Zdarma
16.8., 17.8., 17.8., 20.8., 20.8., 24.8., 25.8., 26.8., 28.8., 31.8.
pátek 16.8.

Kolotoč Řezbáře Matěje
time 11:30 – 19:00
15. 8 - 1. 9., 11:30-19:00 Další program pro děti

Výtvarné dílny
time 12:00
15. 8.- 1. 9., 12:00-18:00 Workshopy

Bibliobus Oskar
time 13:00 – 19:00
15. 8. - 1. 9., 13:00 - 19:00 Další program pro děti

Interaktivní instalace Guixot de 8
time 13:30 – 19:00
15. 8. -1. 9., 13:30 - 19:00 Další program pro děti

Žonglérské dílny s Firejokers
time 14:00 – 18:45
15. 8 - 25. 8, 14:00 – 18:45 Workshopy

Veřejné natáčení podcastu Prostor X
time 17:00 – 17:45
16. srpna Debaty

Debata po představení La Putyka
time 20:20 – 20:50
16. srpna Debaty

Pohřební kapela
time 20:30 – 21:50
16. srpna Koncerty

sobota 24.8.

Kolotoč Řezbáře Matěje
time 11:30 – 19:00
15. 8 - 1. 9., 11:30-19:00 Další program pro děti

Výtvarné dílny
time 12:00 – 18:00
15. 8.- 1. 9., 12:00-18:00 Workshopy

Bibliobus Oskar
time 13:00 – 19:00
15. 8. - 1. 9., 13:00 - 19:00 Další program pro děti

Interaktivní instalace Guixot de 8
time 13:30 – 19:00
15. 8. -1. 9., 13:30 - 19:00 Další program pro děti

Žonglérské dílny s Firejokers
time 14:00 – 18:45
15. 8 - 25. 8, 14:00 – 18:45 Workshopy

VÁCLAV KOUBEK s kapelou
time 20:30 – 21:50
24. srpna Koncerty

pondělí 26.8.

Žonglérský den 2024
time 10:30 – 19:30
26. srpna Workshopy

Kolotoč Řezbáře Matěje
time 11:30 – 19:00
15. 8 - 1. 9., 11:30-19:00 Další program pro děti

Výtvarné dílny
time 12:00 – 18:00
15. 8.- 1. 9., 12:00-18:00 Workshopy

Bibliobus Oskar
time 13:00 – 19:00
15. 8. - 1. 9., 13:00 - 19:00 Další program pro děti

Cirkusové dílny Cirkusu LeGrando
time 13:30 – 18:45
26. 8. - 1. 9., 13:30 - 18:45 Workshopy

Interaktivní instalace Guixot de 8
time 13:30 – 19:00
15. 8. -1. 9., 13:30 - 19:00 Další program pro děti

RAJTARAJ
time 20:30 – 21:50
26. srpna Koncerty

středa 28.8.

Kolotoč Řezbáře Matěje
time 11:30 – 19:00
15. 8 - 1. 9., 11:30-19:00 Další program pro děti

Výtvarné dílny
time 12:00
15. 8.- 1. 9., 12:00-18:00 Workshopy

Bibliobus Oskar
time 13:00 – 19:00
15. 8. - 1. 9., 13:00 - 19:00 Další program pro děti

Cirkusové dílny Cirkusu LeGrando
time 13:30 – 18:45
26. 8. - 1. 9., 13:30 - 18:45 Workshopy

Interaktivní instalace Guixot de 8
time 13:30 – 19:00
15. 8. -1. 9., 13:30 - 19:00 Další program pro děti

SCHODIŠTĚ
time 20:30 – 21:50
28. srpna Koncerty

16.8.
11:30

Kolotoč Řezbáře Matěje Další program pro děti
15. 8 - 1. 9., 11:30-19:00

12:00

15. 8.- 1. 9., 12:00-18:00

13:00

Bibliobus Oskar Další program pro děti Zdarma
15. 8. - 1. 9., 13:00 - 19:00

13:30

15. 8. -1. 9., 13:30 - 19:00

14:00

15. 8 - 25. 8, 14:00 – 18:45

20:30

16. srpna

24.8.
11:30

Kolotoč Řezbáře Matěje Další program pro děti
15. 8 - 1. 9., 11:30-19:00

12:00

15. 8.- 1. 9., 12:00-18:00

13:00

Bibliobus Oskar Další program pro děti Zdarma
15. 8. - 1. 9., 13:00 - 19:00

13:30

15. 8. -1. 9., 13:30 - 19:00

14:00

15. 8 - 25. 8, 14:00 – 18:45

20:30

24. srpna

26.8.
10:30

26. srpna

11:30

Kolotoč Řezbáře Matěje Další program pro děti
15. 8 - 1. 9., 11:30-19:00

12:00

15. 8.- 1. 9., 12:00-18:00

13:00

Bibliobus Oskar Další program pro děti Zdarma
15. 8. - 1. 9., 13:00 - 19:00

13:30

26. 8. - 1. 9., 13:30 - 18:45

13:30

15. 8. -1. 9., 13:30 - 19:00

20:30

26. srpna

28.8.
11:30

Kolotoč Řezbáře Matěje Další program pro děti
15. 8 - 1. 9., 11:30-19:00

12:00

15. 8.- 1. 9., 12:00-18:00

13:00

Bibliobus Oskar Další program pro děti Zdarma
15. 8. - 1. 9., 13:00 - 19:00

13:30

26. 8. - 1. 9., 13:30 - 18:45

13:30

15. 8. -1. 9., 13:30 - 19:00

20:30

28. srpna