Rodinné
15.8., 17.8., 17.8., 20.8., 20.8., 24.8., 25.8., 26.8., 29.8., 31.8.
čtvrtek 15.8.

Kolotoč Řezbáře Matěje
time 11:30 – 19:00
15. 8 - 1. 9., 11:30-19:00 Další program pro děti

Výtvarné dílny
time 12:00
15. 8.- 1. 9., 12:00-18:00 Workshopy

Bibliobus Oskar
time 13:00 – 19:00
15. 8. - 1. 9., 13:00 - 19:00 Další program pro děti

Interaktivní instalace Guixot de 8
time 13:30 – 19:00
15. 8. -1. 9., 13:30 - 19:00 Další program pro děti

Duhové bubliny
time 14:00 – 14:50
Václav Strasser Dětská scéna

Žonglérské dílny s Firejokers
time 14:00 – 18:45
15. 8 - 25. 8, 14:00 – 18:45 Workshopy

Tři pohádky o Honzovi
time 15:30 – 16:15
divadlo Harmonika Dětská scéna

Čert tě vem!
time 17:00 – 17:50
LokVar Dětská scéna

Nespoutaní
time 19:00 – 20:10
Losers Cirque Company Česká scéna

PIC
time 20:00 – 21:30
Surnatural Orchestra & Cirque Inextremiste Hlavní hvězdy

sobota 24.8.

Kolotoč Řezbáře Matěje
time 11:30 – 19:00
15. 8 - 1. 9., 11:30-19:00 Další program pro děti

Výtvarné dílny
time 12:00 – 18:00
15. 8.- 1. 9., 12:00-18:00 Workshopy

Bibliobus Oskar
time 13:00 – 19:00
15. 8. - 1. 9., 13:00 - 19:00 Další program pro děti

Interaktivní instalace Guixot de 8
time 13:30 – 19:00
15. 8. -1. 9., 13:30 - 19:00 Další program pro děti

Poutníci po hvězdách
time 14:00 – 14:50
FysioART Česká scéna

Žonglérské dílny s Firejokers
time 14:00 – 18:45
15. 8 - 25. 8, 14:00 – 18:45 Workshopy

Teacrobat
time 14:30 – 15:15
Cirko Hopley Česká scéna

Duhové bubliny
time 17:00 – 17:50
Václav Strasser Dětská scéna

Teacrobat
time 17:30 – 18:15
Cirko Hopley Česká scéna

Poutníci po hvězdách
time 17:30 – 18:20
FysioART Česká scéna

PIC
time 20:00 – 21:30
Surnatural Orchestra & Cirque Inextremiste Hlavní hvězdy

pondělí 26.8.

Žonglérský den 2024
time 10:30 – 19:30
26. srpna Workshopy

O kouzelné kuličce
time 11:00 – 11:50
Kejklířské divadlo Vojty Vrtka Dětská scéna

Expedice k domovu
time 11:30 – 12:10
Moetivi Karavan Česká scéna

Kolotoč Řezbáře Matěje
time 11:30 – 19:00
15. 8 - 1. 9., 11:30-19:00 Další program pro děti

Výtvarné dílny
time 12:00 – 18:00
15. 8.- 1. 9., 12:00-18:00 Workshopy

Bibliobus Oskar
time 13:00 – 19:00
15. 8. - 1. 9., 13:00 - 19:00 Další program pro děti

Expedice k domovu
time 13:30 – 14:10
Moetivi Karavan Česká scéna

Cirkusové dílny Cirkusu LeGrando
time 13:30 – 18:45
26. 8. - 1. 9., 13:30 - 18:45 Workshopy

Interaktivní instalace Guixot de 8
time 13:30 – 19:00
15. 8. -1. 9., 13:30 - 19:00 Další program pro děti

Expedice k domovu
time 15:30 – 16:10
Moetivi Karavan Česká scéna

Expedice k domovu
time 17:30 – 18:10
Moetivi Karavan Česká scéna

čtvrtek 29.8.

Expedice k domovu
time 11:30 – 12:10
Moetivi Karavan Česká scéna

Kolotoč Řezbáře Matěje
time 11:30 – 19:00
15. 8 - 1. 9., 11:30-19:00 Další program pro děti

Výtvarné dílny
time 12:00
15. 8.- 1. 9., 12:00-18:00 Workshopy

O Zlatovlásce
time 12:00 – 12:30
Teatrotoč Puppets in Prague Dětská scéna

Bibliobus Oskar
time 13:00 – 19:00
15. 8. - 1. 9., 13:00 - 19:00 Další program pro děti

Expedice k domovu
time 13:30 – 14:10
Moetivi Karavan Česká scéna

Cirkusové dílny Cirkusu LeGrando
time 13:30 – 18:45
26. 8. - 1. 9., 13:30 - 18:45 Workshopy

Interaktivní instalace Guixot de 8
time 13:30 – 19:00
15. 8. -1. 9., 13:30 - 19:00 Další program pro děti

Pískomil se vrací - koncert
time 14:00 – 14:45
Pískomil se vrací Dětská scéna

Teacrobat
time 14:30 – 15:15
Cirko Hopley Česká scéna

Expedice k domovu
time 15:30 – 16:10
Moetivi Karavan Česká scéna

Malíři
time 15:30 – 16:10
Bratři v tricku Dětská scéna

O Zlatovlásce
time 16:00 – 16:30
Teatrotoč Puppets in Prague Dětská scéna

Oh!
time 17:00 – 18:05
Compagnia DUE Dětská scéna

Expedice k domovu
time 17:30 – 18:10
Moetivi Karavan Česká scéna

Teacrobat
time 17:30 – 18:15
Cirko Hopley Česká scéna

Pošťáci
time 17:30 – 18:15
Bratři v tricku Česká scéna

PIC
time 20:00 – 21:30
Surnatural Orchestra & Cirque Inextremiste Hlavní hvězdy

15.8.
11:30

Kolotoč Řezbáře Matěje Další program pro děti
15. 8 - 1. 9., 11:30-19:00

12:00

15. 8.- 1. 9., 12:00-18:00

13:00

Bibliobus Oskar Další program pro děti Zdarma
15. 8. - 1. 9., 13:00 - 19:00

13:30

15. 8. -1. 9., 13:30 - 19:00

14:00

Duhové bubliny Dětská scéna
Václav Strasser

14:00

15. 8 - 25. 8, 14:00 – 18:45

15:30

divadlo Harmonika

17:00

Čert tě vem! Dětská scéna Loutkové
LokVar

19:00

Nespoutaní Česká scéna
Losers Cirque Company

20:00

PIC Hlavní hvězdy
Surnatural Orchestra & Cirque Inextremiste

24.8.
11:30

Kolotoč Řezbáře Matěje Další program pro děti
15. 8 - 1. 9., 11:30-19:00

12:00

15. 8.- 1. 9., 12:00-18:00

13:00

Bibliobus Oskar Další program pro děti Zdarma
15. 8. - 1. 9., 13:00 - 19:00

13:30

15. 8. -1. 9., 13:30 - 19:00

14:00

15. 8 - 25. 8, 14:00 – 18:45

14:30

Teacrobat Česká scéna Rodinné
Cirko Hopley

17:00

Duhové bubliny Dětská scéna
Václav Strasser

17:30

Teacrobat Česká scéna Rodinné
Cirko Hopley

20:00

PIC Hlavní hvězdy
Surnatural Orchestra & Cirque Inextremiste

26.8.
10:30

26. srpna

11:00

O kouzelné kuličce Dětská scéna
Kejklířské divadlo Vojty Vrtka

11:30

Moetivi Karavan

11:30

Kolotoč Řezbáře Matěje Další program pro děti
15. 8 - 1. 9., 11:30-19:00

12:00

15. 8.- 1. 9., 12:00-18:00

13:00

Bibliobus Oskar Další program pro děti Zdarma
15. 8. - 1. 9., 13:00 - 19:00

13:30

Moetivi Karavan

13:30

26. 8. - 1. 9., 13:30 - 18:45

13:30

15. 8. -1. 9., 13:30 - 19:00

15:30

Moetivi Karavan

17:30

Moetivi Karavan

29.8.
11:30

Moetivi Karavan

11:30

Kolotoč Řezbáře Matěje Další program pro děti
15. 8 - 1. 9., 11:30-19:00

12:00

15. 8.- 1. 9., 12:00-18:00

12:00

O Zlatovlásce Dětská scéna
Teatrotoč Puppets in Prague

13:00

Bibliobus Oskar Další program pro děti Zdarma
15. 8. - 1. 9., 13:00 - 19:00

13:30

Moetivi Karavan

13:30

26. 8. - 1. 9., 13:30 - 18:45

13:30

15. 8. -1. 9., 13:30 - 19:00

14:00

Pískomil se vrací

14:30

Teacrobat Česká scéna Rodinné
Cirko Hopley

15:30

Moetivi Karavan

15:30

Bratři v tricku

16:00

O Zlatovlásce Dětská scéna
Teatrotoč Puppets in Prague

17:00

Compagnia DUE

17:30

Moetivi Karavan

17:30

Teacrobat Česká scéna Rodinné
Cirko Hopley

17:30

Bratři v tricku

20:00

PIC Hlavní hvězdy
Surnatural Orchestra & Cirque Inextremiste