stan č. 6 60 min vhodné pro děti od 6 let? 650 Kč
Důležitá upozornění

Setkání úžasného žongléra Wese Pedena a fenomenálního klauna Thoma Moncktona nevyhnutelně přináší řízený chaos na jevišti. V inscenaci Optimismi se virtuózně kreativní trio společně s muzikantem Niko Votkinem, nechá unášet do hravého světa žonglování, klaunství a hudby.

Optimismi je o složitosti jednoduchostí, nacházení nečekaných řešení a překvapivých zvratů. Živá hudba nápaditý humor a to nejvynalézavější žonglování vytváří souhru optimismu mezi objevy a slepými uličkami. Tři nesporně brilantní umělci společně vytvoří představení, které každému divákovi trochu optimismu přinese!

 

Thom Monckton (NZ) a Wes Peden (USA) jsou jedni z nejnápaditějších cirkusových umělců dneška.

Thoma Moncktona přirovnávají ke komediálním géniům fyzického divadla, jako jsou Chaplin, Keaton nebo Mr Bean. Jeho starší sólo představení, The Pianist a The Artist, úspěšně procestovaly celý svět.

Wes Peden je jedním z nejoceňovanějších žonglérů současnosti. Jeho energický, komplexní a hravý žonglérský styl mu vynesl ocenění International Juggling Association a mezinárodního festivalu Cirque de Demain.

Multiinstrumentalista, hudebník a skladatel Niko Votkin spolupracoval s několika finskými cirkusovými soubory a hraje na bicí ve skupinách slavných finských poprockových umělců: například Ismo Alanko, Jonna Tervomaa nebo Malla.

arrow Více informací

arrow Tvůrčí tým

Termíny

PoÚtStČtSoNe
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
arrow úterý 30.8.2022 | 19:00
Monckton, Peden & Votkin
Optimismi
Koupit