Dětská scéna
1.9., 16.8., 17.8., 20.8., 20.8., 21.8., 23.8., 25.8., 31.8., 31.8.
pátek 16.8.

Námořnická pohádka z Kampy
time 11:00 – 11:50
Divadélko Romaneto Dětská scéna

Kouzelnická klauniáda
time 14:00 – 14:50
Kouzelník Roberto Dětská scéna

O kóče a pséku
time 15:30 – 16:20
Divadlo Buřt Dětská scéna

středa 21.8.

Pinocchio
time 11:00 – 11:45
Divadlo Já to jsem Dětská scéna

Archa světla
time 11:15 – 11:30
Divadlo Víti Marčíka Dětská scéna

Archa světla
time 11:45 – 12:00
Divadlo Víti Marčíka Dětská scéna

Sněhurka a sedm trpaslíků
time 14:00 – 14:50
Divadlo Víti Marčíka Dětská scéna

Zvěřinec
time 16:00 – 16:50
Yellow Sisters Dětská scéna

Archa světla
time 17:00 – 17:15
Divadlo Víti Marčíka Dětská scéna

Pohádky z celého světa
time 17:00 – 17:50
Justin Svoboda Dětská scéna

Archa světla
time 17:30 – 17:45
Divadlo Víti Marčíka Dětská scéna

pátek 23.8.

Dezert
time 11:00 – 11:40
Damúza Dětská scéna

Archa světla
time 11:15 – 11:30
Divadlo Víti Marčíka Dětská scéna

Archa světla
time 11:45 – 12:00
Divadlo Víti Marčíka Dětská scéna

Bajaja
time 14:00 – 14:50
Divadlo Víti Marčíka Dětská scéna

Hadráček a létající svetr
time 15:30 – 16:15
Divadlo 100 opic Dětská scéna

Archa světla
time 17:00 – 17:15
Divadlo Víti Marčíka Dětská scéna

Mafia Remaster
time 17:00 – 17:50
Televize Estráda Dětská scéna

Archa světla
time 17:30 – 17:45
Divadlo Víti Marčíka Dětská scéna

neděle 1.9.

Příběh malé Buddhy
time 11:00 – 11:45
Divadlo Vanička Dětská scéna

Perníková chaloupka
time 14:00 – 14:50
Loutkové divadlo Kozlík Dětská scéna

Duhové bubliny
time 15:30 – 16:20
Václav Strasser Dětská scéna

Boom
time 17:00 – 18:00
Compagnia DUE Dětská scéna

16.8.
11:00

Divadélko Romaneto

14:00

Kouzelník Roberto

15:30

Divadlo Buřt

21.8.
11:00

Pinocchio Dětská scéna Loutkové
Divadlo Já to jsem

11:15

Archa světla Dětská scéna
Divadlo Víti Marčíka

11:45

Archa světla Dětská scéna
Divadlo Víti Marčíka

14:00

Divadlo Víti Marčíka

16:00

Yellow Sisters

17:00

Archa světla Dětská scéna
Divadlo Víti Marčíka

17:00

Justin Svoboda

17:30

Archa světla Dětská scéna
Divadlo Víti Marčíka

23.8.
11:15

Archa světla Dětská scéna
Divadlo Víti Marčíka

11:45

Archa světla Dětská scéna
Divadlo Víti Marčíka

14:00

Bajaja Dětská scéna Loutkové
Divadlo Víti Marčíka

15:30

Divadlo 100 opic

17:00

Archa světla Dětská scéna
Divadlo Víti Marčíka

17:00

Mafia Remaster Dětská scéna Loutkové
Televize Estráda

17:30

Archa světla Dětská scéna
Divadlo Víti Marčíka

1.9.
11:00

Divadlo Vanička

14:00

Loutkové divadlo Kozlík

15:30

Duhové bubliny Dětská scéna
Václav Strasser

17:00

Compagnia DUE