Typ představení
16.8., 17.8., 19.8., 20.8., 20.8., 21.8., 25.8., 25.8., 27.8., 31.8., 31.8.
pátek 16.8.

Námořnická pohádka z Kampy
time 11:00 – 11:50
Divadélko Romaneto Dětská scéna

Kolotoč Řezbáře Matěje
time 11:30 – 19:00
15. 8 - 1. 9., 11:30-19:00 Další program pro děti

Výtvarné dílny
time 12:00
15. 8.- 1. 9., 12:00-18:00 Workshopy

Bibliobus Oskar
time 13:00 – 19:00
15. 8. - 1. 9., 13:00 - 19:00 Další program pro děti

Interaktivní instalace Guixot de 8
time 13:30 – 19:00
15. 8. -1. 9., 13:30 - 19:00 Další program pro děti

Kouzelnická klauniáda
time 14:00 – 14:50
Kouzelník Roberto Dětská scéna

Žonglérské dílny s Firejokers
time 14:00 – 18:45
15. 8 - 25. 8, 14:00 – 18:45 Workshopy

Teacrobat
time 14:30 – 15:15
Cirko Hopley Česká scéna

O kóče a pséku
time 15:30 – 16:20
Divadlo Buřt Dětská scéna

Veřejné natáčení podcastu Prostor X
time 17:00 – 17:45
16. srpna Debaty

Teacrobat
time 17:30 – 18:15
Cirko Hopley Česká scéna

#Since1994
time 19:00 – 20:00
Eye Catching Circus Hlavní hvězdy

Concerto pour deux Clowns
time 19:00 – 20:10
Les Rois Vagabonds Hlavní hvězdy

La Putyka
time 19:00 – 20:15
Cirk La Putyka Česká scéna

PIC
time 20:00 – 21:30
Surnatural Orchestra & Cirque Inextremiste Hlavní hvězdy

Debata po představení La Putyka
time 20:20 – 20:50
16. srpna Debaty

Entre Chiens et Louves
time 20:30 – 21:45
Cirque Le Roux Hlavní hvězdy

Pohřební kapela
time 20:30 – 21:50
16. srpna Koncerty

pondělí 19.8.

Duhové bubliny
time 11:00 – 11:50
Václav Strasser Dětská scéna

Archa světla
time 11:15 – 11:30
Divadlo Víti Marčíka Dětská scéna

Kolotoč Řezbáře Matěje
time 11:30 – 19:00
15. 8 - 1. 9., 11:30-19:00 Další program pro děti

Archa světla
time 11:45 – 12:00
Divadlo Víti Marčíka Dětská scéna

Výtvarné dílny
time 12:00 – 18:00
15. 8.- 1. 9., 12:00-18:00 Workshopy

Bibliobus Oskar
time 13:00 – 19:00
15. 8. - 1. 9., 13:00 - 19:00 Další program pro děti

Interaktivní instalace Guixot de 8
time 13:30 – 19:00
15. 8. -1. 9., 13:30 - 19:00 Další program pro děti

Šípková Růženka
time 14:00 – 14:50
Divadlo Víti Marčíka Dětská scéna

Žonglérské dílny s Firejokers
time 14:00 – 18:45
15. 8 - 25. 8, 14:00 – 18:45 Workshopy

Doleva doprava aneb Pohádka dopravní
time 15:30 – 16:10
Divadlo Vocaď Pocaď Dětská scéna

Archa světla
time 17:00 – 17:15
Divadlo Víti Marčíka Dětská scéna

O námořníku Čepičkovi
time 17:00 – 17:40
Divadlo Basta-Fidli Dětská scéna

Veřejné natáčení pořadu Akcent pro ČRo Vltava
time 17:00 – 17:45
19. srpna Debaty

Archa světla
time 17:30 – 17:45
Divadlo Víti Marčíka Dětská scéna

#Since1994
time 19:00 – 20:00
Eye Catching Circus Hlavní hvězdy

Concerto pour deux Clowns
time 19:00 – 20:10
Les Rois Vagabonds Hlavní hvězdy

(Nejen) Žonglérská Galashow
time 19:00 – 20:30

Entre Chiens et Louves
time 20:30 – 21:45
Cirque Le Roux Hlavní hvězdy

TYGROO
time 20:30 – 21:50
19. srpna Koncerty

středa 21.8.

Pinocchio
time 11:00 – 11:45
Divadlo Já to jsem Dětská scéna

Archa světla
time 11:15 – 11:30
Divadlo Víti Marčíka Dětská scéna

Kolotoč Řezbáře Matěje
time 11:30
15. 8 - 1. 9., 11:30-19:00 Další program pro děti

Archa světla
time 11:45 – 12:00
Divadlo Víti Marčíka Dětská scéna

Výtvarné dílny
time 12:00 – 18:00
15. 8.- 1. 9., 12:00-18:00 Workshopy

Bibliobus Oskar
time 13:00 – 19:00
15. 8. - 1. 9., 13:00 - 19:00 Další program pro děti

Interaktivní instalace Guixot de 8
time 13:30 – 19:00
15. 8. -1. 9., 13:30 - 19:00 Další program pro děti

Sněhurka a sedm trpaslíků
time 14:00 – 14:50
Divadlo Víti Marčíka Dětská scéna

Žonglérské dílny s Firejokers
time 14:00 – 18:45
15. 8 - 25. 8, 14:00 – 18:45 Workshopy

Teacrobat
time 14:30 – 15:15
Cirko Hopley Česká scéna

Zvěřinec
time 16:00 – 16:50
Yellow Sisters Dětská scéna

Archa světla
time 17:00 – 17:15
Divadlo Víti Marčíka Dětská scéna

Pohádky z celého světa
time 17:00 – 17:50
Justin Svoboda Dětská scéna

Archa světla
time 17:30 – 17:45
Divadlo Víti Marčíka Dětská scéna

Teacrobat
time 17:30 – 18:15
Cirko Hopley Česká scéna

ReLife
time 18:00
LaClara a kol. Česká scéna

Radiant
time 19:00 – 19:55
Holektiv Česká scéna

#Since1994
time 19:00 – 20:00
Eye Catching Circus Hlavní hvězdy

Concerto pour deux Clowns
time 19:00 – 20:10
Les Rois Vagabonds Hlavní hvězdy

PIC
time 20:00 – 21:30
Surnatural Orchestra & Cirque Inextremiste Hlavní hvězdy

Střídmí klusáci v kulisách višní
time 20:30 – 21:50
21. srpna Koncerty

neděle 25.8.

Neviditelný cirkus
time 11:00 – 11:45
Sacra Circus Dětská scéna

Kolotoč Řezbáře Matěje
time 11:30 – 19:00
15. 8 - 1. 9., 11:30-19:00 Další program pro děti

Výtvarné dílny
time 12:00 – 18:00
15. 8.- 1. 9., 12:00-18:00 Workshopy

Bibliobus Oskar
time 13:00 – 19:00
15. 8. - 1. 9., 13:00 - 19:00 Další program pro děti

Interaktivní instalace Guixot de 8
time 13:30 – 19:00
15. 8. -1. 9., 13:30 - 19:00 Další program pro děti

PohádkoMAT
time 14:00 – 14:45
Divadlo Buřt Dětská scéna

Žonglérské dílny s Firejokers
time 14:00 – 18:45
15. 8 - 25. 8, 14:00 – 18:45 Workshopy

Teacrobat
time 14:30 – 15:15
Cirko Hopley Česká scéna

Letní edice Stepních běžců
time 15:00 – 15:35
Tumbleweeds Česká scéna

Letní edice Stepních běžců
time 15:40 – 16:15
Tumbleweeds Česká scéna

Rozbal to!
time 16:00 – 16:45
Nosálci Dětská scéna

Letní edice Stepních běžců
time 16:20 – 16:55
Tumbleweeds Česká scéna

Pohádky z celého světa
time 17:00 – 17:50
Storytelling s Markétou Holou Dětská scéna

Teacrobat
time 17:30 – 18:15
Cirko Hopley Česká scéna

#Since1994
time 19:00 – 20:00
Eye Catching Circus Hlavní hvězdy

ONtestosterON
time 19:00 – 20:05
Feel The Universe Česká scéna

Concerto pour deux Clowns
time 19:00 – 20:10
Les Rois Vagabonds Hlavní hvězdy

PIC
time 20:00 – 21:30
Surnatural Orchestra & Cirque Inextremiste Hlavní hvězdy

Debata po premiéře ONtestorON
time 20:10 – 20:40
25. srpna Debaty

Entre Chiens et Louves
time 20:30 – 21:45
Cirque Le Roux Hlavní hvězdy

Xavier Baumaxa
time 20:30 – 21:50
25. srpna Koncerty

úterý 27.8.

Chramst
time 10:00 – 10:35
Studio DAMÚZA Dětská scéna

Hra o trůn
time 11:00 – 11:45
Bratři v tricku Dětská scéna

Chramst
time 11:30 – 12:05
Studio DAMÚZA Dětská scéna

Expedice k domovu
time 11:30 – 12:10
Moetivi Karavan Česká scéna

Kolotoč Řezbáře Matěje
time 11:30 – 19:00
15. 8 - 1. 9., 11:30-19:00 Další program pro děti

Výtvarné dílny
time 12:00
15. 8.- 1. 9., 12:00-18:00 Workshopy

Bibliobus Oskar
time 13:00 – 19:00
15. 8. - 1. 9., 13:00 - 19:00 Další program pro děti

Expedice k domovu
time 13:30 – 14:10
Moetivi Karavan Česká scéna

Cirkusové dílny Cirkusu LeGrando
time 13:30 – 18:45
26. 8. - 1. 9., 13:30 - 18:45 Workshopy

Interaktivní instalace Guixot de 8
time 13:30 – 19:00
15. 8. -1. 9., 13:30 - 19:00 Další program pro děti

Tři prasátka
time 14:00 – 14:40
Kejklířské divadlo Vojty Vrtka Dětská scéna

Teacrobat
time 14:30 – 15:15
Cirko Hopley Česká scéna

Neboj, houbo
time 15:30 – 16:00
Kolektiv TMEL Dětská scéna

Expedice k domovu
time 15:30 – 16:10
Moetivi Karavan Česká scéna

Cirkus Archibald
time 15:30 – 16:10
MIM.o.s. Dětská scéna

O kohoutkovi a slepičce
time 17:00 – 17:45
Malé divadélko Praha Dětská scéna

Expedice k domovu
time 17:30 – 18:10
Moetivi Karavan Česká scéna

Teacrobat
time 17:30 – 18:15
Cirko Hopley Česká scéna

Lov
time 19:00 – 20:00
Bratři v tricku a Holektiv Česká scéna

Concerto pour deux Clowns
time 19:00 – 20:10
Les Rois Vagabonds Hlavní hvězdy

Stand'artní kabaret
time 20:00 – 20:50
VOSTO5 Česká scéna

PIC
time 20:00 – 21:30
Surnatural Orchestra & Cirque Inextremiste Hlavní hvězdy

Entre Chiens et Louves
time 20:30 – 21:45
Cirque Le Roux Hlavní hvězdy

THE ASHTRAYS
time 20:30 – 21:50
27. srpna Koncerty

16.8.
11:00

Divadélko Romaneto

11:30

Kolotoč Řezbáře Matěje Další program pro děti
15. 8 - 1. 9., 11:30-19:00

12:00

15. 8.- 1. 9., 12:00-18:00

13:00

Bibliobus Oskar Další program pro děti Zdarma
15. 8. - 1. 9., 13:00 - 19:00

13:30

15. 8. -1. 9., 13:30 - 19:00

14:00

Kouzelník Roberto

14:00

15. 8 - 25. 8, 14:00 – 18:45

14:30

Teacrobat Česká scéna Rodinné
Cirko Hopley

15:30

Divadlo Buřt

17:30

Teacrobat Česká scéna Rodinné
Cirko Hopley

19:00

#Since1994 Hlavní hvězdy
Eye Catching Circus

19:00

Les Rois Vagabonds

19:00

La Putyka Česká scéna
Cirk La Putyka

20:00

PIC Hlavní hvězdy
Surnatural Orchestra & Cirque Inextremiste

20:30

Entre Chiens et Louves Hlavní hvězdy
Cirque Le Roux

20:30

16. srpna

19.8.
11:00

Duhové bubliny Dětská scéna
Václav Strasser

11:15

Archa světla Dětská scéna
Divadlo Víti Marčíka

11:30

Kolotoč Řezbáře Matěje Další program pro děti
15. 8 - 1. 9., 11:30-19:00

11:45

Archa světla Dětská scéna
Divadlo Víti Marčíka

12:00

15. 8.- 1. 9., 12:00-18:00

13:00

Bibliobus Oskar Další program pro děti Zdarma
15. 8. - 1. 9., 13:00 - 19:00

13:30

15. 8. -1. 9., 13:30 - 19:00

14:00

Divadlo Víti Marčíka

14:00

15. 8 - 25. 8, 14:00 – 18:45

15:30

Divadlo Vocaď Pocaď

17:00

Archa světla Dětská scéna
Divadlo Víti Marčíka

17:00

Divadlo Basta-Fidli

17:30

Archa světla Dětská scéna
Divadlo Víti Marčíka

19:00

#Since1994 Hlavní hvězdy
Eye Catching Circus

19:00

Les Rois Vagabonds

20:30

Entre Chiens et Louves Hlavní hvězdy
Cirque Le Roux

20:30

TYGROO Koncerty Zdarma
19. srpna

21.8.
11:00

Pinocchio Dětská scéna Loutkové
Divadlo Já to jsem

11:15

Archa světla Dětská scéna
Divadlo Víti Marčíka

11:30

Kolotoč Řezbáře Matěje Další program pro děti
15. 8 - 1. 9., 11:30-19:00

11:45

Archa světla Dětská scéna
Divadlo Víti Marčíka

12:00

15. 8.- 1. 9., 12:00-18:00

13:00

Bibliobus Oskar Další program pro děti Zdarma
15. 8. - 1. 9., 13:00 - 19:00

13:30

15. 8. -1. 9., 13:30 - 19:00

14:00

Divadlo Víti Marčíka

14:00

15. 8 - 25. 8, 14:00 – 18:45

14:30

Teacrobat Česká scéna Rodinné
Cirko Hopley

16:00

Yellow Sisters

17:00

Archa světla Dětská scéna
Divadlo Víti Marčíka

17:00

Justin Svoboda

17:30

Archa světla Dětská scéna
Divadlo Víti Marčíka

17:30

Teacrobat Česká scéna Rodinné
Cirko Hopley

18:00

ReLife Česká scéna Open Air Zdarma
LaClara a kol.

19:00

Radiant Česká scéna
Holektiv

19:00

#Since1994 Hlavní hvězdy
Eye Catching Circus

19:00

Les Rois Vagabonds

20:00

PIC Hlavní hvězdy
Surnatural Orchestra & Cirque Inextremiste

25.8.
11:00

Neviditelný cirkus Dětská scéna
Sacra Circus

11:30

Kolotoč Řezbáře Matěje Další program pro děti
15. 8 - 1. 9., 11:30-19:00

12:00

15. 8.- 1. 9., 12:00-18:00

13:00

Bibliobus Oskar Další program pro děti Zdarma
15. 8. - 1. 9., 13:00 - 19:00

13:30

15. 8. -1. 9., 13:30 - 19:00

14:00

PohádkoMAT Dětská scéna Loutkové
Divadlo Buřt

14:00

15. 8 - 25. 8, 14:00 – 18:45

14:30

Teacrobat Česká scéna Rodinné
Cirko Hopley

15:00

Tumbleweeds

15:40

Tumbleweeds

16:00

Nosálci

16:20

Tumbleweeds