Česká scéna
17.8., 20.8., 20.8., 20.8., 22.8., 25.8., 28.8., 30.8., 31.8., 31.8.
úterý 20.8.

Teacrobat
time 14:30 – 15:15
Cirko Hopley Česká scéna

Teacrobat
time 17:30 – 18:15
Cirko Hopley Česká scéna

Šerosvět
time 18:00 – 18:40
AirGym Art Company Česká scéna

(Nejen) Žonglérská Galashow
time 19:00 – 20:30

Dokument Provazochodkyně nad Prahou
time 21:00 – 22:00
20. srpna Česká scéna

čtvrtek 22.8.

Teacrobat
time 14:30 – 15:15
Cirko Hopley Česká scéna

Teacrobat
time 17:30 – 18:15
Cirko Hopley Česká scéna

BANANA
time 18:00 – 18:45
TUTOcirk Česká scéna

Erlend - Cizinec
time 19:00 – 20:00
BoCirk Česká scéna

středa 28.8.

Expedice k domovu
time 11:30 – 12:10
Moetivi Karavan Česká scéna

Expedice k domovu
time 13:30 – 14:10
Moetivi Karavan Česká scéna

Teacrobat
time 14:30 – 15:15
Cirko Hopley Česká scéna

Expedice k domovu
time 15:30 – 16:10
Moetivi Karavan Česká scéna

Kabaret LeGrando
time 16:00 – 16:35
LeGrando Česká scéna

Expedice k domovu
time 17:30 – 18:10
Moetivi Karavan Česká scéna

Teacrobat
time 17:30 – 18:15
Cirko Hopley Česká scéna

Il sogno del sogno
time 19:00 – 20:10
Philipp Boë & Accademia Dimitri Česká scéna

pátek 30.8.

Expedice k domovu
time 11:30 – 12:10
Moetivi Karavan Česká scéna

Expedice k domovu
time 13:30 – 14:10
Moetivi Karavan Česká scéna

Teacrobat
time 14:30 – 15:15
Cirko Hopley Česká scéna

Expedice k domovu
time 15:30 – 16:10
Moetivi Karavan Česká scéna

Expedice k domovu
time 17:30 – 18:10
Moetivi Karavan Česká scéna

Teacrobat
time 17:30 – 18:15
Cirko Hopley Česká scéna

PADEnáct
time 19:00 – 20:00
Cirk La Putyka Studio Česká scéna

20.8.
14:30

Teacrobat Česká scéna Rodinné
Cirko Hopley

17:30

Teacrobat Česká scéna Rodinné
Cirko Hopley

18:00

AirGym Art Company

22.8.
14:30

Teacrobat Česká scéna Rodinné
Cirko Hopley

17:30

Teacrobat Česká scéna Rodinné
Cirko Hopley

18:00

BANANA Česká scéna Open Air Zdarma
TUTOcirk

19:00

Erlend - Cizinec Česká scéna
BoCirk

28.8.
11:30

Moetivi Karavan

13:30

Moetivi Karavan

14:30

Teacrobat Česká scéna Rodinné
Cirko Hopley

15:30

Moetivi Karavan

16:00

LeGrando

17:30

Moetivi Karavan

17:30

Teacrobat Česká scéna Rodinné
Cirko Hopley

19:00

Il sogno del sogno Česká scéna
Philipp Boë & Accademia Dimitri

30.8.
11:30

Moetivi Karavan

13:30

Moetivi Karavan

14:30

Teacrobat Česká scéna Rodinné
Cirko Hopley

15:30

Moetivi Karavan

17:30

Moetivi Karavan

17:30

Teacrobat Česká scéna Rodinné
Cirko Hopley

19:00

PADEnáct Česká scéna
Cirk La Putyka Studio