Dětská scéna
17.8., 20.8., 22.8., 24.8., 25.8., 27.8., 30.8.
sobota 24.8.

Nedopečený koláček
time 11:00 – 11:45
Loutky bez hranic Dětská scéna

Malá Flinta
time 14:00 – 15:00
Strýček & kol. Dětská scéna

O Zubejdě Solimánské
time 15:30 – 16:00
Bauerovi Josefov Dětská scéna

Duhové bubliny
time 17:00 – 17:50
Václav Strasser Dětská scéna

neděle 25.8.

Neviditelný cirkus
time 11:00 – 11:45
Sacra Circus Dětská scéna

PohádkoMAT
time 14:00 – 14:45
Divadlo Buřt Dětská scéna

Rozbal to!
time 16:00 – 16:45
Nosálci Dětská scéna

Pohádky z celého světa
time 17:00 – 17:50
Storytelling s Markétou Holou Dětská scéna

úterý 27.8.

Chramst
time 10:00 – 10:35
Studio DAMÚZA Dětská scéna

Hra o trůn
time 11:00 – 11:45
Bratři v tricku Dětská scéna

Chramst
time 11:30 – 12:05
Studio DAMÚZA Dětská scéna

Tři prasátka
time 14:00 – 14:40
Kejklířské divadlo Vojty Vrtka Dětská scéna

Neboj, houbo
time 15:30 – 16:00
Kolektiv TMEL Dětská scéna

Cirkus Archibald
time 15:30 – 16:10
MIM.o.s. Dětská scéna

O kohoutkovi a slepičce
time 17:00 – 17:45
Malé divadélko Praha Dětská scéna

pátek 30.8.

Kouzelnická show pro děti a jejich rodiče
time 11:00 – 11:45
Kouzelník Mišuge Dětská scéna

O Zlatovlásce
time 12:00 – 12:30
Teatrotoč Puppets in Prague Dětská scéna

Zlatá husa
time 14:00 – 14:45
Buchty a loutky Dětská scéna

Kde budeme bydlet?
time 15:30 – 16:20
vi.TVOR Dětská scéna

O Zlatovlásce
time 16:00 – 16:30
Teatrotoč Puppets in Prague Dětská scéna

Oh!
time 17:00 – 18:05
Compagnia DUE Dětská scéna

24.8.
11:00

Loutky bez hranic

14:00

Malá Flinta Dětská scéna
Strýček & kol.

15:30

Bauerovi Josefov

17:00

Duhové bubliny Dětská scéna
Václav Strasser

25.8.
11:00

Neviditelný cirkus Dětská scéna
Sacra Circus

14:00

PohádkoMAT Dětská scéna Loutkové
Divadlo Buřt

16:00

Nosálci

17:00

Storytelling s Markétou Holou

27.8.
10:00

Studio DAMÚZA

11:00

Hra o trůn Dětská scéna
Bratři v tricku

11:30

Studio DAMÚZA

14:00

Tři prasátka Dětská scéna Loutkové
Kejklířské divadlo Vojty Vrtka

15:30

Neboj, houbo Dětská scéna Loutkové
Kolektiv TMEL

15:30

Cirkus Archibald Dětská scéna
MIM.o.s.

17:00

Malé divadélko Praha

30.8.
11:00

Kouzelník Mišuge

12:00

O Zlatovlásce Dětská scéna
Teatrotoč Puppets in Prague

14:00

Zlatá husa Dětská scéna Loutkové
Buchty a loutky

15:30

vi.TVOR

16:00

O Zlatovlásce Dětská scéna
Teatrotoč Puppets in Prague

17:00

Compagnia DUE