Typ představení
14.8., 16.8., 17.8., 20.8., 20.8., 25.8., 26.8., 28.8., 29.8., 31.8., 31.8.
středa 14.8.

Entre Chiens et Louves
time 19:00 – 20:15
Cirque Le Roux Hlavní hvězdy

vyprodáno

OPENING PARTY DJ GADJO CZ a přátelé
time 19:00 – 22:00
14. srpna Koncerty

ARRÊT D’URGENCE
time 20:45 – 21:45
AKOREACRO Hlavní hvězdy

pátek 16.8.

Námořnická pohádka z Kampy
time 11:00 – 11:50
Divadélko Romaneto Dětská scéna

Kolotoč Řezbáře Matěje
time 11:30 – 19:00
15. 8 - 1. 9., 11:30-19:00 Další program pro děti

Výtvarné dílny
time 12:00
15. 8.- 1. 9., 12:00-18:00 Workshopy

Bibliobus Oskar
time 13:00 – 19:00
15. 8. - 1. 9., 13:00 - 19:00 Další program pro děti

Interaktivní instalace Guixot de 8
time 13:30 – 19:00
15. 8. -1. 9., 13:30 - 19:00 Další program pro děti

Kouzelnická klauniáda
time 14:00 – 14:50
Kouzelník Roberto Dětská scéna

Žonglérské dílny s Firejokers
time 14:00 – 18:45
15. 8 - 25. 8, 14:00 – 18:45 Workshopy

Teacrobat
time 14:30 – 15:15
Cirko Hopley Česká scéna

O kóče a pséku
time 15:30 – 16:20
Divadlo Buřt Dětská scéna

Irská rybka
time 17:00 – 17:40
Divadlo Volfi Dětská scéna

Teacrobat
time 17:30 – 18:15
Cirko Hopley Česká scéna

#Since1994
time 19:00 – 20:00
Eye Catching Circus Hlavní hvězdy

Concerto pour deux Clowns
time 19:00 – 20:10
Les Rois Vagabonds Hlavní hvězdy

La Putyka
time 19:00 – 20:15
Cirk La Putyka Česká scéna

PIC
time 20:00 – 21:30
Surnatural Orchestra & Cirque Inextremiste Hlavní hvězdy

Entre Chiens et Louves
time 20:30 – 21:45
Cirque Le Roux Hlavní hvězdy

Pohřební kapela
time 20:30 – 21:50
16. srpna Koncerty

pondělí 26.8.

O kouzelné kuličce
time 11:00 – 11:50
Kejklířské divadlo Vojty Vrtka Dětská scéna

Expedice k domovu
time 11:30 – 12:10
Moetivi Karavan Česká scéna

Kolotoč Řezbáře Matěje
time 11:30 – 19:00
15. 8 - 1. 9., 11:30-19:00 Další program pro děti

Výtvarné dílny
time 12:00 – 18:00
15. 8.- 1. 9., 12:00-18:00 Workshopy

Bibliobus Oskar
time 13:00 – 19:00
15. 8. - 1. 9., 13:00 - 19:00 Další program pro děti

Expedice k domovu
time 13:30 – 14:10
Moetivi Karavan Česká scéna

Cirkusové dílny Cirkusu LeGrando
time 13:30 – 18:45
26. 8. - 1. 9., 13:30 - 18:45 Workshopy

Interaktivní instalace Guixot de 8
time 13:30 – 19:00
15. 8. -1. 9., 13:30 - 19:00 Další program pro děti

Z tajného deníku Smolíčka Pé
time 14:00 – 14:45
Studio DAMÚZA Dětská scéna

Expedice k domovu
time 15:30 – 16:10
Moetivi Karavan Česká scéna

O třech neposlušných kůzlátkách
time 15:30 – 16:20
Pruhované panenky Dětská scéna

Digitime
time 17:00 – 17:45
Nosálci Dětská scéna

Expedice k domovu
time 17:30 – 18:10
Moetivi Karavan Česká scéna

#Since1994
time 19:00 – 20:00
Eye Catching Circus Hlavní hvězdy

Cirkusové miniatury
time 19:00 – 20:00
Stará / Zahradnický / Hrdlička / Lennox / Widmer Česká scéna

Entre Chiens et Louves
time 20:30 – 21:45
Cirque Le Roux Hlavní hvězdy

RAJTARAJ
time 20:30 – 21:50
26. srpna Koncerty

středa 28.8.

Duhové bubliny
time 11:00 – 11:50
Václav Strasser Dětská scéna

Expedice k domovu
time 11:30 – 12:10
Moetivi Karavan Česká scéna

Kolotoč Řezbáře Matěje
time 11:30 – 19:00
15. 8 - 1. 9., 11:30-19:00 Další program pro děti

Výtvarné dílny
time 12:00
15. 8.- 1. 9., 12:00-18:00 Workshopy

Bibliobus Oskar
time 13:00 – 19:00
15. 8. - 1. 9., 13:00 - 19:00 Další program pro děti

Expedice k domovu
time 13:30 – 14:10
Moetivi Karavan Česká scéna

Cirkusové dílny Cirkusu LeGrando
time 13:30 – 18:45
26. 8. - 1. 9., 13:30 - 18:45 Workshopy

Interaktivní instalace Guixot de 8
time 13:30 – 19:00
15. 8. -1. 9., 13:30 - 19:00 Další program pro děti

Táta a syn
time 14:00 – 14:50
Teátr Pavla Šmída Dětská scéna

Teacrobat
time 14:30 – 15:15
Cirko Hopley Česká scéna

Honza a drak
time 15:30 – 16:00
Dřevěné divadlo Dětská scéna

Expedice k domovu
time 15:30 – 16:10
Moetivi Karavan Česká scéna

O Palečkovi
time 17:00 – 17:45
Malé divadélko Dětská scéna

Expedice k domovu
time 17:30 – 18:10
Moetivi Karavan Česká scéna

Teacrobat
time 17:30 – 18:15
Cirko Hopley Česká scéna

#Since1994
time 19:00 – 20:00
Eye Catching Circus Hlavní hvězdy

Il sogno del sogno
time 19:00 – 20:10
Philipp Boë & Accademia Dimitri Česká scéna

Concerto pour deux Clowns
time 19:00 – 20:10
Les Rois Vagabonds Hlavní hvězdy

PIC
time 20:00 – 21:30
Surnatural Orchestra & Cirque Inextremiste Hlavní hvězdy

SCHODIŠTĚ
time 20:30 – 21:50
28. srpna Koncerty

čtvrtek 29.8.

Výlet
time 10:00 – 10:35
Studio DAMÚZA Dětská scéna

Pohádka z budíku
time 11:00 – 11:45
Teátr Pavla Šmída Dětská scéna

Výlet
time 11:30 – 12:05
Studio DAMÚZA Dětská scéna

Expedice k domovu
time 11:30 – 12:10
Moetivi Karavan Česká scéna

Kolotoč Řezbáře Matěje
time 11:30 – 19:00
15. 8 - 1. 9., 11:30-19:00 Další program pro děti

Výtvarné dílny
time 12:00
15. 8.- 1. 9., 12:00-18:00 Workshopy

O Zlatovlásce
time 12:00 – 12:30
Teatrotoč Puppets in Prague Dětská scéna

Bibliobus Oskar
time 13:00 – 19:00
15. 8. - 1. 9., 13:00 - 19:00 Další program pro děti

Expedice k domovu
time 13:30 – 14:10
Moetivi Karavan Česká scéna

Cirkusové dílny Cirkusu LeGrando
time 13:30 – 18:45
26. 8. - 1. 9., 13:30 - 18:45 Workshopy

Interaktivní instalace Guixot de 8
time 13:30 – 19:00
15. 8. -1. 9., 13:30 - 19:00 Další program pro děti

Pískomil se vrací - koncert
time 14:00 – 14:45
Pískomil se vrací Dětská scéna

Teacrobat
time 14:30 – 15:15
Cirko Hopley Česká scéna

Expedice k domovu
time 15:30 – 16:10
Moetivi Karavan Česká scéna

Malíři
time 15:30 – 16:10
Bratři v tricku Dětská scéna

O Zlatovlásce
time 16:00 – 16:30
Teatrotoč Puppets in Prague Dětská scéna

Oh!
time 17:00 – 18:05
Compagnia DUE Dětská scéna

Expedice k domovu
time 17:30 – 18:10
Moetivi Karavan Česká scéna

Teacrobat
time 17:30 – 18:15
Cirko Hopley Česká scéna

Pošťáci
time 17:30 – 18:15
Bratři v tricku Česká scéna

PřistiŽENA
time 19:00 – 19:40
Ivana Kolcunová Česká scéna

#Since1994
time 19:00 – 20:00
Eye Catching Circus Hlavní hvězdy

Concerto pour deux Clowns
time 19:00 – 20:10
Les Rois Vagabonds Hlavní hvězdy

PIC
time 20:00 – 21:30
Surnatural Orchestra & Cirque Inextremiste Hlavní hvězdy

Entre Chiens et Louves
time 20:30 – 21:45
Cirque Le Roux Hlavní hvězdy

TROMBENIK
time 20:30 – 21:50
29. srpna Koncerty

14.8.
19:00

Entre Chiens et Louves Hlavní hvězdy vyprodáno
Cirque Le Roux

20:45

AKOREACRO

16.8.
11:00

Divadélko Romaneto

11:30

Kolotoč Řezbáře Matěje Další program pro děti
15. 8 - 1. 9., 11:30-19:00

12:00

15. 8.- 1. 9., 12:00-18:00

13:00

Bibliobus Oskar Další program pro děti Zdarma
15. 8. - 1. 9., 13:00 - 19:00

13:30

15. 8. -1. 9., 13:30 - 19:00

14:00

Kouzelník Roberto

14:00

15. 8 - 25. 8, 14:00 – 18:45

14:30

Teacrobat Česká scéna Rodinné
Cirko Hopley

15:30

Divadlo Buřt

17:00

Irská rybka Dětská scéna Loutkové
Divadlo Volfi

17:30

Teacrobat Česká scéna Rodinné
Cirko Hopley

19:00

#Since1994 Hlavní hvězdy
Eye Catching Circus

19:00

Les Rois Vagabonds

19:00

La Putyka Česká scéna
Cirk La Putyka

20:00

PIC Hlavní hvězdy
Surnatural Orchestra & Cirque Inextremiste

20:30

Entre Chiens et Louves Hlavní hvězdy
Cirque Le Roux

20:30

16. srpna

26.8.
11:00

O kouzelné kuličce Dětská scéna
Kejklířské divadlo Vojty Vrtka

11:30

Moetivi Karavan

11:30

Kolotoč Řezbáře Matěje Další program pro děti
15. 8 - 1. 9., 11:30-19:00

12:00

15. 8.- 1. 9., 12:00-18:00

13:00

Bibliobus Oskar Další program pro děti Zdarma
15. 8. - 1. 9., 13:00 - 19:00

13:30

Moetivi Karavan

13:30

26. 8. - 1. 9., 13:30 - 18:45

13:30

15. 8. -1. 9., 13:30 - 19:00

14:00

Studio DAMÚZA

15:30

Moetivi Karavan

15:30

Pruhované panenky

17:00

Digitime Dětská scéna Loutkové
Nosálci

17:30

Moetivi Karavan

19:00

#Since1994 Hlavní hvězdy
Eye Catching Circus

19:00

Cirkusové miniatury Česká scéna
Stará / Zahradnický / Hrdlička / Lennox / Widmer

20:30

Entre Chiens et Louves Hlavní hvězdy
Cirque Le Roux

20:30

26. srpna

28.8.
11:00

Duhové bubliny Dětská scéna
Václav Strasser

11:30

Moetivi Karavan

11:30

Kolotoč Řezbáře Matěje Další program pro děti
15. 8 - 1. 9., 11:30-19:00

12:00

15. 8.- 1. 9., 12:00-18:00

13:00

Bibliobus Oskar Další program pro děti Zdarma
15. 8. - 1. 9., 13:00 - 19:00

13:30

Moetivi Karavan

13:30

26. 8. - 1. 9., 13:30 - 18:45

13:30

15. 8. -1. 9., 13:30 - 19:00

14:00

Táta a syn Dětská scéna Loutkové
Teátr Pavla Šmída

14:30

Teacrobat Česká scéna Rodinné
Cirko Hopley

15:30

Honza a drak Dětská scéna Loutkové
Dřevěné divadlo

15:30

Moetivi Karavan

17:00

O Palečkovi Dětská scéna Loutkové
Malé divadélko

17:30

Moetivi Karavan

17:30

Teacrobat Česká scéna Rodinné
Cirko Hopley

19:00

#Since1994 Hlavní hvězdy
Eye Catching Circus

19:00

Il sogno del sogno Česká scéna
Philipp Boë & Accademia Dimitri

19:00

Les Rois Vagabonds

20:00

PIC Hlavní hvězdy
Surnatural Orchestra & Cirque Inextremiste

20:30

28. srpna

29.8.
10:00

Výlet Dětská scéna Pro batolata
Studio DAMÚZA

11:00

Teátr Pavla Šmída

11:30

Výlet Dětská scéna Pro batolata
Studio DAMÚZA

11:30

Moetivi Karavan

11:30

Kolotoč Řezbáře Matěje Další program pro děti
15. 8 - 1. 9., 11:30-19:00

12:00

15. 8.- 1. 9., 12:00-18:00

12:00

O Zlatovlásce Dětská scéna
Teatrotoč Puppets in Prague

13:00

Bibliobus Oskar Další program pro děti Zdarma
15. 8. - 1. 9., 13:00 - 19:00

13:30

Moetivi Karavan

13:30

26. 8. - 1. 9., 13:30 - 18:45

13:30

15. 8. -1. 9., 13:30 - 19:00

14:00

Pískomil se vrací

14:30

Teacrobat Česká scéna Rodinné
Cirko Hopley

15:30

Moetivi Karavan

15:30

Bratři v tricku

16:00

O Zlatovlásce Dětská scéna
Teatrotoč Puppets in Prague

17:00

Compagnia DUE

17:30

Moetivi Karavan

17:30

Teacrobat Česká scéna Rodinné
Cirko Hopley

17:30

Bratři v tricku

19:00

PřistiŽENA Česká scéna
Ivana Kolcunová

19:00

#Since1994 Hlavní hvězdy
Eye Catching Circus

19:00

Les Rois Vagabonds

20:00

PIC Hlavní hvězdy
Surnatural Orchestra & Cirque Inextremiste