Dětská scéna
17.8., 18.8., 20.8., 24.8., 29.8., 30.8., 31.8.
sobota 24.8.

Nedopečený koláček
time 11:00 – 11:45
Loutky bez hranic Dětská scéna

Malá Flinta
time 14:00 – 15:00
Strýček & kol. Dětská scéna

O Zubejdě Solimánské
time 15:30 – 16:00
Bauerovi Josefov Dětská scéna

Duhové bubliny
time 17:00 – 17:50
Václav Strasser Dětská scéna

čtvrtek 29.8.

Výlet
time 10:00 – 10:35
Studio DAMÚZA Dětská scéna

Pohádka z budíku
time 11:00 – 11:45
Teátr Pavla Šmída Dětská scéna

Výlet
time 11:30 – 12:05
Studio DAMÚZA Dětská scéna

O Zlatovlásce
time 12:00 – 12:30
Teatrotoč Puppets in Prague Dětská scéna

Pískomil se vrací - koncert
time 14:00 – 14:45
Pískomil se vrací Dětská scéna

Malíři
time 15:30 – 16:10
Bratři v tricku Dětská scéna

O Zlatovlásce
time 16:00 – 16:30
Teatrotoč Puppets in Prague Dětská scéna

Oh!
time 17:00 – 18:05
Compagnia DUE Dětská scéna

pátek 30.8.

Kouzelnická show pro děti a jejich rodiče
time 11:00 – 11:45
Kouzelník Mišuge Dětská scéna

O Zlatovlásce
time 12:00 – 12:30
Teatrotoč Puppets in Prague Dětská scéna

Zlatá husa
time 14:00 – 14:45
Buchty a loutky Dětská scéna

Kde budeme bydlet?
time 15:30 – 16:20
vi.TVOR Dětská scéna

O Zlatovlásce
time 16:00 – 16:30
Teatrotoč Puppets in Prague Dětská scéna

NA PRAŠINU!
time 16:00 – 16:40
Letní Letňák - Líza Urbanová, Dana Moree Dětská scéna

Sedm statečných
time 17:00 – 17:40
Letní Letňák - Tereza Pušová Dětská scéna

Oh!
time 17:00 – 18:05
Compagnia DUE Dětská scéna

Obraz a slovo
time 18:00 – 18:40
Letní Letňák Teens - Bela Schenková Dětská scéna

24.8.
11:00

Loutky bez hranic

14:00

Malá Flinta Dětská scéna
Strýček & kol.

15:30

Bauerovi Josefov

17:00

Duhové bubliny Dětská scéna
Václav Strasser

29.8.
10:00

Výlet Dětská scéna Pro batolata
Studio DAMÚZA

11:00

Teátr Pavla Šmída

11:30

Výlet Dětská scéna Pro batolata
Studio DAMÚZA

12:00

O Zlatovlásce Dětská scéna
Teatrotoč Puppets in Prague

14:00

Pískomil se vrací

15:30

Bratři v tricku

16:00

O Zlatovlásce Dětská scéna
Teatrotoč Puppets in Prague

17:00

Compagnia DUE

30.8.
11:00

Kouzelník Mišuge

12:00

O Zlatovlásce Dětská scéna
Teatrotoč Puppets in Prague

14:00

Zlatá husa Dětská scéna Loutkové
Buchty a loutky

15:30

vi.TVOR

16:00

O Zlatovlásce Dětská scéna
Teatrotoč Puppets in Prague

16:00

NA PRAŠINU! Dětská scéna
Letní Letňák - Líza Urbanová, Dana Moree

17:00

Sedm statečných Dětská scéna
Letní Letňák - Tereza Pušová

17:00

Compagnia DUE

18:00

Obraz a slovo Dětská scéna
Letní Letňák Teens - Bela Schenková