17.8., 20.8., 21.8., 22.8., 24.8., 30.8.
středa 21.8.

TEACROBAT
time 14:30 – 15:15
Cirko Hopley Česká scéna

TEACROBAT
time 17:30 – 18:15
Cirko Hopley Česká scéna

ReBird
time 18:00
LaClara a kol. Česká scéna

Radiant
time 19:00 – 19:55
Holektiv Česká scéna

#Since1994
time 19:00 – 20:00
Eye Catching Circus Hlavní hvězdy

Concerto pour deux Clowns
time 19:00 – 20:10
Les Rois Vagabonds Hlavní hvězdy

PIC
time 20:00 – 21:30
Surnatural Orchestra & Cirque Inextremiste Hlavní hvězdy

sobota 24.8.

Poutníci po hvězdách
time 14:00 – 14:50
FysioART Česká scéna

TEACROBAT
time 14:30 – 15:15
Cirko Hopley Česká scéna

TEACROBAT
time 17:30 – 18:15
Cirko Hopley Česká scéna

Poutníci po hvězdách
time 17:30 – 18:20
FysioART Česká scéna

Concerto pour deux Clowns
time 19:00 – 20:10
Les Rois Vagabonds Hlavní hvězdy

PIC
time 20:00 – 21:30
Surnatural Orchestra & Cirque Inextremiste Hlavní hvězdy

Entre Chiens et Louves
time 20:30 – 21:45
Cirque Le Roux Hlavní hvězdy

pátek 30.8.

Expedice k domovu
time 11:30 – 12:10
Moetivi Karavan Česká scéna

Expedice k domovu
time 13:30 – 14:10
Moetivi Karavan Česká scéna

TEACROBAT
time 14:30 – 15:15
Cirko Hopley Česká scéna

Expedice k domovu
time 15:30 – 16:10
Moetivi Karavan Česká scéna

Expedice k domovu
time 17:30 – 18:10
Moetivi Karavan Česká scéna

TEACROBAT
time 17:30 – 18:15
Cirko Hopley Česká scéna

#Since1994
time 19:00 – 20:00
Eye Catching Circus Hlavní hvězdy

PADEnáct
time 19:00 – 20:00
Cirk La Putyka Studio Česká scéna

PIC
time 20:00 – 21:30
Surnatural Orchestra & Cirque Inextremiste Hlavní hvězdy

Entre Chiens et Louves
time 20:30 – 21:45
Cirque Le Roux Hlavní hvězdy

21.8.
14:30

TEACROBAT Česká scéna
Cirko Hopley

17:30

TEACROBAT Česká scéna
Cirko Hopley

18:00

ReBird Česká scéna Open Air Zdarma
LaClara a kol.

19:00

Radiant Česká scéna
Holektiv

19:00

#Since1994 Hlavní hvězdy
Eye Catching Circus

19:00

Les Rois Vagabonds

20:00

PIC Hlavní hvězdy
Surnatural Orchestra & Cirque Inextremiste

24.8.
14:00

FysioART

14:30

TEACROBAT Česká scéna
Cirko Hopley

17:30

TEACROBAT Česká scéna
Cirko Hopley

17:30

FysioART

19:00

Les Rois Vagabonds

20:00

PIC Hlavní hvězdy
Surnatural Orchestra & Cirque Inextremiste

20:30

Entre Chiens et Louves Hlavní hvězdy
Cirque Le Roux

30.8.
11:30

Expedice k domovu Česká scéna
Moetivi Karavan

13:30

Expedice k domovu Česká scéna
Moetivi Karavan

14:30

TEACROBAT Česká scéna
Cirko Hopley

15:30

Expedice k domovu Česká scéna
Moetivi Karavan

17:30

Expedice k domovu Česká scéna
Moetivi Karavan

17:30

TEACROBAT Česká scéna
Cirko Hopley

19:00

#Since1994 Hlavní hvězdy
Eye Catching Circus

19:00

PADEnáct Česká scéna
Cirk La Putyka Studio

20:00

PIC Hlavní hvězdy
Surnatural Orchestra & Cirque Inextremiste

20:30

Entre Chiens et Louves Hlavní hvězdy
Cirque Le Roux