Typ představení
15.8., 17.8., 17.8., 20.8., 20.8., 24.8., 25.8., 26.8., 31.8.
čtvrtek 15.8.

Červená Karkulka Rex
time 11:00 – 11:40
Divadlo B Dětská scéna

Kolotoč Řezbáře Matěje
time 11:30 – 19:00
15. 8 - 1. 9., 11:30-19:00 Další program pro děti

Výtvarné dílny
time 12:00
15. 8.- 1. 9., 12:00-18:00 Další program pro děti

Bibliobus Oskar
time 13:00 – 19:00
15. 8. - 1. 9., 13:00 - 19:00 Další program pro děti

Interaktivní instalace Guixot de 8
time 13:30 – 19:00
15. 8. -1. 9., 13:30 - 19:00 Další program pro děti

Duhové bubliny
time 14:00 – 14:50
Václav Strasser Dětská scéna

Žonglérské dílny s Firejokers
time 14:00 – 18:45
15. 8 - 25. 8, 14:00 – 18:45 Další program pro děti

Tři pohádky o Honzovi
time 15:30 – 16:15
divadlo Harmonika Dětská scéna

Čert tě vem!
time 17:00 – 17:50
LokVar Dětská scéna

#Since1994
time 19:00 – 20:00
Eye Catching Circus Hlavní hvězdy

Nespoutaní
time 19:00 – 20:10
Losers Cirque Company Česká scéna

vyprodáno

Concerto pour deux Clowns
time 19:00 – 20:10
Les Rois Vagabonds Hlavní hvězdy

PIC
time 20:00 – 21:30
Surnatural Orchestra & Cirque Inextremiste Hlavní hvězdy

La Orquesta Informal (arg)
time 20:30 – 21:50
15. srpna Koncerty

sobota 24.8.

Nedopečený koláček
time 11:00 – 11:45
Loutky bez hranic Dětská scéna

Kolotoč Řezbáře Matěje
time 11:30 – 19:00
15. 8 - 1. 9., 11:30-19:00 Další program pro děti

Výtvarné dílny
time 12:00 – 18:00
15. 8.- 1. 9., 12:00-18:00 Další program pro děti

Bibliobus Oskar
time 13:00 – 19:00
15. 8. - 1. 9., 13:00 - 19:00 Další program pro děti

Interaktivní instalace Guixot de 8
time 13:30 – 19:00
15. 8. -1. 9., 13:30 - 19:00 Další program pro děti

Poutníci po hvězdách
time 14:00 – 14:50
FysioART Česká scéna

Malá Flinta
time 14:00 – 15:00
Strýček & kol. Dětská scéna

Žonglérské dílny s Firejokers
time 14:00 – 18:45
15. 8 - 25. 8, 14:00 – 18:45 Další program pro děti

Teacrobat
time 14:30 – 15:15
Cirko Hopley Česká scéna

O Zubejdě Solimánské
time 15:30 – 16:00
Bauerovi Josefov Dětská scéna

Duhové bubliny
time 17:00 – 17:50
Václav Strasser Dětská scéna

Teacrobat
time 17:30 – 18:15
Cirko Hopley Česká scéna

Poutníci po hvězdách
time 17:30 – 18:20
FysioART Česká scéna

Concerto pour deux Clowns
time 19:00 – 20:10
Les Rois Vagabonds Hlavní hvězdy

PIC
time 20:00 – 21:30
Surnatural Orchestra & Cirque Inextremiste Hlavní hvězdy

Entre Chiens et Louves
time 20:30 – 21:45
Cirque Le Roux Hlavní hvězdy

VÁCLAV KOUBEK s kapelou
time 20:30 – 21:50
24. srpna Koncerty

pondělí 26.8.

Žonglérský den 2024
time 10:30 – 19:30
26. srpna Další program pro děti

O kouzelné kuličce
time 11:00 – 11:50
Kejklířské divadlo Vojty Vrtka Dětská scéna

Expedice k domovu
time 11:30 – 12:10
Moetivi Karavan Česká scéna

Kolotoč Řezbáře Matěje
time 11:30 – 19:00
15. 8 - 1. 9., 11:30-19:00 Další program pro děti

Výtvarné dílny
time 12:00 – 18:00
15. 8.- 1. 9., 12:00-18:00 Další program pro děti

Bibliobus Oskar
time 13:00 – 19:00
15. 8. - 1. 9., 13:00 - 19:00 Další program pro děti

Expedice k domovu
time 13:30 – 14:10
Moetivi Karavan Česká scéna

Cirkusové dílny Cirkusu LeGrando
time 13:30 – 18:45
26. 8. - 1. 9., 13:30 - 18:45 Další program pro děti

Interaktivní instalace Guixot de 8
time 13:30 – 19:00
15. 8. -1. 9., 13:30 - 19:00 Další program pro děti

Z tajného deníku Smolíčka Pé
time 14:00 – 14:45
Studio DAMÚZA Dětská scéna

Expedice k domovu
time 15:30 – 16:10
Moetivi Karavan Česká scéna

O třech neposlušných kůzlátkách
time 15:30 – 16:20
Pruhované panenky Dětská scéna

Digitime
time 17:00 – 17:45
Nosálci Dětská scéna

Expedice k domovu
time 17:30 – 18:10
Moetivi Karavan Česká scéna

#Since1994
time 19:00 – 20:00
Eye Catching Circus Hlavní hvězdy

Cirkusové miniatury
time 19:00 – 20:00
Stará / Zahradnický / Hrdlička / Lennox / Widmer Česká scéna

Entre Chiens et Louves
time 20:30 – 21:45
Cirque Le Roux Hlavní hvězdy

RAJTARAJ
time 20:30 – 21:50
26. srpna Koncerty

15.8.
11:00

Divadlo B

11:30

Kolotoč Řezbáře Matěje Další program pro děti
15. 8 - 1. 9., 11:30-19:00

12:00

Výtvarné dílny Další program pro děti
15. 8.- 1. 9., 12:00-18:00

13:00

Bibliobus Oskar Další program pro děti Zdarma
15. 8. - 1. 9., 13:00 - 19:00

13:30

15. 8. -1. 9., 13:30 - 19:00

14:00

Duhové bubliny Dětská scéna
Václav Strasser

14:00

15. 8 - 25. 8, 14:00 – 18:45

15:30

divadlo Harmonika

17:00

Čert tě vem! Dětská scéna Loutkové
LokVar

19:00

#Since1994 Hlavní hvězdy
Eye Catching Circus

19:00

Nespoutaní Česká scéna vyprodáno
Losers Cirque Company

19:00

Les Rois Vagabonds

20:00

PIC Hlavní hvězdy
Surnatural Orchestra & Cirque Inextremiste

20:30

15. srpna

24.8.
11:00

Loutky bez hranic

11:30

Kolotoč Řezbáře Matěje Další program pro děti
15. 8 - 1. 9., 11:30-19:00

12:00

Výtvarné dílny Další program pro děti
15. 8.- 1. 9., 12:00-18:00

13:00

Bibliobus Oskar Další program pro děti Zdarma
15. 8. - 1. 9., 13:00 - 19:00

13:30

15. 8. -1. 9., 13:30 - 19:00

14:00

Malá Flinta Dětská scéna
Strýček & kol.

14:00

15. 8 - 25. 8, 14:00 – 18:45

14:30

Teacrobat Česká scéna Rodinné
Cirko Hopley

15:30

Bauerovi Josefov

17:00

Duhové bubliny Dětská scéna
Václav Strasser

17:30

Teacrobat Česká scéna Rodinné
Cirko Hopley

19:00

Les Rois Vagabonds

20:00

PIC Hlavní hvězdy
Surnatural Orchestra & Cirque Inextremiste

20:30

Entre Chiens et Louves Hlavní hvězdy
Cirque Le Roux

20:30

24. srpna

26.8.
10:30

Žonglérský den 2024 Další program pro děti
26. srpna

11:00

O kouzelné kuličce Dětská scéna
Kejklířské divadlo Vojty Vrtka

11:30

Moetivi Karavan

11:30

Kolotoč Řezbáře Matěje Další program pro děti
15. 8 - 1. 9., 11:30-19:00

12:00

Výtvarné dílny Další program pro děti
15. 8.- 1. 9., 12:00-18:00

13:00

Bibliobus Oskar Další program pro děti Zdarma
15. 8. - 1. 9., 13:00 - 19:00

13:30

Moetivi Karavan

13:30

26. 8. - 1. 9., 13:30 - 18:45

13:30

15. 8. -1. 9., 13:30 - 19:00

14:00

Studio DAMÚZA

15:30

Moetivi Karavan

15:30

Pruhované panenky

17:00

Digitime Dětská scéna Loutkové
Nosálci

17:30

Moetivi Karavan

19:00

#Since1994 Hlavní hvězdy
Eye Catching Circus

19:00

Cirkusové miniatury Česká scéna
Stará / Zahradnický / Hrdlička / Lennox / Widmer

20:30

Entre Chiens et Louves Hlavní hvězdy
Cirque Le Roux

20:30

26. srpna