Dětská scéna
16.8., 17.8., 20.8., 20.8., 22.8., 22.8.
pátek 16.8.

Námořnická pohádka z Kampy
time 11:00 – 11:50
Divadélko Romaneto Dětská scéna

Kouzelnická klauniáda
time 14:00 – 14:50
Kouzelník Roberto Dětská scéna

O kóče a pséku
time 15:30 – 16:20
Divadlo Buřt Dětská scéna

úterý 20.8.

Ptáček a lev
time 10:00 – 10:35
Studio DAMÚZA Dětská scéna

Červená Karkulka
time 11:00 – 11:45
Divadlo Já to jsem Dětská scéna

Archa světla
time 11:15 – 11:30
Divadlo Víti Marčíka Dětská scéna

Ptáček a lev
time 11:30 – 12:05
Studio DAMÚZA Dětská scéna

Archa světla
time 11:45 – 12:00
Divadlo Víti Marčíka Dětská scéna

Tři zlaté vlasy děda Vševěda
time 14:00 – 14:50
Divadlo Víti Marčíka Dětská scéna

Malíři
time 15:30 – 16:10
Bratři v tricku Dětská scéna

Archa světla
time 17:00 – 17:15
Divadlo Víti Marčíka Dětská scéna

O prolhaném tygrovi + O nepořádném křečkovi
time 17:00 – 17:45
Divadlo Jednoho Edy Dětská scéna

Archa světla
time 17:30 – 17:45
Divadlo Víti Marčíka Dětská scéna

čtvrtek 22.8.

Kolotoč
time 10:00 – 10:30
Damúza Dětská scéna

Prasečí cirkus
time 11:00 – 11:35
Bratři v tricku Dětská scéna

Archa světla
time 11:15 – 11:30
Divadlo Víti Marčíka Dětská scéna

Kolotoč
time 11:30 – 12:00
Damúza Dětská scéna

Archa světla
time 11:45 – 12:00
Divadlo Víti Marčíka Dětská scéna

O Zlatovlásce
time 14:00 – 14:50
Divadlo Víti Marčíka Dětská scéna

Kocour v botách
time 15:30 – 16:20
Buchty a loutky Dětská scéna

Archa světla
time 17:00 – 17:15
Divadlo Víti Marčíka Dětská scéna

Jak slon dostal chobot
time 17:00 – 17:40
Divadlo Toy Machine Dětská scéna

Archa světla
time 17:30 – 17:45
Divadlo Víti Marčíka Dětská scéna

16.8.
11:00

Divadélko Romaneto

14:00

Kouzelník Roberto

15:30

Divadlo Buřt

20.8.
10:00

Studio DAMÚZA

11:00

Divadlo Já to jsem

11:15

Archa světla Dětská scéna
Divadlo Víti Marčíka

11:30

Studio DAMÚZA

11:45

Archa světla Dětská scéna
Divadlo Víti Marčíka

14:00

Divadlo Víti Marčíka

15:30

Bratři v tricku

17:00

Archa světla Dětská scéna
Divadlo Víti Marčíka

17:30

Archa světla Dětská scéna
Divadlo Víti Marčíka

22.8.
10:00

Kolotoč Dětská scéna Pro batolata
Damúza

11:00

Bratři v tricku

11:15

Archa světla Dětská scéna
Divadlo Víti Marčíka

11:30

Kolotoč Dětská scéna Pro batolata
Damúza

11:45

Archa světla Dětská scéna
Divadlo Víti Marčíka

14:00

O Zlatovlásce Dětská scéna
Divadlo Víti Marčíka

15:30

Buchty a loutky

17:00

Archa světla Dětská scéna
Divadlo Víti Marčíka

17:00

Divadlo Toy Machine

17:30

Archa světla Dětská scéna
Divadlo Víti Marčíka