Rodinné
17.8., 18.8., 20.8., 30.8., 31.8.
pátek 30.8.

Kouzelnická show pro děti a jejich rodiče
time 11:00 – 11:45
Kouzelník Mišuge Dětská scéna

Expedice k domovu
time 11:30 – 12:10
Moetivi Karavan Česká scéna

Kolotoč Řezbáře Matěje
time 11:30 – 19:00
15. 8 - 1. 9., 11:30-19:00 Další program pro děti

Výtvarné dílny
time 12:00
15. 8.- 1. 9., 12:00-18:00 Workshopy

O Zlatovlásce
time 12:00 – 12:30
Teatrotoč Puppets in Prague Dětská scéna

Bibliobus Oskar
time 13:00 – 19:00
15. 8. - 1. 9., 13:00 - 19:00 Další program pro děti

Expedice k domovu
time 13:30 – 14:10
Moetivi Karavan Česká scéna

Cirkusové dílny Cirkusu LeGrando
time 13:30 – 18:45
26. 8. - 1. 9., 13:30 - 18:45 Workshopy

Interaktivní instalace Guixot de 8
time 13:30 – 19:00
15. 8. -1. 9., 13:30 - 19:00 Další program pro děti

Teacrobat
time 14:30 – 15:15
Cirko Hopley Česká scéna

Expedice k domovu
time 15:30 – 16:10
Moetivi Karavan Česká scéna

Kde budeme bydlet?
time 15:30 – 16:20
vi.TVOR Dětská scéna

O Zlatovlásce
time 16:00 – 16:30
Teatrotoč Puppets in Prague Dětská scéna

NA PRAŠINU!
time 16:00 – 16:40
Letní Letňák - Líza Urbanová, Dana Moree Dětská scéna

Sedm statečných
time 17:00 – 17:40
Letní Letňák - Tereza Pušová Dětská scéna

Oh!
time 17:00 – 18:05
Compagnia DUE Dětská scéna

Expedice k domovu
time 17:30 – 18:10
Moetivi Karavan Česká scéna

Teacrobat
time 17:30 – 18:15
Cirko Hopley Česká scéna

Obraz a slovo
time 18:00 – 18:40
Letní Letňák Teens - Bela Schenková Dětská scéna

PADEnáct
time 19:00 – 20:00
Cirk La Putyka Studio Česká scéna

PIC
time 20:00 – 21:30
Surnatural Orchestra & Cirque Inextremiste Hlavní hvězdy

30.8.
11:00

Kouzelník Mišuge

11:30

Moetivi Karavan

11:30

Kolotoč Řezbáře Matěje Další program pro děti
15. 8 - 1. 9., 11:30-19:00

12:00

15. 8.- 1. 9., 12:00-18:00

12:00

O Zlatovlásce Dětská scéna
Teatrotoč Puppets in Prague

13:00

Bibliobus Oskar Další program pro děti Zdarma
15. 8. - 1. 9., 13:00 - 19:00

13:30

Moetivi Karavan

13:30

26. 8. - 1. 9., 13:30 - 18:45

13:30

15. 8. -1. 9., 13:30 - 19:00

14:30

Teacrobat Česká scéna Rodinné
Cirko Hopley

15:30

Moetivi Karavan

15:30

vi.TVOR

16:00

O Zlatovlásce Dětská scéna
Teatrotoč Puppets in Prague

16:00

NA PRAŠINU! Dětská scéna
Letní Letňák - Líza Urbanová, Dana Moree

17:00

Sedm statečných Dětská scéna
Letní Letňák - Tereza Pušová

17:00

Compagnia DUE

17:30

Moetivi Karavan

17:30

Teacrobat Česká scéna Rodinné
Cirko Hopley

18:00

Obraz a slovo Dětská scéna
Letní Letňák Teens - Bela Schenková

19:00

PADEnáct Česká scéna
Cirk La Putyka Studio

20:00

PIC Hlavní hvězdy
Surnatural Orchestra & Cirque Inextremiste