy

RAJTARAJ
time 20:30 – 21:50
26. srpna Koncerty

středa 28.8.

Duhové bubliny
time 11:00 – 11:50
Václav Strasser Dětská scéna

Expedice k domovu
time 11:30 – 12:10
Moetivi Karavan Česká scéna

Kolotoč Řezbáře Matěje
time 11:30 – 19:00
15. 8 - 1. 9., 11:30-19:00 Další program pro děti

Výtvarné dílny
time 12:00
15. 8.- 1. 9., 12:00-18:00 Workshopy

Bibliobus Oskar
time 13:00 – 19:00
15. 8. - 1. 9., 13:00 - 19:00 Další program pro děti

Expedice k domovu
time 13:30 – 14:10
Moetivi Karavan Česká scéna

Cirkusové dílny Cirkusu LeGrando
time 13:30 – 18:45
26. 8. - 1. 9., 13:30 - 18:45 Workshopy

Interaktivní instalace Guixot de 8
time 13:30 – 19:00
15. 8. -1. 9., 13:30 - 19:00 Další program pro děti

Táta a syn
time 14:00 – 14:50
Teátr Pavla Šmída Dětská scéna

Teacrobat
time 14:30 – 15:15
Cirko Hopley Česká scéna

Honza a drak
time 15:30 – 16:00
Dřevěné divadlo Dětská scéna

Expedice k domovu
time 15:30 – 16:10
Moetivi Karavan Česká scéna

Kabaret LeGrando
time 16:00 – 16:35
LeGrando Česká scéna

O Palečkovi
time 17:00 – 17:45
Malé divadélko Dětská scéna

Expedice k domovu
time 17:30 – 18:10
Moetivi Karavan Česká scéna

Teacrobat
time 17:30 – 18:15
Cirko Hopley Česká scéna

#Since1994
time 19:00 – 20:00
Eye Catching Circus Hlavní hvězdy

Il sogno del sogno
time 19:00 – 20:10
Philipp Boë & Accademia Dimitri Česká scéna

Concerto pour deux Clowns
time 19:00 – 20:10
Les Rois Vagabonds Hlavní hvězdy

PIC
time 20:00 – 21:30
Surnatural Orchestra & Cirque Inextremiste Hlavní hvězdy

SCHODIŠTĚ
time 20:30 – 21:50
28. srpna Koncerty

neděle 1.9.

Příběh malé Buddhy
time 11:00 – 11:45
Divadlo Vanička Dětská scéna

Kolotoč Řezbáře Matěje
time 11:30
15. 8 - 1. 9., 11:30-19:00 Další program pro děti

Výtvarné dílny
time 12:00
15. 8.- 1. 9., 12:00-18:00 Workshopy

Bibliobus Oskar
time 13:00 – 19:00
15. 8. - 1. 9., 13:00 - 19:00 Další program pro děti

Cirkusové dílny Cirkusu LeGrando
time 13:30 – 18:45
26. 8. - 1. 9., 13:30 - 18:45 Workshopy

Interaktivní instalace Guixot de 8
time 13:30 – 19:00
15. 8. -1. 9., 13:30 - 19:00 Další program pro děti

Perníková chaloupka
time 14:00 – 14:50
Loutkové divadlo Kozlík Dětská scéna

Teacrobat
time 14:30 – 15:15
Cirko Hopley Česká scéna

Duhové bubliny
time 15:30 – 16:20
Václav Strasser Dětská scéna

Boom
time 17:00 – 18:00
Compagnia DUE Dětská scéna

Teacrobat
time 17:30 – 18:15
Cirko Hopley Česká scéna

Kristall Bohéme
time 19:00
Vivian Friedrich & The Schubert Sisters Česká scéna

#Since1994
time 19:00 – 20:00
Eye Catching Circus Hlavní hvězdy

Concerto pour deux Clowns
time 19:00 – 20:10
Les Rois Vagabonds Hlavní hvězdy

PIC
time 20:00 – 21:30
Surnatural Orchestra & Cirque Inextremiste Hlavní hvězdy

Entre Chiens et Louves
time 20:30 – 21:45
Cirque Le Roux Hlavní hvězdy

Banana Split a Jeho Moralisté
time 20:30 – 21:50
1. září Koncerty

26.8.
10:30

26. srpna

11:00

O kouzelné kuličce Dětská scéna
Kejklířské divadlo Vojty Vrtka

11:30

Moetivi Karavan

11:30

Kolotoč Řezbáře Matěje Další program pro děti
15. 8 - 1. 9., 11:30-19:00

12:00

15. 8.- 1. 9., 12:00-18:00

13:00

Bibliobus Oskar Další program pro děti Zdarma
15. 8. - 1. 9., 13:00 - 19:00

13:30

Moetivi Karavan

13:30

26. 8. - 1. 9., 13:30 - 18:45

13:30

15. 8. -1. 9., 13:30 - 19:00

14:00

Studio DAMÚZA

15:30

Moetivi Karavan

15:30

Pruhované panenky

17:00

Digitime Dětská scéna Loutkové
Nosálci

17:30

Moetivi Karavan

19:00

#Since1994 Hlavní hvězdy
Eye Catching Circus

19:00

Cirkusové miniatury Česká scéna
Stará / Zahradnický / Hrdlička / Lennox / Widmer

20:30

Entre Chiens et Louves Hlavní hvězdy
Cirque Le Roux

20:30

26. srpna

28.8.
11:00

Duhové bubliny Dětská scéna
Václav Strasser

11:30

Moetivi Karavan

11:30

Kolotoč Řezbáře Matěje Další program pro děti
15. 8 - 1. 9., 11:30-19:00

12:00

15. 8.- 1. 9., 12:00-18:00

13:00

Bibliobus Oskar Další program pro děti Zdarma
15. 8. - 1. 9., 13:00 - 19:00

13:30

Moetivi Karavan

13:30

26. 8. - 1. 9., 13:30 - 18:45

13:30

15. 8. -1. 9., 13:30 - 19:00

14:00

Táta a syn Dětská scéna Loutkové
Teátr Pavla Šmída

14:30

Teacrobat Česká scéna Rodinné
Cirko Hopley

15:30

Honza a drak Dětská scéna Loutkové
Dřevěné divadlo

15:30

Moetivi Karavan

16:00

LeGrando

17:00

O Palečkovi Dětská scéna Loutkové
Malé divadélko

17:30

Moetivi Karavan

17:30

Teacrobat Česká scéna Rodinné
Cirko Hopley

19:00

#Since1994 Hlavní hvězdy
Eye Catching Circus

19:00

Il sogno del sogno Česká scéna
Philipp Boë & Accademia Dimitri

19:00

Les Rois Vagabonds

20:00

PIC Hlavní hvězdy
Surnatural Orchestra & Cirque Inextremiste

20:30

28. srpna

1.9.
11:00

Divadlo Vanička

11:30

Kolotoč Řezbáře Matěje Další program pro děti
15. 8 - 1. 9., 11:30-19:00

12:00

15. 8.- 1. 9., 12:00-18:00

13:00

Bibliobus Oskar Další program pro děti Zdarma
15. 8. - 1. 9., 13:00 - 19:00

13:30

26. 8. - 1. 9., 13:30 - 18:45

13:30

15. 8. -1. 9., 13:30 - 19:00

14:00

Loutkové divadlo Kozlík

14:30

Teacrobat Česká scéna Rodinné
Cirko Hopley

15:30

Duhové bubliny Dětská scéna
Václav Strasser

17:00

Compagnia DUE

17:30

Teacrobat Česká scéna Rodinné
Cirko Hopley

19:00

Kristall Bohéme Česká scéna
Vivian Friedrich & The Schubert Sisters

19:00

#Since1994 Hlavní hvězdy
Eye Catching Circus

19:00

Les Rois Vagabonds

20:00

PIC Hlavní hvězdy
Surnatural Orchestra & Cirque Inextremiste

20:30

Entre Chiens et Louves Hlavní hvězdy
Cirque Le Roux