Dětská scéna
15.8., 17.8., 17.8., 17.8., 20.8., 20.8., 25.8., 25.8., 29.8., 31.8.
čtvrtek 15.8.

Červená Karkulka Rex
time 11:00 – 11:40
Divadlo B Dětská scéna

Duhové bubliny
time 14:00 – 14:50
Václav Strasser Dětská scéna

Tři pohádky o Honzovi
time 15:30 – 16:15
divadlo Harmonika Dětská scéna

Čert tě vem!
time 17:00 – 17:50
LokVar Dětská scéna

sobota 17.8.

Sem už se nikdo nevejde
time 11:00 – 11:50
Zdravotní klaun Dětská scéna

Karkulka Červená
time 14:00 – 14:50
Zdravotní klaun Dětská scéna

Za čárou
time 15:30 – 16:15
Zdravotní klaun Dětská scéna

O Šípkové Růžence
time 17:00 – 17:45
Zdravotní klaun Dětská scéna

neděle 25.8.

Neviditelný cirkus
time 11:00 – 11:45
Sacra Circus Dětská scéna

PohádkoMAT
time 14:00 – 14:45
Divadlo Buřt Dětská scéna

Rozbal to!
time 16:00 – 16:45
Nosálci Dětská scéna

Pohádky z celého světa
time 17:00 – 17:50
Storytelling s Markétou Holou Dětská scéna

čtvrtek 29.8.

Výlet
time 10:00 – 10:35
Studio DAMÚZA Dětská scéna

Pohádka z budíku
time 11:00 – 11:45
Teátr Pavla Šmída Dětská scéna

Výlet
time 11:30 – 12:05
Studio DAMÚZA Dětská scéna

O Zlatovlásce
time 12:00 – 12:30
Teatrotoč Puppets in Prague Dětská scéna

Pískomil se vrací - koncert
time 14:00 – 14:45
Pískomil se vrací Dětská scéna

Malíři
time 15:30 – 16:10
Bratři v tricku Dětská scéna

O Zlatovlásce
time 16:00 – 16:30
Teatrotoč Puppets in Prague Dětská scéna

Oh!
time 17:00 – 18:05
Compagnia DUE Dětská scéna

15.8.
11:00

Divadlo B

14:00

Duhové bubliny Dětská scéna
Václav Strasser

15:30

divadlo Harmonika

17:00

Čert tě vem! Dětská scéna Loutkové
LokVar

17.8.
11:00

Zdravotní klaun

14:00

Zdravotní klaun

15:30

Za čárou Dětská scéna Klauni
Zdravotní klaun

17:00

Zdravotní klaun

25.8.
11:00

Neviditelný cirkus Dětská scéna
Sacra Circus

14:00

PohádkoMAT Dětská scéna Loutkové
Divadlo Buřt

16:00

Nosálci

17:00

Storytelling s Markétou Holou

29.8.
10:00

Výlet Dětská scéna Pro batolata
Studio DAMÚZA

11:00

Teátr Pavla Šmída

11:30

Výlet Dětská scéna Pro batolata
Studio DAMÚZA

12:00

O Zlatovlásce Dětská scéna
Teatrotoč Puppets in Prague

14:00

Pískomil se vrací

15:30

Bratři v tricku

16:00

O Zlatovlásce Dětská scéna
Teatrotoč Puppets in Prague

17:00

Compagnia DUE