Rodinné
17.8., 17.8., 20.8., 20.8., 25.8., 27.8., 31.8., 31.8.
sobota 17.8.

Víkend se Zdravotním klaunem
time 10:00 – 18:00
17. a 18. srpna Další program pro děti

Kolotoč Řezbáře Matěje
time 11:30 – 19:00
15. 8 - 1. 9., 11:30-19:00 Další program pro děti

Výtvarné dílny
time 12:00 – 18:00
15. 8.- 1. 9., 12:00-18:00 Další program pro děti

Bibliobus Oskar
time 13:00 – 19:00
15. 8. - 1. 9., 13:00 - 19:00 Další program pro děti

Interaktivní instalace Guixot de 8
time 13:30 – 19:00
15. 8. -1. 9., 13:30 - 19:00 Další program pro děti

Žonglérské dílny s Firejokers
time 14:00 – 18:45
15. 8 - 25. 8, 14:00 – 18:45 Další program pro děti

Teacrobat
time 14:30 – 15:30
Cirko Hopley Česká scéna

Za čárou
time 15:30 – 16:15
Zdravotní klaun Dětská scéna

Teacrobat
time 17:30 – 18:15
Cirko Hopley Česká scéna

Concerto pour deux Clowns
time 19:00 – 20:10
Les Rois Vagabonds Hlavní hvězdy

La Putyka
time 19:00 – 20:15
Cirk La Putyka Česká scéna

PIC
time 20:00 – 21:30
Surnatural Orchestra & Cirque Inextremiste Hlavní hvězdy

úterý 27.8.

Hra o trůn
time 11:00 – 11:45
Bratři v tricku Dětská scéna

Expedice k domovu
time 11:30 – 12:10
Moetivi Karavan Česká scéna

Kolotoč Řezbáře Matěje
time 11:30 – 19:00
15. 8 - 1. 9., 11:30-19:00 Další program pro děti

Výtvarné dílny
time 12:00
15. 8.- 1. 9., 12:00-18:00 Další program pro děti

Bibliobus Oskar
time 13:00 – 19:00
15. 8. - 1. 9., 13:00 - 19:00 Další program pro děti

Expedice k domovu
time 13:30 – 14:10
Moetivi Karavan Česká scéna

Cirkusové dílny Cirkusu LeGrando
time 13:30 – 18:45
26. 8. - 1. 9., 13:30 - 18:45 Další program pro děti

Interaktivní instalace Guixot de 8
time 13:30 – 19:00
15. 8. -1. 9., 13:30 - 19:00 Další program pro děti

Teacrobat
time 14:30 – 15:15
Cirko Hopley Česká scéna

Expedice k domovu
time 15:30 – 16:10
Moetivi Karavan Česká scéna

Expedice k domovu
time 17:30 – 18:10
Moetivi Karavan Česká scéna

Teacrobat
time 17:30 – 18:15
Cirko Hopley Česká scéna

Lov
time 19:00 – 20:00
Bratři v tricku a Holektiv Česká scéna

Concerto pour deux Clowns
time 19:00 – 20:10
Les Rois Vagabonds Hlavní hvězdy

Stand'artní kabaret
time 20:00 – 20:50
VOSTO5 Česká scéna

PIC
time 20:00 – 21:30
Surnatural Orchestra & Cirque Inextremiste Hlavní hvězdy

17.8.
10:00

Víkend se Zdravotním klaunem Další program pro děti
17. a 18. srpna

11:30

Kolotoč Řezbáře Matěje Další program pro děti
15. 8 - 1. 9., 11:30-19:00

12:00

Výtvarné dílny Další program pro děti
15. 8.- 1. 9., 12:00-18:00

13:00

Bibliobus Oskar Další program pro děti Zdarma
15. 8. - 1. 9., 13:00 - 19:00

13:30

15. 8. -1. 9., 13:30 - 19:00

14:00

15. 8 - 25. 8, 14:00 – 18:45

14:30

Teacrobat Česká scéna Rodinné
Cirko Hopley

15:30

Za čárou Dětská scéna Klauni
Zdravotní klaun

17:30

Teacrobat Česká scéna Rodinné
Cirko Hopley

19:00

Les Rois Vagabonds

19:00

La Putyka Česká scéna
Cirk La Putyka

20:00

PIC Hlavní hvězdy
Surnatural Orchestra & Cirque Inextremiste

27.8.
11:00

Hra o trůn Dětská scéna
Bratři v tricku

11:30

Moetivi Karavan

11:30

Kolotoč Řezbáře Matěje Další program pro děti
15. 8 - 1. 9., 11:30-19:00

12:00

Výtvarné dílny Další program pro děti
15. 8.- 1. 9., 12:00-18:00

13:00

Bibliobus Oskar Další program pro děti Zdarma
15. 8. - 1. 9., 13:00 - 19:00

13:30

Moetivi Karavan

13:30

26. 8. - 1. 9., 13:30 - 18:45

13:30

15. 8. -1. 9., 13:30 - 19:00

14:30

Teacrobat Česká scéna Rodinné
Cirko Hopley

15:30

Moetivi Karavan

17:30

Moetivi Karavan

17:30

Teacrobat Česká scéna Rodinné
Cirko Hopley

19:00

Lov Česká scéna
Bratři v tricku a Holektiv

19:00

Les Rois Vagabonds

20:00

VOSTO5

20:00

PIC Hlavní hvězdy
Surnatural Orchestra & Cirque Inextremiste