Typ představení
15.8., 17.8.
pondělí 15.8.

12. - 31. srpna, 10:30-19:00
Kolotoč řezbáře Matěje

pondělí 15. 8. 2022
time 10:30 – 19:00
Pro děti

Buchty a loutky
Detektiv Emil a králík s velkýma ušima

pondělí 15. 8. 2022
time 11:00
Dětská scéna

12.-31. srpna, 12:00-18:00
Výtvarné dílny

pondělí 15. 8. 2022
time 12:00 – 18:00
Tvořivé a cirkusové dílny

12. - 31. srpna, 13:00 - 19:00
Bibliobus Oskar

pondělí 15. 8. 2022
time 13:00 – 19:00
Rodinné

12.-31. srpna, 13:30 - 19:00
Interaktivní instalace Guixot de 8

pondělí 15. 8. 2022
time 13:30 – 19:00
Rodinné

Julio Castaňeda Rodríguez
Kouzelník Roberto

pondělí 15. 8. 2022
time 14:00
Dětská scéna

12.-21. + 29.-31. srpna, 14:00 – 19:00
Žonglérské dílny s Firejokers

pondělí 15. 8. 2022
time 14:00 – 19:00
Tvořivé a cirkusové dílny

Aréna Filipína

pondělí 15. 8. 2022
time 14:00 – 23:59
Novinky

Dřevěné divadlo
O Zlaté rybce

pondělí 15. 8. 2022
time 15:30
Dětská scéna

Eliška Brtnická
Hang Out

pondělí 15. 8. 2022
time 17:00
Festival české scény Šapito poslední místa

Teátr Pavla Šmída
Zapomenutá pohádka

pondělí 15. 8. 2022
time 17:00
Dětská scéna

AirGym Art Company
Tajemství oblaků

pondělí 15. 8. 2022
time 18:30
Festival české scény Open-air

Cirkus Cirkör
Knitting Peace

pondělí 15. 8. 2022
time 19:00
Hlavní hvězdy Šapito vyprodáno

Johann Le Guillerm
Terces

pondělí 15. 8. 2022
time 19:00
Hlavní hvězdy Šapito

Eliška Brtnická
Hang Out

pondělí 15. 8. 2022
time 19:30
Festival české scény Šapito poslední místa

Compañía de Circo "eia"
NUYE

pondělí 15. 8. 2022
time 20:30
Hlavní hvězdy Šapito poslední místa

Zooblasters

pondělí 15. 8. 2022
time 20:30
Koncerty v baru
středa 17.8.

12. - 31. srpna, 10:30-19:00
Kolotoč řezbáře Matěje

středa 17. 8. 2022
time 10:30 – 19:00
Pro děti

Divadlo Volfi
O zajíčkovi, který byl rád na světě

středa 17. 8. 2022
time 11:00
Dětská scéna

12.-31. srpna, 12:00-18:00
Výtvarné dílny

středa 17. 8. 2022
time 12:00 – 18:00
Tvořivé a cirkusové dílny

12. - 31. srpna, 13:00 - 19:00
Bibliobus Oskar

středa 17. 8. 2022
time 13:00 – 19:00
Rodinné

12.-31. srpna, 13:30 - 19:00
Interaktivní instalace Guixot de 8

středa 17. 8. 2022
time 13:30 – 19:00
Rodinné

Bratři v tricku
Malíři

středa 17. 8. 2022
time 14:00
Dětská scéna

12.-21. + 29.-31. srpna, 14:00 – 19:00
Žonglérské dílny s Firejokers

středa 17. 8. 2022
time 14:00 – 19:00
Tvořivé a cirkusové dílny

Aréna Filipína

středa 17. 8. 2022
time 14:00 – 23:59
Novinky

Bilbo Compagnie
Klaun Pingu

středa 17. 8. 2022
time 15:30
Dětská scéna

Václav Strasser
Duhové bubliny

středa 17. 8. 2022
time 17:00
Dětská scéna

Cirkus Cirkör
Knitting Peace

středa 17. 8. 2022
time 19:00
Hlavní hvězdy Šapito poslední místa

Ariadna Vendelová
All my skirts

středa 17. 8. 2022
time 19:00
Festival české scény Šapito

La Orquesta Informal (arg)

středa 17. 8. 2022
time 20:30
Koncerty v baru

Johann Le Guillerm
Terces

středa 17. 8. 2022
time 20:30
Hlavní hvězdy Šapito