Typ představení
12.8., 15.8.
pátek 12.8.

12. - 31. srpna, 10:30-19:00
Kolotoč řezbáře Matěje

pátek 12. 8. 2022
time 10:30 – 19:00
Pro děti

Václav Strasser
Duhové bubliny

pátek 12. 8. 2022
time 11:00
Dětská scéna

12.-31. srpna, 12:00-18:00
Výtvarné dílny

pátek 12. 8. 2022
time 12:00 – 18:00
Tvořivé a cirkusové dílny

12. - 31. srpna, 13:00 - 19:00
Bibliobus Oskar

pátek 12. 8. 2022
time 13:00 – 19:00
Rodinné

12.-31. srpna, 13:30 - 19:00
Interaktivní instalace Guixot de 8

pátek 12. 8. 2022
time 13:30 – 19:00
Rodinné

MIMo.s.
Pohádka pošťácká

pátek 12. 8. 2022
time 14:00
Dětská scéna

12.-21. + 29.-31. srpna, 14:00 – 19:00
Žonglérské dílny s Firejokers

pátek 12. 8. 2022
time 14:00 – 19:00
Tvořivé a cirkusové dílny

Aréna Filipína

pátek 12. 8. 2022
time 14:00 – 23:59
Novinky

Vocaď Pocaď
Detektivní pohádka

pátek 12. 8. 2022
time 15:30
Dětská scéna

Divadlo Kampa
Jmenuji se Orel

pátek 12. 8. 2022
time 17:00
Dětská scéna

AirGym Art Company
NonSen(s)

pátek 12. 8. 2022
time 19:00
Česká scéna Šapito

Cirkus Cirkör
Knitting Peace

pátek 12. 8. 2022
time 19:00
Hlavní hvězdy Šapito vyprodáno

Johann Le Guillerm
Terces

pátek 12. 8. 2022
time 20:00
Hlavní hvězdy Šapito

Johannes Benz

pátek 12. 8. 2022
time 20:30 – 22:00
Koncerty v baru
pondělí 15.8.

12. - 31. srpna, 10:30-19:00
Kolotoč řezbáře Matěje

pondělí 15. 8. 2022
time 10:30 – 19:00
Pro děti

Buchty a loutky
Detektiv Emil a králík s velkýma ušima

pondělí 15. 8. 2022
time 11:00
Dětská scéna

12.-31. srpna, 12:00-18:00
Výtvarné dílny

pondělí 15. 8. 2022
time 12:00 – 18:00
Tvořivé a cirkusové dílny

12. - 31. srpna, 13:00 - 19:00
Bibliobus Oskar

pondělí 15. 8. 2022
time 13:00 – 19:00
Rodinné

12.-31. srpna, 13:30 - 19:00
Interaktivní instalace Guixot de 8

pondělí 15. 8. 2022
time 13:30 – 19:00
Rodinné

Julio Castaňeda Rodríguez
Kouzelník Roberto

pondělí 15. 8. 2022
time 14:00
Dětská scéna

12.-21. + 29.-31. srpna, 14:00 – 19:00
Žonglérské dílny s Firejokers

pondělí 15. 8. 2022
time 14:00 – 19:00
Tvořivé a cirkusové dílny

Aréna Filipína

pondělí 15. 8. 2022
time 14:00 – 23:59
Novinky

Dřevěné divadlo
O Zlaté rybce

pondělí 15. 8. 2022
time 15:30
Dětská scéna

Eliška Brtnická
Hang Out

pondělí 15. 8. 2022
time 17:00
Česká scéna Šapito

Teátr Pavla Šmída
Zapomenutá pohádka

pondělí 15. 8. 2022
time 17:00
Dětská scéna

AirGym Art Company
Tajemství oblaků

pondělí 15. 8. 2022
time 18:30
Česká scéna Open-air

Cirkus Cirkör
Knitting Peace

pondělí 15. 8. 2022
time 19:00
Hlavní hvězdy Šapito

Johann Le Guillerm
Terces

pondělí 15. 8. 2022
time 19:00
Hlavní hvězdy Šapito

Eliška Brtnická
Hang Out

pondělí 15. 8. 2022
time 19:30
Česká scéna Šapito

Compañía de Circo "eia"
NUYE

pondělí 15. 8. 2022
time 20:30
Hlavní hvězdy Šapito

Zooblasters

pondělí 15. 8. 2022
time 20:30
Koncerty v baru